MENU

U14 Drenge Liga 1 / Træningskamp //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
433070 on
10-06 2020
Kl. 18:30
FC Skanderborg HEI Fælleden kunstgræsbane FC Skanderborg
444935
13-06 2020
Kl. 09:30
Silkeborg IF AGF, Aarhus Søholt Idrætsanlæg Silkeborg IF
435393
14-06 2020
Kl. 12:00
Randers Freja FC Skanderborg Randers Stadion Randers Freja
569382
20-06 2020
Kl. 10:00
AaB Hobro IK AaB's Anlæg AaB
569354
25-07 2020
Kl. 11:00
FCM U14 Esbjerg fB EDC Arena – Ikast (kunst) Ikast Football Club
103567
25-07 2020
Kl. 12:30
Hvidovre IF 2 Vejle B (Arr. Hvidovre IF) Vejen Idrætscenter DBU Jylland
691013 to
30-07 2020
Kl. 17:00
HSV-Barmbeck-Uhlenhorst U14 Liga Esbjerg fB Skærbæk Kunstgræsbane Skærbæk Fritidscenter
613218 fr
31-07 2020
Kl. 10:00
Silkeborg IF FC Helsingør Vildbjerg Sports- & Kulturcenter Silkeborg IF
730739
01-08 2020
Kl. 11:00
Kolding IF Horsens fS Autocentralen Park (Kolding Stadion) Kolding IF
113709
01-08 2020
Kl. 12:00
Randers Freja Hobro IK Randers Stadion Randers Freja
196935
01-08 2020
Kl. 13:00
Herning Fremad AGF, Aarhus Herning Fremad's Kunstgræsbane 2 Herning Fremad
382763
01-08 2020
Kl. 13:00
Vejle Boldklub Ringkøbing IF VB Parken Vejle B
784758 ti
04-08 2020
Kl. 11:30
Silkeborg IF Haderslev FK Søholt Idrætsanlæg Silkeborg IF
557098 on
05-08 2020
Kl. 19:00
Hobro IK Thisted FC DS Arena - Kunstgræs Hobro IK
692730
08-08 2020
Kl. 11:00
AGF, Aarhus FC København AGF's anlæg - Fredensvang AGF, Aarhus
903924
08-08 2020
Kl. 11:30
AaB Skive AaB's Anlæg AaB
603651
08-08 2020
Kl. 11:30
Horsens fS Silkeborg IF Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 Horsens fS
470589
09-08 2020
Kl. 11:00
Kolding IF S.f.B. Autocentralen Park (kunstgræs)
ANN

