MENU

ØOB Oldboys 55 år 7 mands //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
666721 ma
03-08 2020
Kl. 19:00
Ugelbølle IF VSK Aarhus Thorsager Skole
HHT

Hjemmehold taberdømt

666712 ma
03-08 2020
Kl. 19:00
CIF IF Fjorden Christiansbjerg Idrætsanlæg
1 - 2
666713 ma
03-08 2020
Kl. 19:00
Aabyhøj IF BMI Aabyhøj Stadion
3 - 6
666717 ma
03-08 2020
Kl. 19:00
SMIFF (1) Hasle B Albæk Stadion
4 - 3
666718 ma
03-08 2020
Kl. 19:00
SMIFF (2) Kolt/Hasselager IF Albæk Stadion
0 - 4
666723 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
VSK Aarhus CIF Vejlby/Risskov Centret
2 - 0
666724 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
AGF, Aarhus Ugelbølle IF AGF's anlæg - Fredensvang
6 - 3
666737 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
Kolt/Hasselager IF Værum GF SuperBrugsen Kolt Park
1 - 2
666774 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
Hasle B SMIFF (2) Ellehøjskolen
3 - 0
666778 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
BMI SMIFF (1) Egelund Idrætscenter
6 - 2
666784 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
IF Fjorden Aabyhøj IF Dalbyover Stadion
3 - 0
666785 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
CIF AGF, Aarhus Christiansbjerg Idrætsanlæg
0 - 1
666786 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
VSK Aarhus IF Fjorden Vejlby/Risskov Centret
2 - 3
666788 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
SMIFF (2) BMI Albæk Stadion
0 - 2
666789 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Værum GF Hasle B Værum Stadion
2 - 1
666790 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Ugelbølle IF Kolt/Hasselager IF Thorsager Skole
2 - 2
666791 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
AGF, Aarhus VSK Aarhus AGF's anlæg - Fredensvang
5 - 1
666792 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Kolt/Hasselager IF CIF SuperBrugsen Kolt Park
1 - 6
666793 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Hasle B Ugelbølle IF Ellehøjskolen
7 - 4
666794 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
BMI Værum GF Egelund Idrætscenter
5 - 3
666796 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
IF Fjorden SMIFF (1) Dalbyover Stadion
1 - 1
666797 ma
31-08 2020
Kl. 18:30
CIF Hasle B Christiansbjerg Idrætsanlæg
6 - 1
666798 ma
31-08 2020
Kl. 18:30
VSK Aarhus Kolt/Hasselager IF Vejlby/Risskov Centret
6 - 4
666800 ma
31-08 2020
Kl. 18:30
SMIFF (2) SMIFF (1) Albæk Stadion
2 - 4
666801 ma
31-08 2020
Kl. 18:30
Værum GF Aabyhøj IF Værum Stadion
3 - 3
666802 ma
31-08 2020
Kl. 18:30
Ugelbølle IF BMI Thorsager Skole
2 - 4
666799 ma
31-08 2020
Kl. 19:00
AGF, Aarhus IF Fjorden Fredensvang - Kunst Bane 4
3 - 5
666803 ma
07-09 2020
Kl. 18:30
Kolt/Hasselager IF AGF, Aarhus SuperBrugsen Kolt Park
0 - 2
666805 ma
07-09 2020
Kl. 18:30
Hasle B VSK Aarhus Ellehøjskolen
1 - 7
666806 ma
07-09 2020
Kl. 18:30
BMI CIF Egelund Idrætscenter
2 - 2
666807 ma
07-09 2020
Kl. 18:30
Aabyhøj IF Ugelbølle IF Aabyhøj Stadion
3 - 2
666808 ma
07-09 2020
Kl. 18:30
SMIFF (1) Værum GF Albæk Stadion
1 - 2
666809 ma
07-09 2020
Kl. 18:30
IF Fjorden SMIFF (2) Dalbyover Stadion
7 - 2
666810 ma
14-09 2020
Kl. 18:00
CIF Aabyhøj IF Christiansbjerg Idrætsanlæg
3 - 5
666811 ma
14-09 2020
Kl. 18:00
VSK Aarhus BMI Vejlby/Risskov Centret
7 - 4
666813 ma
14-09 2020
Kl. 18:00
Kolt/Hasselager IF IF Fjorden SuperBrugsen Kolt Park
1 - 8
666814 ma
14-09 2020
Kl. 18:00
Værum GF SMIFF (2) Værum Stadion
6 - 1
666815 ma
14-09 2020
Kl. 18:00
Ugelbølle IF SMIFF (1) Thorsager Skole
2 - 6
666816 ma
21-09 2020
Kl. 18:00
Hasle B Kolt/Hasselager IF Ellehøjskolen
1 - 1
666817 ma
21-09 2020
Kl. 18:00
BMI AGF, Aarhus Egelund Idrætscenter
2 - 2
666818 ma
21-09 2020
Kl. 18:00
Aabyhøj IF VSK Aarhus Aabyhøj Stadion
2 - 4
666819 ma
21-09 2020
Kl. 18:00
SMIFF (1) CIF Albæk Stadion
6 - 3
666820 ma
21-09 2020
Kl. 18:00
SMIFF (2) Ugelbølle IF Albæk Stadion
2 - 1
666821 ma
21-09 2020
Kl. 18:00
IF Fjorden Værum GF Dalbyover Stadion
5 - 3
666822 ma
28-09 2020
Kl. 18:00
CIF SMIFF (2) Christiansbjerg Idrætsanlæg
4 - 0
666823 ma
28-09 2020
Kl. 18:00
VSK Aarhus SMIFF (1) Vejlby/Risskov Centret
UHT

