Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug 2020
18:45
Oversidder
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2020
15:00
FC Kurant (1)
2
Kirkeby IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2020
Marstal/Rise
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2020
11:00
FC Sydfyn
Rudkøbing BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2020
11:00
Hesselager Fodbold
5
Kværndrup BK
0
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2020
18:45
Tåsinge f. B.
6
FC Sydfyn
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2020
19:00
Oure Fodbold Akademi
4
Hesselager Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
Oversidder
Kirkeby IF
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
11:00
Kværndrup BK
0
FC Kurant (1)
7
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
11:00
Rudkøbing BK
1
SFF 2015
1
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
13:30
Marstal/Rise
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2020
18:30
SFF 2015
4
Oure Fodbold Akademi
4
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2020
18:30
Hesselager Fodbold
1
Rudkøbing BK
0
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
12:45
FC Sydfyn
2
Marstal/Rise
3
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
15:00
Kirkeby IF
8
Kværndrup BK
0
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
18:30
FC Kurant (1)
1
Oure Fodbold Akademi
2
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2020
18:30
Oure Fodbold Akademi
2
Kirkeby IF
1
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2020
18:30
Rudkøbing BK
0
FC Kurant (1)
1
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
Oversidder
Kværndrup BK
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
14:30
Marstal/Rise
SFF 2015
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
15:00
Oversidder
FC Sydfyn
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
15:00
Tåsinge f. B.
2
Hesselager Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2020
18:15
SFF 2015
4
Tåsinge f. B.
3
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2020
18:15
Hesselager Fodbold
2
Marstal/Rise
1
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
15:00
Kværndrup BK
3
Oure Fodbold Akademi
5
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
FC Sydfyn
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
11:00
SFF 2015
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
11:00
FC Kurant (1)
Tåsinge f. B.
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
11:00
Kirkeby IF
Rudkøbing BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
13:45
Marstal/Rise
1
FC Kurant (1)
2
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
Oversidder
Oure Fodbold Akademi
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
11:00
Oversidder
Hesselager Fodbold
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
11:00
FC Sydfyn
1
SFF 2015
3
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
11:00
Rudkøbing BK
4
Kværndrup BK
3
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
SFF 2015
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
15:00
Hesselager Fodbold
1
FC Sydfyn
3
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
15:00
FC Kurant (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
15:00
Kværndrup BK
0
Tåsinge f. B.
1
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
15:00
Oure Fodbold Akademi
3
Rudkøbing BK
0
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
Oversidder
Rudkøbing BK
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
11:00
Tåsinge f. B.
0
Oure Fodbold Akademi
4
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
14:15
Marstal/Rise
2
Kværndrup BK
1
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
15:00
Oversidder
Kirkeby IF
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
15:00
FC Sydfyn
4
FC Kurant (1)
3
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
15:00
SFF 2015
3
Hesselager Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
13:10
Oure Fodbold Akademi
3
Marstal/Rise
0
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
Hesselager Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
11:00
FC Kurant (1)
3
SFF 2015
0
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
11:00
Kirkeby IF
6
FC Sydfyn
3
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
11:00
Kværndrup BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
11:00
Rudkøbing BK
0
Tåsinge f. B.
3
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2020
18:00
Hesselager Fodbold
1
FC Kurant (1)
1
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
12:15
Marstal/Rise
Rudkøbing BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
Oversidder
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
11:00
Oversidder
Oure Fodbold Akademi
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
11:00
FC Sydfyn
10
Kværndrup BK
1
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
11:00
SFF 2015
3
Kirkeby IF
4
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
FC Kurant (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
13:00
Kirkeby IF
4
Hesselager Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
13:00
Kværndrup BK
3
SFF 2015
4
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
13:00
Oure Fodbold Akademi
8
FC Sydfyn
2
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
13:00
Rudkøbing BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
13:40
Tåsinge f. B.
3
Marstal/Rise
3
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2020
13:00
Kirkeby IF
Marstal/Rise
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2020
13:00
Tåsinge f. B.
Kirkeby IF
ANN
|
05.08.20: ERI trukket.
Nr. 1-6 indplaceres i Serie 3.1 i foråret 2021.
Nr. 7-10 indplaceres i Serie 3.2 i foråret 2021.