Kampen annulleret

Kolding IF
916585 on
12-08 2020
Kl. 19:00
Kolding IF Vejle B Metropolis Arena (kunst) Kolding IF
544285
29-08 2020
Kl. 11:00
Haderslev FK Esbjerg fB Banerne ved Haderslev Idrætscenter Haderslev FK
908213
30-08 2020
Kl. 13:00
Silkeborg IF Vejle Boldklub JYSK Park (kunstgræs) Silkeborg IF
738960 ti
29-09 2020
Kl. 19:00
Haderslev FK Vejle Boldklub Haderslev Kunstgræsbane Haderslev FK
616014
10-10 2020
Kl. 10:00
Silkeborg IF AGF, Aarhus Søholt Idrætsanlæg Silkeborg IF
575320 ma
12-10 2020
Kl. 12:30
Esbjerg fB Odense Boldklub Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 7) Esbjerg fB
778388 ti
13-10 2020
Kl. 16:00
AGF, Aarhus Lyngby Boldklub 1921 Fredensvang - Kunst Bane 6 AGF, Aarhus
692685 on
28-10 2020
Kl. 18:00
Vejle Boldklub Horsens fS VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane) Vejle B
539108 on
28-10 2020
Kl. 19:00
Esbjerg fB Horsens fS Bramming GI-E Kunstgræsbane Esbjerg fB
458390 fr
30-10 2020
Kl. 18:45
Randers Freja IF Lyseng Randers Stadion, kunstgræs Randers Freja
692686 on
04-11 2020
Kl. 18:00
Vejle Boldklub Esbjerg fB VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane) Vejle B
794279
14-11 2020
Kl. 11:30
AaB AGF, Aarhus AaB's Anlæg
AaB
884727 on
18-11 2020
Kl. 17:00
Horsens fS Haderslev FK Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
Horsens fS
909807
21-11 2020
Kl. 13:30
Horsens fS Hobro IK Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
Horsens fS
796982
21-11 2020
Kl. 15:00
Silkeborg IF Farum BK Søholt Kunstbane Silkeborg IF
132384
22-11 2020
Kl. 11:00
Vejle Boldklub Farum BK VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane) Vejle B
176296
22-11 2020
Kl. 12:00
Randers Freja Brøndbyernes IF Randers Stadion, kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Randers Freja
458389 fr
27-11 2020
Kl. 18:45
Randers Freja ASA, Aarhus Randers Stadion, kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Randers Freja
679376
29-11 2020
Kl. 12:00
Randers Freja Randers Freja Randers Stadion, kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Randers Freja
783389
29-11 2020
Kl. 12:00
Viborg FF Odense Boldklub Viborg FF's Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Viborg FF
170935 ti
01-12 2020
Kl. 18:00
AaB Randers Freja AaB's Anlæg AaB
532112 on
02-12 2020
Kl. 18:45
Randers Freja Randers Freja Randers Stadion, kunstgræs Randers Freja
560769
05-12 2020
Kl. 10:30
Horsens fS FK Viborg Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 Horsens fS
616093
05-12 2020
Kl. 11:45
Kolding IF Esbjerg fB Autocentralen Park (Kolding Stadion)
ANN

Kampen annulleret

Kolding IF
745183
05-12 2020
Kl. 15:30
Silkeborg IF AB JYSK Park (kunstgræs) Silkeborg IF
201597
06-12 2020
Kl. 14:30
AGF, Aarhus Akademisk Boldklub Fredensvang - Kunst Bane 4 AGF, Aarhus
796984
12-12 2020
Kl. 11:30
Silkeborg IF ASA, Aarhus Søholt Kunstbane
ANN

Kampen annulleret

Silkeborg IF
981617
12-12 2020
Kl. 12:00
Herning Fremad S.f.B. Herning Fremad's Kunstgræsbane 2
ANN

Kampen annulleret

Herning Fremad
851674
16-01 2021
Kl. 12:00
Vejle Boldklub Silkeborg IF VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
ANN

Kampen annulleret

Vejle B
597578
16-01 2021
Kl. 14:00
SGI/SSK Esbjerg fB Guldager IC Kunstgræbane
ANN

Kampen annulleret

Sædding/G IF
345538
17-01 2021
Kl. 12:30
Haderslev FK Viborg FF Haderslev Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Haderslev FK
635629
23-01 2021
Kl. 10:00
Herning Fremad Herning Fremad Herning Fremad's Kunstgræsbane 2
ANN

Kampen annulleret

Herning Fremad
688954
23-01 2021
Kl. 11:00
Vejle Boldklub Esbjerg fB VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
ANN

Kampen annulleret

Vejle B
789620
23-01 2021
Kl. 12:15
Randers Freja Kolding IF Randers Stadion, kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Randers Freja
613871
23-01 2021
Kl. 12:30
Haderslev FK Dalum IF Haderslev Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Haderslev FK
960374
24-01 2021
Kl. 13:00
Hobro IK Lyseng IF DS Arena - Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Hobro IK
766290
30-01 2021
Kl. 11:00
Esbjerg fB Haderslev FK Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 7)
ANN

Kampen annulleret

Esbjerg fB
788922
30-01 2021
Kl. 12:00
Randers Freja Dalum IF Randers Stadion, kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Randers Freja
925331
30-01 2021
Kl. 13:30
FC Skanderborg Vejle B Tønder Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

