MENU

Herre C1 (+16) 7M - Efterår 2020, Pulje 132 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
604056 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM, Århus (3) Nors B (Østjylland) Højlyngen
3 - 0
604055 ti
11-08 2020
Kl. 19:45
FC Rangers (1) VSK Aarhus (2) Hasle Skole
11 - 1
604057 fr
14-08 2020
Kl. 19:00
Kolt/Hasselager IF (1) Hasle B (1) Hasselager Hallen
4 - 6
604059 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM, Århus (3) Kolt/Hasselager IF (1) Højlyngen
9 - 2
604060 on
19-08 2020
Kl. 19:00
VSK Aarhus (2) Nors B (Østjylland) Vejlby/Risskov Centret
2 - 2
604058 on
19-08 2020
Kl. 19:00
Hasle B (1) FC Rangers (1) Ellehøjskolen
1 - 9
604062 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Hasle B (1) Nors B (Østjylland) Ellehøjskolen
2 - 12
604063 on
26-08 2020
Kl. 19:00
VSK Aarhus (2) Fuglebakken KFUM, Århus (3) Vejlby/Risskov Centret
1 - 14
604061 fr
28-08 2020
Kl. 18:30
FC Rangers (1) Kolt/Hasselager IF (1) Hasle Skole
5 - 1
604065 on
02-09 2020
Kl. 19:00
Hasle B (1) VSK Aarhus (2) Ellehøjskolen
0 - 3
604064 fr
04-09 2020
Kl. 18:30
FC Rangers (1) Fuglebakken KFUM, Århus (3) Hasle Skole
5 - 5
604066 fr
04-09 2020
Kl. 19:00
Kolt/Hasselager IF (1) Nors B (Østjylland) Hasselager Hallen
4 - 2
604068 ma
07-09 2020
Kl. 18:45
Fuglebakken KFUM, Århus (3) Hasle B (1) Højlyngen
16 - 2
604069 ma
07-09 2020
Kl. 18:45
VSK Aarhus (2) Kolt/Hasselager IF (1) Vejlby/Risskov Centret
1 - 8
604072 on
09-09 2020
Kl. 18:45
VSK Aarhus (2) FC Rangers (1) Vejlby/Risskov Centret
0 - 17
604070 to
10-09 2020
Kl. 18:45
Hasle B (1) Kolt/Hasselager IF (1) Ellehøjskolen
2 - 3
604067 fr
11-09 2020
Kl. 18:30
FC Rangers (1) Nors B (Østjylland) Hasle Skole
4 - 2
604082
13-09 2020
Kl. 16:00
FC Rangers (1) Nors B (Østjylland) Hasle Skole
1 - 1
604071 ma
14-09 2020
Kl. 18:45
Fuglebakken KFUM, Århus (3) Nors B (Østjylland) Højlyngen
2 - 2
604074 on
16-09 2020
Kl. 18:30
VSK Aarhus (2) Nors B (Østjylland) Vejlby/Risskov Centret
3 - 4
604073
20-09 2020
Kl. 13:30
FC Rangers (1) Hasle B (1) Hasle Skole
UHT

Udehold taberdømt

604077 ma
21-09 2020
Kl. 18:15
Fuglebakken KFUM, Århus (3) VSK Aarhus (2) Højlyngen
UHT

Udehold taberdømt

604076 on
23-09 2020
Kl. 18:15
Hasle B (1) Nors B (Østjylland) Ellehøjskolen
2 - 5
604078 to
24-09 2020
Kl. 18:15
Kolt/Hasselager IF (1) FC Rangers (1) Hasselager Hallen
6 - 2
604080 ma
28-09 2020
Kl. 18:00
Fuglebakken KFUM, Århus (3) FC Rangers (1) Højlyngen
0 - 0
604081 ti
29-09 2020
Kl. 18:00
VSK Aarhus (2) Hasle B (1) Vejlby/Risskov Centret
ANN
604079 fr
02-10 2020
Kl. 18:00
Kolt/Hasselager IF (1) Nors B (Østjylland) Hasselager Hallen
0 - 3
604075 ma
05-10 2020
Kl. 17:45
Kolt/Hasselager IF (1) Fuglebakken KFUM, Århus (3) Hasselager Hallen
1 - 4
604083 to
08-10 2020
Kl. 17:45
Hasle B (1) Fuglebakken KFUM, Århus (3) Ellehøjskolen
HHT

Hjemmehold taberdømt

604084 fr
09-10 2020
Kl. 17:45
Kolt/Hasselager IF (1) VSK Aarhus (2) Hasselager Hallen
2 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Log ind