Udehold taberdømt

666825 ma
28-09 2020
Kl. 18:00
Kolt/Hasselager IF BMI SuperBrugsen Kolt Park
2 - 4
666826 ma
28-09 2020
Kl. 18:00
Hasle B IF Fjorden Ellehøjskolen
1 - 4
666827 ma
28-09 2020
Kl. 18:00
Ugelbølle IF Værum GF Thorsager Skole
5 - 9
666824 ma
28-09 2020
Kl. 19:00
AGF, Aarhus Aabyhøj IF Fredensvang - Kunst Bane 4
2 - 2
666719 ma
05-10 2020
Kl. 18:00
Værum GF AGF, Aarhus Værum Stadion
UHT

Udehold taberdømt

666787 ma
05-10 2020
Kl. 18:30
SMIFF (1) Aabyhøj IF Albæk Stadion
4 - 3
666795 ma
12-10 2020
Kl. 18:30
Aabyhøj IF SMIFF (2) Aabyhøj Stadion
7 - 0
666812 on
28-10 2020
Kl. 19:45
AGF, Aarhus Hasle B Fredensvang - Kunst Bane 4
UHT

Udehold taberdømt

666829 ti
06-04 2021
Kl. 19:00
BMI Hasle B Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
5 - 2
666840 ti
06-04 2021
Kl. 19:00
Aabyhøj IF Kolt/Hasselager IF Aabyhøj Stadion
4 - 2
666841 ti
06-04 2021
Kl. 19:00
SMIFF (1) AGF, Aarhus Albæk Stadion
0 - 4
666872 ti
06-04 2021
Kl. 19:00
SMIFF (2) VSK Aarhus Albæk Stadion
0 - 7
666873 ti
06-04 2021
Kl. 19:00
Værum GF CIF Værum Stadion
4 - 7
666874 ti
06-04 2021
Kl. 19:00
IF Fjorden Ugelbølle IF Dalbyover Stadion
4 - 1
666875 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
CIF Ugelbølle IF Christiansbjerg Idrætsanlæg
1 - 3
666876 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
VSK Aarhus Værum GF Vejlby/Risskov Centret
3 - 4
666877 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
AGF, Aarhus SMIFF (2) AGF's anlæg - Fredensvang
9 - 1
666878 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
Kolt/Hasselager IF SMIFF (1) SuperBrugsen Kolt Park
3 - 6
666879 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
Hasle B Aabyhøj IF Ellehøjskolen
4 - 4
666880 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
BMI IF Fjorden Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
3 - 0
666881 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
IF Fjorden CIF Dalbyover Stadion
0 - 0
666882 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
BMI Aabyhøj IF Egelund Idrætscenter
5 - 2
666883 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
Hasle B SMIFF (1) Ellehøjskolen
4 - 3
666884 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
Kolt/Hasselager IF SMIFF (2) SuperBrugsen Kolt Park
5 - 1
666885 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
AGF, Aarhus Værum GF AGF's anlæg - Fredensvang
4 - 4
666886 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
VSK Aarhus Ugelbølle IF Vejlby/Risskov Centret
7 - 0
666887 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
CIF VSK Aarhus Christiansbjerg Idrætsanlæg
5 - 2
666888 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Ugelbølle IF AGF, Aarhus Thorsager Skole
1 - 5
666889 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Værum GF Kolt/Hasselager IF Værum Stadion
3 - 4
666890 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
SMIFF (2) Hasle B Albæk Stadion
2 - 2
666891 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
SMIFF (1) BMI Albæk Stadion
4 - 2
666892 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Aabyhøj IF IF Fjorden Aabyhøj Stadion
0 - 3
666893 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
AGF, Aarhus CIF AGF's anlæg - Fredensvang
10 - 2
666894 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
IF Fjorden VSK Aarhus Dalbyover Stadion
1 - 1
666895 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Aabyhøj IF SMIFF (1) Aabyhøj Stadion
0 - 2
666897 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Hasle B Værum GF Ellehøjskolen
2 - 2
666898 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Kolt/Hasselager IF Ugelbølle IF SuperBrugsen Kolt Park
0 - 3
666896 ma
03-05 2021
Kl. 20:00
BMI SMIFF (2) Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
8 - 2
666899 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
VSK Aarhus AGF, Aarhus Vejlby/Risskov Centret
2 - 6
666900 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
CIF Kolt/Hasselager IF Christiansbjerg Idrætsanlæg
4 - 1
666901 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Ugelbølle IF Hasle B Thorsager Skole
2 - 1
666902 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Værum GF BMI Værum Stadion
0 - 4
666903 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
SMIFF (2) Aabyhøj IF Albæk Stadion
0 - 5
666904 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
SMIFF (1) IF Fjorden Albæk Stadion
4 - 1
666905 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Hasle B CIF Ellehøjskolen
2 - 4
666906 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Kolt/Hasselager IF VSK Aarhus SuperBrugsen Kolt Park
1 - 2
666907 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
IF Fjorden AGF, Aarhus Dalbyover Stadion
1 - 1
666908 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
SMIFF (1) SMIFF (2) Albæk Stadion
3 - 1
666909 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Aabyhøj IF Værum GF Aabyhøj Stadion
1 - 3
666910 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
BMI Ugelbølle IF Egelund Idrætscenter
1 - 1
666911 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
AGF, Aarhus Kolt/Hasselager IF AGF's anlæg - Fredensvang
7 - 2
666912 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
VSK Aarhus Hasle B Vejlby/Risskov Centret
8 - 4
666913 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
CIF BMI Christiansbjerg Idrætsanlæg
5 - 3
666914 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Ugelbølle IF Aabyhøj IF Thorsager Skole
HHT