FC Skanderborg
402476
30-01 2021
Kl. 15:15
Silkeborg IF Hjørring IF JYSK Park (kunstgræs)
ANN

Kampen annulleret

Silkeborg IF
960426
31-01 2021
Kl. 10:00
Hobro IK VRI DS Arena - Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Hobro IK
676699 on
03-02 2021
Kl. 19:00
Herning Fremad Esbjerg fB Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
ANN

Kampen annulleret

Herning Fremad
565709
06-02 2021
Kl. 11:15
Kolding IF IF Lyseng Autocentralen Park (Kolding Stadion)
ANN

Kampen annulleret

Kolding IF
201585
06-02 2021
Kl. 12:00
FCM U-14 Y - HOLD Ikast FC Stadion Allé - Kunstbane 1
ANN

Kampen annulleret

Ikast Football Club
479022
06-02 2021
Kl. 12:00
Vejle Boldklub Roskilde Boldklub VB Parken Gammel Kunst 1
ANN

Kampen annulleret

Vejle B
873163
07-02 2021
Kl. 12:00
Herning Fremad Kjøbenhavns Boldklub Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
ANN

Kampen annulleret

Herning Fremad
565720
07-02 2021
Kl. 13:30
Hobro IK Næsby DS Arena - Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Hobro IK
342860
13-02 2021
Kl. 10:00
Vejle Boldklub Dalum IF VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
ANN

Kampen annulleret

Vejle B
345540
13-02 2021
Kl. 14:30
Haderslev FK Silkeborg IF Haderslev Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Haderslev FK
114492 on
17-02 2021
Kl. 13:30
Horsens fS SøndrborgE Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
ANN

Kampen annulleret

Horsens fS
960369
20-02 2021
Kl. 11:30
Horsens fS Hobro IK Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
ANN

Kampen annulleret

Horsens fS
754216
28-02 2021
Kl. 14:00
Viborg FF Thisted FC Viborg FF's Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Viborg FF
158134
20-03 2021
Kl. 13:30
Vejle B Silkeborg IF VB Parken Gammel Kunst 1
ANN

Kampen annulleret

Vejle B
490499
21-03 2021
Kl. 12:30
Randers Freja VRI Randers Stadion, kunstgræs Randers Freja
411557
27-03 2021
Kl. 10:00
AaB Hobro IK AaB's Anlæg AaB
731018
27-03 2021
Kl. 13:30
Vejle B Randers Freja VB Parken Gammel Kunst 1 Vejle B
170215
27-03 2021
Kl. 16:00
Viborg FF Horsens fS Viborg FF's Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Viborg FF
161901 on
31-03 2021
Kl. 10:00
FCM U14 Silkeborg IF Ikast FC Stadion Allé - Kunstbane 1
ANN

Kampen annulleret

Ikast Football Club
303800 on
31-03 2021
Kl. 10:00
Herning Fremad Herning Fremad Herning Fremad's Kunstgræsbane 2 Herning Fremad
270424 on
31-03 2021
Kl. 14:30
FK Viborg Kolding IF Viborg FF's Kunstgræsbane Viborg FF
198456 ti
06-04 2021
Kl. 17:45
SGI/SSK Esbjerg fB Guldager Idrætscenter Sædding/G IF
246612
11-04 2021
Kl. 13:30
Vejle Boldklub Roskilde Boldklub VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
ANN

Kampen annulleret

Vejle B
951291 fr
18-06 2021
Kl. 17:45
AGF, Aarhus IF Lyseng AGF's anlæg - Fredensvang AGF, Aarhus
298267
19-06 2021
Kl. 12:00
Silkeborg IF Odense Boldklub Søholt Idrætsanlæg
Silkeborg IF
567801 to
22-07 2021
Kl. 17:30
Rahlstedter SC von 1910 U14 Dr. Andet tysk hold Skærbæk Kunstgræsbane Skærbæk Fritidscenter
133087
24-07 2021
Kl. 11:00
AGF, Aarhus U/14 AGF's anlæg - Fredensvang AGF, Aarhus
241851
24-07 2021
Kl. 13:00
Esbjerg fB Silkeborg IF Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 5) Esbjerg fB
896979 ti
27-07 2021
Kl. 12:00
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter Helsingør Sønderjyske Vildbjerg Kunstgræsbane 1 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
750412 ti
27-07 2021
Kl. 13:30
Haderslev FK S.f.B. Haderslev Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Haderslev FK
816465 ti
27-07 2021
Kl. 19:00
FK Viborg u 14 liga 1 Hald Ege Efterskole Kunstgræs Viborg FF
896983 on
28-07 2021
Kl. 10:00
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter Helsingør IF Lyseng Vildbjerg Kunstgræsbane 1 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
181531 on
28-07 2021
Kl. 11:15
FCM U14 Vejle Boldklub Ikast FC Stadion Allé Ikast Football Club
897210 to
29-07 2021
Kl. 14:00
AaB EFB Vildbjerg Sports- & Kulturcenter AaB
930086 to
29-07 2021
Kl. 14:00
Mecklenburg-Schwerin Haderslev FK Skærbæk Fritidscenter
ANN

Kampen annulleret

Skærbæk Fritidscenter
387239 fr
30-07 2021
Kl. 14:00
Mecklenburg-Schwerin Bramming/Tjæreborg Skærbæk Fritidscenter
ANN

Kampen annulleret

Skærbæk Fritidscenter
509143 fr
30-07 2021
Kl. 15:30
Randers Freja
!
NB: Randers Freja er taberdømt
FK Viborg Bjergets Idrætsanlæg
Randers Freja
470345
31-07 2021
Kl. 11:45
Silkeborg IF Herning Fremad Marienlund Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Silkeborg IF
483206
31-07 2021
Kl. 11:45
Silkeborg IF Årslev BK Marienlund Kunstgræs Silkeborg IF
897615
31-07 2021
Kl. 13:30
AaB FCM Vildbjerg Sports- & Kulturcenter AaB
509145
01-08 2021
Kl. 11:00
Randers Freja Esbjerg fB Bjergets Idrætsanlæg Randers Freja
107995 ma
02-08 2021
Kl. 18:00
Horsens fS Flensburg 08 Klosterhallen Horsens fS
600198 ti
03-08 2021
Kl. 17:30
Hobro IK Aalborg KFUM Fodbold DS Arena Hobro IK
107996 on
04-08 2021
Kl. 10:00
Horsens fS Haderslev FK Klosterhallen Horsens fS
427083 on
04-08 2021
Kl. 18:30
IF Lyseng Team LS Lyseng Idrætspark IF Lyseng
241848
07-08 2021
Kl. 12:00
Randers Freja Vejle Boldklub Randers Stadion Randers Freja
750414
07-08 2021
Kl. 12:30
Haderslev FK Silkeborg IF Haderslev Kunstgræsbane Haderslev FK
151124
07-08 2021
Kl. 12:30