Hjemmehold taberdømt

666915 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Værum GF SMIFF (1) Værum Stadion
4 - 1
666916 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
SMIFF (2) IF Fjorden Albæk Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

666917 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Aabyhøj IF CIF Aabyhøj Stadion
1 - 3
666918 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
BMI VSK Aarhus Egelund Idrætscenter
3 - 6
666919 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Hasle B AGF, Aarhus Ellehøjskolen
1 - 8
666920 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
IF Fjorden Kolt/Hasselager IF Dalbyover Stadion
UHT

Udehold taberdømt

666921 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
SMIFF (2) Værum GF Albæk Stadion
1 - 3
666922 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
SMIFF (1) Ugelbølle IF Albæk Stadion
3 - 2
666923 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Kolt/Hasselager IF Hasle B SuperBrugsen Kolt Park
3 - 2
666964 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
AGF, Aarhus BMI AGF's anlæg - Fredensvang
4 - 1
666977 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
VSK Aarhus Aabyhøj IF Vejlby/Risskov Centret
9 - 4
666980 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
CIF SMIFF (1) Christiansbjerg Idrætsanlæg
6 - 3
666981 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Ugelbølle IF SMIFF (2) Thorsager Skole
2 - 2
666982 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Værum GF IF Fjorden Værum Stadion
1 - 7
666983 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
SMIFF (2) CIF Albæk Stadion
0 - 5
666984 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
SMIFF (1) VSK Aarhus Albæk Stadion
3 - 8
666985 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Aabyhøj IF AGF, Aarhus Aabyhøj Stadion
4 - 7
666986 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
BMI Kolt/Hasselager IF Egelund Idrætscenter
1 - 2
666987 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
IF Fjorden Hasle B Dalbyover Stadion
5 - 4
666989 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Værum GF Ugelbølle IF Værum Stadion
4 - 2
667050 ma
21-06 2021
Kl. 18:30
Ugelbølle IF IF Fjorden Thorsager Skole
666990 ma
21-06 2021
Kl. 19:00
Hasle B BMI Ellehøjskolen
666991 ma
21-06 2021
Kl. 19:00
Kolt/Hasselager IF Aabyhøj IF SuperBrugsen Kolt Park
666999 ma
21-06 2021
Kl. 19:00
AGF, Aarhus SMIFF (1) AGF's anlæg - Fredensvang
667048 ma
21-06 2021
Kl. 19:00
VSK Aarhus SMIFF (2) Vejlby/Risskov Centret
667049 ma
21-06 2021
Kl. 19:00
CIF Værum GF Christiansbjerg Idrætsanlæg
667051 ma
28-06 2021
Kl. 19:00
Ugelbølle IF CIF Thorsager Skole
667062 ma
28-06 2021
Kl. 19:00
Værum GF VSK Aarhus Værum Stadion
667063 ma
28-06 2021
Kl. 19:00
SMIFF (2) AGF, Aarhus Albæk Stadion
667064 ma
28-06 2021
Kl. 19:00
SMIFF (1) Kolt/Hasselager IF Albæk Stadion
667065 ma
28-06 2021
Kl. 19:00
Aabyhøj IF Hasle B Aabyhøj Stadion
667089 ma
28-06 2021
Kl. 19:00
IF Fjorden BMI Dalbyover Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Log ind