AGF Herning Fremad AGF's anlæg - Fredensvang AGF, Aarhus
687521
07-08 2021
Kl. 14:00
Viborg FF Viborg FF Viborg FF´s anlæg Viborg FF
371295 ti
10-08 2021
Kl. 17:30
Hobro IK TEAM LS DS Arena Hobro IK
395136 ti
10-08 2021
Kl. 17:30
AaB Odense Boldklub AaB's Anlæg AaB
558854 ti
10-08 2021
Kl. 18:30
Holstebro B Ringkøbing IF Idrætscenter Vest Holstebro B
346585
14-08 2021
Kl. 11:15
Silkeborg IF Viborg FF Søholt Idrætsanlæg Silkeborg IF
230805
14-08 2021
Kl. 12:00
Randers Freja Haderslev FK Randers Stadion, kunstgræs Randers Freja
150850
15-08 2021
Kl. 13:00
Esbjerg fB Kolding IF Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 5) Esbjerg fB
451943 on
01-09 2021
Kl. 18:00
Haderslev FK Esbjerg fB Haderslev Kunstgræsbane Haderslev FK
901793 on
08-09 2021
Kl. 19:00
Horsens fS FK Viborg Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 Horsens fS
902728 on
15-09 2021
Kl. 18:00
Horsens fS Haderslev FK Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 Horsens fS
944703 ti
28-09 2021
Kl. 18:30
Kolding IF Haderslev FK Autocentralen Park (Kolding Stadion) Kolding IF
787030 on
29-09 2021
Kl. 18:40
Esbjerg fB Horsens fS Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 5) Esbjerg fB
330884 to
30-09 2021
Kl. 17:00
AaB AaB AaB's Anlæg AaB
861158 on
24-11 2021
Kl. 18:30
Vejle Boldklub Horsens fS VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane) Vejle B
861167 on
24-11 2021
Kl. 18:30
Vejle Boldklub Horsens fS VB Parken Gammel Kunst 1 Vejle B
710673
27-11 2021
Kl. 14:00
Viborg FF Esbjerg fB Viborg FF´s anlæg Viborg FF
862683 ti
30-11 2021
Kl. 18:00
AaB AaB AaB's Anlæg AaB
762477 on
01-12 2021
Kl. 18:30
Vejle Boldklub Esbjerg fB VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane) Vejle B
583472
04-12 2021
Kl. 11:30
Silkeborg IF Horsens fS Søholt Idrætsanlæg Silkeborg IF
898072
04-12 2021
Kl. 14:00
Esbjerg fB Randers Freja Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 7) Esbjerg fB
643743
05-12 2021
Kl. 10:00
Vejle Boldklub Kolding IF VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane) Vejle B
691221
11-12 2021
Kl. 14:00
Silkeborg IF Boldklubben Frem JYSK Park (kunstgræs) Silkeborg IF
851290
15-01 2022
Kl. 12:00
Randers Freja Horsens fS Randers Stadion, kunstgræs Randers Freja
339093
15-01 2022
Kl. 14:00
Esbjerg fB Vejle B Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 5) Esbjerg fB
365082
22-01 2022
Kl. 10:00
FK Viborg - Herning Fremad U14 Drenge Liga 1 Viborg FF´s anlæg Viborg FF
178919
22-01 2022
Kl. 11:00
AaB AGF, Aarhus AaB's Anlæg AaB
330891
22-01 2022
Kl. 12:00
Horsens fS Næsby BK Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
ANN

Kampen annulleret

Horsens fS
323350
23-01 2022
Kl. 13:00
Silkeborg IF Holstebro B Søholt Kunstbane Silkeborg IF
290616
29-01 2022
Kl. 10:00
Viborg FF Vejle B Viborg FF´s anlæg
ANN

Kampen annulleret

Viborg FF
826142
29-01 2022
Kl. 10:30
Haderslev FK Esbjerg fB Haderslev Kunstgræsbane Haderslev FK
492137
29-01 2022
Kl. 12:00
Randers Freja Kolding IF Randers Stadion, kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Randers Freja
330895
29-01 2022
Kl. 13:30
AaB Silkeborg IF AaB's Anlæg
AaB
386947
30-01 2022
Kl. 12:00
FS Holstebro - Thisted FC U14 Drenge træningskamp Idrætscenter Vest
ANN

Kampen annulleret

Holstebro B
322956 on
02-02 2022
Kl. 19:30
Kolding IF Dalum IF Metropolis Arena (kunst) Kolding IF
497715
05-02 2022
Kl. 11:00
AaB Herning Fremad AaB's Anlæg AaB
511954
05-02 2022
Kl. 12:00
Viborg FF S.f.B. Viborg FF´s anlæg
ANN

Kampen annulleret

Viborg FF
484327
05-02 2022
Kl. 12:00
Esbjerg fB Holstein Kiel Rødding Kunstgræsbane
Esbjerg fB
643547
05-02 2022
Kl. 14:10
Horsens fS Hobro IK Jacobsen Plus - Kunst Arena 4 Horsens fS
409350
05-02 2022
Kl. 14:15
Vejle B Silkeborg IF VB Parken Gammel Kunst 1 Vejle B
734699
06-02 2022
Kl. 09:45
Esbjerg fB Rødding U 14 Rødding Kunstgræsbane Esbjerg fB
322969
06-02 2022
Kl. 12:00
AGF, Aarhus HB Køge Fredensvang - Kunst Bane 4 AGF, Aarhus
519639
06-02 2022
Kl. 12:00
Kolding IF S.f.B. Vildbjerg Sports- & Kulturcenter Kolding IF
323146 fr
11-02 2022
Kl. 19:00
Herning Fremad Dalum IF Herning Fremad's Kunstgræsbane 2 Herning Fremad
741844
12-02 2022
Kl. 12:00
Vejle B AaB VB Parken Vejle B
917893
12-02 2022
Kl. 12:00
Randers Freja Odense Boldklub Randers Stadion, kunstgræs Randers Freja
479994
12-02 2022
Kl. 14:00
Viborg FF Thisted FC Viborg FF´s anlæg
ANN

Kampen annulleret

Viborg FF
513832
13-02 2022
Kl. 11:00
B93 (U14 Liga1) HEI tst Kunstgræsbane DBU Jylland
513834 ti
15-02 2022
Kl. 10:00
B93 (U14 Liga1) Silkeborg IF tst Kunstgræsbane DBU Jylland
993246
19-02 2022
Kl. 12:30
FC Horsens Vejle B Designa Kunstgræs 1
ANN

Kampen annulleret

FC Horsens
504408 on
23-02 2022
Kl. 18:30
Vejle Boldklub IF Lyseng VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane) Vejle B
819567
26-02 2022
Kl. 10:00
Horsens fS Ikast FC Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 Horsens fS
213018
26-02 2022
Kl. 11:45
Randers Freja Esbjerg fB Kjellerup Kunstgræsbane Randers Freja
543148
27-02 2022
Kl. 15:15
Kolding IF Haderslev FK Metropolis Arena (kunst) Kolding IF
763460 ma
28-02 2022
Kl. 14:00
Vejle Boldklub FK Haugesund VB Parken Gammel Kunst 1 Vejle B
461825
05-03 2022
Kl. 11:15
Viborg FF Haderslev FK Viborg FF´s anlæg Viborg FF
130793 fr
11-03 2022
Kl. 17:00
FK Viborg FK Viborg Metropol Park Viborg FF
605490 on
16-03 2022
Kl. 19:00
Horsens fS Esbjerg fB Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 Horsens fS
568016 on
23-03 2022
Kl. 17:45
Haderslev FK Haderslev FK Haderslev Kunstgræsbane Haderslev FK
732985
02-04 2022
Kl. 10:30
Horsens fS IF Lyseng Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 Horsens fS
812123 on
06-04 2022
Kl. 18:30
Esbjerg fB Kolding B Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 5) Esbjerg fB
152559 to
07-04 2022
Kl. 18:00
AaB AaB AaB's Anlæg AaB
505046 to
05-05 2022
Kl. 17:30
AaB AaB AaB's Anlæg AaB
896959
08-05 2022
Kl. 11:00
Herning Fremad Vejle B Teglpark Stadion hybridbane Herning Fremad
657068
21-05 2022
Kl. 12:00
Haderslev FK Randers Freja Haderslev Kunstgræsbane Haderslev FK
832521 ti
07-06 2022
Kl. 18:30
AaB Randers Freja AaB's Anlæg AaB
548447
19-06 2022
Kl. 11:30
Esbjerg fB Flensborg Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 7) Esbjerg fB
433294
30-07 2022
Kl. 11:30
Silkeborg IF Esbjerg fB Marienlund Kunstgræs Silkeborg IF
175371
30-07 2022
Kl. 13:30
AaB FCM U14 Ikast FC Stadion Allé Ikast Football Club
241904
13-08 2022
Kl. 13:00
AaB Kolding IF AaB's Anlæg AaB
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind