|
447651
|
to11-06 2020
|
18:30
|
|
|
Vejgaard Gl. Stadion
|
|
Vejgaard B
|
|
|
454778
|
sø14-06 2020
|
11:00
|
|
|
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
|
|
Vejgaard B
|
|
|
|
569257
|
ti16-06 2020
|
17:45
|
|
|
Gudumholm Stadion
|
ANN
|
Gudumholm IF
|
|
|
|
569383
|
ti16-06 2020
|
17:45
|
|
|
Gudumholm Stadion
|
|
Gudumholm IF
|
|
|
569300
|
lø20-06 2020
|
11:00
|
|
|
Broager Idrætscenter
|
|
Broager UI
|
|
|
580893
|
lø20-06 2020
|
12:00
|
|
|
BAUHAUS ARENA - Sønderborg
|
|
Sønderborg FB
|
|
|
|
581351
|
sø21-06 2020
|
10:00
|
|
|
Højene Hallen
|
|
Skibsby-Højene IF
|
|
|
101246
|
ma22-06 2020
|
18:30
|
|
|
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
|
|
Bjerringbro IF
|
|
|
116265
|
on24-06 2020
|
18:00
|
|
|
Bagterp Idrætsanlæg
|
|
Bagterp IF
|
|
|
580902
|
lø27-06 2020
|
11:00
|
|
|
SwipBox Arena - Sundsmarkcentret
|
|
Sønderborg Boldklub
|
SUB Sønderborg Inter (L3/627)
|
|
|
102759
|
ma29-06 2020
|
18:00
|
|
|
Nibe B Kunstgræs
|
|
Nibe B
|
|
|
580903
|
ma29-06 2020
|
18:00
|
|
|
SwipBox Arena - Sundsmarkcentret
|
|
Sønderborg Boldklub
|
SUB Sønderborg Inter (L3/627)
|
|
470331
|
lø01-08 2020
|
14:00
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
691105
|
sø02-08 2020
|
10:00
|
|
|
Guldager Idrætscenter
|
|
Sædding/G IF
|
|
|
591168
|
ti04-08 2020
|
18:30
|
|
|
Egelund Idrætscenter
|
|
BMI
|
|
|
470329
|
on05-08 2020
|
18:00
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
708700
|
to06-08 2020
|
17:30
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
|
BMI
|
|
|
902977
|
fr07-08 2020
|
18:30
|
|
|
Gesten Fritidscenter
|
|
Gesten IF
|
|
|
903933
|
lø08-08 2020
|
10:00
|
|
|
Gistrup Idrætscenter
|
|
LKB/Gistrup
|
|
|
708701
|
lø08-08 2020
|
10:30
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
|
BMI
|
|
|
723713
|
lø08-08 2020
|
11:00
|
|
|
Hatting Stadion
|
|
Hatting-Torsted Fodbold
|
|
|
708692
|
lø08-08 2020
|
12:30
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
|
|
691008
|
sø09-08 2020
|
11:00
|
|
|
Arena Kop & Kande (Brønderslev)
|
|
Brønderslev IF
|
|
|
792906
|
sø09-08 2020
|
11:00
|
|
|
Vejen Idrætscenter
|
|
Vejen SF
|
|
|
503942
|
sø09-08 2020
|
13:00
|
|
|
Lerpytter Anlæg
|
|
Thisted FC
|
|
|
804191
|
ma10-08 2020
|
18:30
|
|
|
Næsbjerg Idrætsanlæg
|
|
Næsbjerg/Rousthøje UI
|
|
|
751074
|
ma10-08 2020
|
19:00
|
|
|
Trailergaarden-Gantrup Arena
|
|
Østbirk IF
|
|
|
903991
|
ti11-08 2020
|
18:30
|
|
|
Egebæk/Hviding Akt.center
|
ANN
|
Hviding IF
|
|
|
919274
|
to13-08 2020
|
17:30
|
|
|
Højbo Stadion
|
|
Hørning IF
|
|
|
803502
|
to13-08 2020
|
18:30
|
|
|
Rødding Stadion
|
|
Rødding IF
|
|
|
804190
|
on19-08 2020
|
18:00
|
|
|
Universal Parken
|
|
Skibet IF
|
|
|
175658
|
sø06-09 2020
|
16:00
|
|
|
Tjæreborg IF's Anlæg
|
|
Tjæreborg IF
|
Tjæreborg/Bramming U14 Liga 3
|
|
570895
|
on16-09 2020
|
19:00
|
|
|
DS Arena (Hobro)
|
|
Hobro IK
|
|
|
239122
|
to24-09 2020
|
17:45
|
|
|
Thomsen Auto Park (Lunderskov)
|
|
Lunderskov B
|
|
|
611794
|
lø07-11 2020
|
13:00
|
|
|
Egeris Kunstgræsbane (Bane 7)
|
|
Skive IK
|
|
|
201592
|
lø14-11 2020
|
10:45
|
|
|
Hjørring Kunstgræsbane
|
UDS
|
Hjørring IF
|
|
|
922037
|
lø28-11 2020
|
14:00
|
|
|
Synshallen Arena, kunstgræs
|
|
Tjæreborg IF
|
Bramming/Tjæreborg U14 Dr.
|
|
532330
|
fr04-12 2020
|
18:00
|
|
|
Gistrup kunstgræsanlæg
|
UHHT
|
LKB/Gistrup
|
|
|
981933
|
sø06-12 2020
|
12:15
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
|
FC Horsens
|
|
|
765798
|
sø13-12 2020
|
12:00
|
|
|
Bredballe Kunstgræsbane
|
ANN
|
Bredballe IF
|
|
|
848689
|
sø13-12 2020
|
12:00
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
913996
|
fr18-12 2020
|
17:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Jetsmark
|
ANN
|
Jetsmark IF
|
|
|
754227
|
lø19-12 2020
|
13:00
|
|
|
Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
|
ANN
|
Fortuna Hjørring
|
|
|
438269
|
lø19-12 2020
|
14:30
|
|
|
Bredballe Kunstgræsbane
|
ANN
|
Bredballe IF
|
|
|
931100
|
lø16-01 2021
|
11:00
|
|
|
Bredballe Kunstgræsbane
|
ANN
|
Bredballe IF
|
|
|
752887
|
lø23-01 2021
|
10:00
|
|
|
Bredballe Kunstgræsbane
|
ANN
|
Bredballe IF
|
|
|
960368
|
sø24-01 2021
|
11:00
|
|
|
Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
|
ANN
|
Østbirk IF
|
|
|
910515
|
lø30-01 2021
|
13:15
|
|
|
Bredballe Kunstgræsbane
|
ANN
|
Bredballe IF
|
|
|
181657
|
lø06-02 2021
|
10:45
|
|
|
M.A.R.S. Arena (kunstgræs Frederikshavn)
|
ANN
|
Frederikshavn fI
|
|
|
940523
|
lø20-02 2021
|
13:00
|
|
|
Egeris Kunstgræsbane (Bane 8)
|
ANN
|
Skive IK
|
|
|
102233
|
lø27-02 2021
|
12:00
|
|
|
Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
|
ANN
|
Fortuna Hjørring
|
|
|
983709
|
lø27-02 2021
|
13:55
|
|
|
Bredballe Kunstgræsbane
|
ANN
|
Bredballe IF
|
|
|
102220
|
lø06-03 2021
|
11:00
|
|
|
Egeris Kunstgræsbane (Bane 8)
|
ANN
|
Skive IK
|
|
|
195708
|
fr12-03 2021
|
18:00
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
Aalborg Freja
|
|
|
766473
|
lø13-03 2021
|
10:45
|
|
|
M.A.R.S. Arena (kunstgræs Frederikshavn)
|
ANN
|
Frederikshavn fI
|
|
|
201075
|
to01-04 2021
|
12:45
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark)
|
|
Jetsmark IF
|
|
|
561029
|
lø03-04 2021
|
12:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Jetsmark
|
|
Jetsmark IF
|
|
|
561032
|
lø03-04 2021
|
12:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Jetsmark
|
ANN
|
Jetsmark IF
|
|
|
910996
|
lø03-04 2021
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
|
|
Aalborg Chang
|
|
|
651808
|
ma05-04 2021
|
10:15
|
|
|
Aabybro Kunstgræsbane
|
|
Aabybro IF
|
|
|
224536
|
ma05-04 2021
|
11:00
|
|
|
Thisted Kunstgræsbane
|
|
Thisted FC
|
|
|
916843
|
ma05-04 2021
|
12:00
|
|
|
Hjallerup Kunstgræsbane
|
|
Asaa B
|
|
|
751241
|
ma05-04 2021
|
16:00
|
|
|
Frejlev Stadion
|
|
St. Restrup IF
|
|
|
561091
|
ti06-04 2021
|
17:45
|
|
|
Synshallen Arena, kunstgræs
|
|
Tjæreborg IF
|
|
|
198439
|
ti06-04 2021
|
18:00
|
|
|
Klosterhallen
|
|
Løgum IF
|
|
|
744760
|
to08-04 2021
|
18:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
164656
|
ti20-04 2021
|
18:00
|
|
|
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
|
|
Frederikshavn fI
|
|
|
108451
|
ma17-05 2021
|
18:00
|
|
|
Mosevej Sportsplads
|
|
Kolding B
|
|
|
973468
|
on02-06 2021
|
18:00
|
|
|
Mosevej Sportsplads
|
|
Kolding B
|
|
|
490641
|
lø26-06 2021
|
11:00
|
|
|
Nybolig Arena
|
ANN
|
Hatting-Torsted Fodbold
|
|
|
757767
|
on04-08 2021
|
18:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark)
|
|
Jetsmark IF
|
|
|
406920
|
lø07-08 2021
|
10:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
960495
|
lø07-08 2021
|
10:00
|
|
|
NMT-BYENS Arena Hadsten
|
|
Hadsten Sports Klub
|
|
|
180153
|
sø08-08 2021
|
13:00
|
|
|
Virup Skole
|
|
Virup IF
|
|
|
914112
|
sø08-08 2021
|
13:00
|
|
|
Invita Arena, Skæring
|
|
HEI
|
|
|
899807
|
ti10-08 2021
|
17:30
|
|
|
Bixen Arena (Klarup Stadion)
|
|
RKG Fodbold
|
|
|
595125
|
ti10-08 2021
|
18:00
|
|
|
Guldager Idrætscenter
|
|
Sædding/G IF
|
|
|
133092
|
ti10-08 2021
|
18:30
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
593730
|
ti10-08 2021
|
18:30
|
|
|
Guldager Idrætscenter
|
|
Sædding/G IF
|
|
|
595122
|
ti10-08 2021
|
19:00
|
|
|
Hjørring IF's Anlæg
|
|
Hjørring IF
|
|
|
322220
|
on11-08 2021
|
17:30
|
|
|
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
|
|
Vejgaard B
|
|
|
733695
|
on11-08 2021
|
17:30
|
|
|
Schlie Arena (Hirtshals)
|
|
Hirtshals B
|
|
|
840857
|
lø14-08 2021
|
09:30
|
|
|
Vinding Stadion
|
|
Vinding SF
|
|
|
850290
|
on18-08 2021
|
18:30
|
|
|
Vojens Fritidscenter
|
|
Vojens BI
|
|
|
850294
|
on18-08 2021
|
18:30
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
936790
|
lø21-08 2021
|
11:00
|
|
|
Hjørring IF's Anlæg
|
|
Hjørring IF
|
|
|
897819
|
ma13-09 2021
|
18:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
944701
|
lø09-10 2021
|
10:00
|
|
|
Grenaa Idrætscenter
|
|
DSI Grenaa Idrætscenter
|
|
|
944702
|
lø09-10 2021
|
12:00
|
|
|
Grenaa Idrætscenter
|
|
DSI Grenaa Idrætscenter
|
|
|
912027
|
fr29-10 2021
|
18:30
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
201437
|
lø30-10 2021
|
11:15
|
|
|
Bagterp Idrætsanlæg
|
|
Hjørring IF
|
|
|
177924
|
sø31-10 2021
|
12:00
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
Sædding/G IF
|
|
|
965182
|
lø06-11 2021
|
11:00
|
|
|
KFUM Parken
|
|
Fredericia KFUM
|
|
|
912020
|
lø06-11 2021
|
12:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Randers Freja
|
|
|
972372
|
lø06-11 2021
|
12:30
|
|
|
Rødekro Kunstgræsbane
|
|
Løjt IF
|
|
|
774391
|
sø07-11 2021
|
14:30
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
Hjerting IF
|
|
|
177925
|
fr12-11 2021
|
14:15
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
ANN
|
Sædding/G IF
|
|
|
159176
|
sø21-11 2021
|
09:30
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Randers Freja
|
|
|
645999
|
sø21-11 2021
|
09:30
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Randers Freja
|
|
|
967116
|
sø28-11 2021
|
13:00
|
|
|
Egeris Kunstgræsbane (Bane 8)
|
|
Skive IK
|
|
|
543085
|
lø04-12 2021
|
12:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Randers Freja
|
|
|
686986
|
lø04-12 2021
|
12:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Randers Freja
|
|
|
687503
|
on08-12 2021
|
18:00
|
|
|
VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
|
|
Vejle B
|
|
|
406953
|
sø19-12 2021
|
13:00
|
|
|
Lyseng Kunstgræs
|
ANN
|
IF Lyseng
|
|
|
593870
|
lø15-01 2022
|
13:00
|
|
|
Nr. Bjært/Strandhuse Kunstgræsbane
|
|
Seest B
|
|
|
804023
|
lø15-01 2022
|
14:00
|
|
|
KFUM Park Kunstgræs
|
ANN
|
Fredericia KFUM
|
SUB Sønderborg Inter (L3/627)
ANN
|
|
829306
|
sø16-01 2022
|
10:30
|
|
|
Hovedgaard Kunstgræs
|
|
Hovedgård IF
|
|
|
828306
|
sø16-01 2022
|
11:00
|
|
|
AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
|
UDS
|
Stavtrup IF Fodbold
|
|
|
308149
|
sø16-01 2022
|
12:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Randers Freja
|
|
|
804024
|
sø16-01 2022
|
14:00
|
|
|
KFUM Park Kunstgræs
|
|
Fredericia KFUM
|
|
|
538568
|
sø16-01 2022
|
14:05
|
|
|
Nr. Bjært/Strandhuse Kunstgræsbane
|
ANN
|
Nr. Bjært/Strandhuse IF
|
|
|
685363
|
sø16-01 2022
|
14:05
|
|
|
Nr. Bjært/Strandhuse Kunstgræsbane
|
ANN
|
Bramdrupdam GIF
|
|
|
804022
|
sø16-01 2022
|
14:05
|
|
|
Nr. Bjært/Strandhuse Kunstgræsbane
|
|
Bramdrupdam GIF
|
|
|
558405
|
sø23-01 2022
|
11:45
|
|
|
Nr. Bjært/Strandhuse Kunstgræsbane
|
|
Bramdrupdam GIF
|
|
|
558407
|
sø23-01 2022
|
14:05
|
|
|
Nr. Bjært/Strandhuse Kunstgræsbane
|
|
Bramdrupdam GIF
|
|
|
100186
|
lø29-01 2022
|
12:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Randers Freja
|
|
|
484472
|
lø29-01 2022
|
13:30
|
|
|
Brønderslev Kunstgræsbane
|
|
Brønderslev IF
|
|
|
519302
|
sø30-01 2022
|
13:00
|
|
|
Vojens Fritidscenter
|
|
Vojens BI
|
|
|
558408
|
sø30-01 2022
|
14:05
|
|
|
Nr. Bjært/Strandhuse Kunstgræsbane
|
|
Bramdrupdam GIF
|
|
|
368631
|
on02-02 2022
|
19:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Randers Freja
|
|
|
368483
|
lø05-02 2022
|
16:15
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
Sædding/G IF
|
|
|
883071
|
sø06-02 2022
|
11:00
|
|
|
Alpi Hallerne (Lind)
|
ANN
|
Lind/Kollund (KLG)
|
|
|
919816
|
sø06-02 2022
|
13:15
|
|
|
KFUM Park Kunstgræs
|
|
Fredericia KFUM
|
|
|
734700
|
on09-02 2022
|
17:45
|
|
|
Lund Stadion
|
|
Lund IF
|
|
|
322978
|
lø12-02 2022
|
10:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Randers Freja
|
|
|
802654
|
lø12-02 2022
|
13:00
|
|
|
Invita Park Kunstgræs, Skæring
|
|
HEI
|
|
|
792755
|
fr18-02 2022
|
18:00
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
290376
|
lø19-02 2022
|
11:15
|
|
|
Egeris Kunstgræsbane (Bane 8)
|
|
Skive IK
|
|
|
323006
|
fr25-02 2022
|
18:45
|
|
|
Egeris Kunstgræsbane (Bane 8)
|
|
Skive IK
|
|
|
896237
|
lø26-02 2022
|
16:00
|
|
|
Egeris Kunstgræsbane (Bane 7)
|
|
Skive IK
|
|
|
686439
|
sø27-02 2022
|
10:30
|
|
|
Haderslev Kunstgræsbane
|
|
Haderslev FK
|
|
|
840308
|
sø27-02 2022
|
12:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Randers Freja
|
|
|
322979
|
sø27-02 2022
|
12:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
ANN
|
Randers Freja
|
|
|
148649
|
sø27-02 2022
|
14:00
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
Hjerting IF
|
|
|
734738
|
sø27-02 2022
|
14:30
|
|
|
KFUM Park Kunstgræs
|
|
Fredericia KFUM
|
Hatting-Torsted Fodbold U15 Dr.
|
|
359843
|
lø05-03 2022
|
12:00
|
|
|
Hessel Arena Kunstgræs 2 (Tjørring)
|
|
Tjørring IF
|
|
|
896681
|
lø05-03 2022
|
13:00
|
|
|
Egeris Kunstgræsbane (Bane 8)
|
|
Skive IK
|
|
|
543345
|
lø05-03 2022
|
14:30
|
|
|
Gistrup kunstgræsanlæg
|
|
Vejgaard B
|
|
|
980136
|
sø06-03 2022
|
12:00
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
Sædding/G IF
|
|
|
257969
|
sø06-03 2022
|
13:00
|
|
|
Brønderslev Kunstgræsbane
|
|
Brønderslev IF
|
|
|
734739
|
fr11-03 2022
|
19:00
|
|
|
KFUM Park Kunstgræs
|
|
Fredericia KFUM
|
|
|
322937
|
lø12-03 2022
|
12:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Randers Freja
|
|
|
945097
|
sø13-03 2022
|
14:00
|
|
|
Haderslev Kunstgræsbane
|
|
Haderslev FK
|
|
|
601932
|
sø13-03 2022
|
15:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Jetsmark
|
|
Jetsmark IF
|
|
|
567702
|
sø13-03 2022
|
17:00
|
|
|
Gistrup Idrætscenter
|
|
LKB/Gistrup
|
|
|
582093
|
to17-03 2022
|
17:30
|
|
|
Bagterp Idrætsanlæg
|
|
Bagterp IF
|
|
|
945098
|
lø19-03 2022
|
12:00
|
|
|
Haderslev Kunstgræsbane
|
|
Haderslev FK
|
|
|
926000
|
lø19-03 2022
|
14:15
|
|
|
Buskelund Kunstgræsbane
|
|
ØBG Silkeborg
|
|
|
575362
|
lø26-03 2022
|
14:00
|
|
|
Fynske Bank KunstNord
|
|
Bramdrupdam GIF
|
|
|
812719
|
sø27-03 2022
|
13:30
|
|
|
Kunstgræsbane Gug Boldklub
|
|
Gug B
|
|
|
292623
|
sø27-03 2022
|
14:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Skive IK
|
|
|
863225
|
lø02-04 2022
|
14:00
|
|
|
Harte Stadion
|
|
Bramdrupdam GIF
|
|
|
979780
|
sø03-04 2022
|
13:00
|
|
|
Egeris Kunstgræsbane (Bane 8)
|
|
Skive IK
|
|
|
598273
|
sø03-04 2022
|
14:30
|
|
|
Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark
|
|
Løgstør IF
|
|
|
888794
|
on13-04 2022
|
18:00
|
|
|
Lyshøjskolen
|
|
Bramdrupdam GIF
|
|
|
273757
|
lø04-06 2022
|
16:30
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
|
|
Vestjysk Bank - SPORTIUM (Varde)
|
|
|
289644
|
on08-06 2022
|
18:30
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
|
289645
|
on08-06 2022
|
18:30
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
|
318040
|
ti21-06 2022
|
18:30
|
|
|
Hornum Stadion
|
|
Hornum IF
|
|
|
421314
|
on10-08 2022
|
18:00
|
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
|
797755
|
on10-08 2022
|
18:00
|
|
|
Guldager Idrætscenter
|
ANN
|
Sædding/G IF
|
|
|
991147
|
lø03-12 2022
|
10:00
|
|
|
Mosevej Kunstgræsbane
|
|
Kolding B
|
|
|
250880
|
sø04-12 2022
|
15:00
|
|
|
AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
|
|
Hasle B
|
|
|
324010
|
ma05-12 2022
|
19:15
|
|
|
Sønderskovhallen
|
|
Sønderborg Boldklub
|
|
|
511426
|
lø10-12 2022
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
|
|
Aalborg Chang
|
|
|
500062
|
sø11-12 2022
|
12:00
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
|
Esbjerg fB
|
|
|
832605
|
fr06-01 2023
|
18:00
|
|
|
Hadsten Kunstgræs
|
|
Hadsten Sports Klub
|
|
|
646933
|
sø15-01 2023
|
15:00
|
|
|
Aabyhøj IF Kunstgræsbane
|
|
Aabyhøj IF
|
|
|
150139
|
lø21-01 2023
|
09:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
542554
|
sø22-01 2023
|
12:00
|
|
|
Mosevej Kunstgræsbane
|
|
Kolding B
|
|
|
688538
|
sø22-01 2023
|
12:00
|
|
|
Mosevej Kunstgræsbane
|
ANN
|
Kolding B
|
|
|
531918
|
lø28-01 2023
|
11:00
|
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
|
842246
|
fr03-02 2023
|
17:30
|
|
|
Arena Kop & Kande (Brønderslev)
|
|
Brønderslev IF
|
|
|
100679
|
lø04-02 2023
|
11:30
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Idrætscenter Vendsyssel
|
Randesund Norge U14 drenge
|
|
989432
|
on08-02 2023
|
18:30
|
|
|
Skjern Idrætspark
|
|
Skjern GF
|
|
|
989377
|
sø12-02 2023
|
11:00
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
TRIF
|
|
|
214719
|
lø25-02 2023
|
12:15
|
|
|
Bramming GI-E Kunstgræsbane
|
|
Bramming B
|
|
|
371688
|
sø05-03 2023
|
13:00
|
|
|
Skjern Idrætspark
|
|
Skjern GF
|
|
|
325353
|
lø11-03 2023
|
09:30
|
|
|
Normal Arena, 11-mands (kunst)
|
|
FC Skanderborg
|
|
|
143292
|
lø11-03 2023
|
10:15
|
|
|
Kunstgræs Liseborg
|
|
Viborg Sdrm. IK
|
|
|
300866
|
lø18-03 2023
|
14:00
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
ANN
|
Sædding/G IF
|
|
|
876924
|
sø19-03 2023
|
10:30
|
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
|
|
Brabrand IF
|
|
|
385070
|
lø25-03 2023
|
10:30
|
|
|
Skærbæk Kunstgræsbane
|
|
Spangsbjerg IF
|
|
|
846306
|
lø25-03 2023
|
14:00
|
|
|
Skærbæk Fritidscenter
|
ANN
|
Spangsbjerg IF
|
|
|
385071
|
sø26-03 2023
|
10:30
|
|
|
Skærbæk Kunstgræsbane
|
ANN
|
Spangsbjerg IF
|
|
|
846396
|
sø26-03 2023
|
10:30
|
|
|
Skærbæk Fritidscenter
|
|
Spangsbjerg IF
|
|
|
974854
|
ma19-06 2023
|
18:00
|
|
|
Nibe Stadion
|
|
Nibe B
|
|
|
505485
|
on21-06 2023
|
18:30
|
|
|
Hornum Stadion
|
|
Hornum IF
|
|
|
679210
|
sø06-08 2023
|
10:00
|
|
|
Tylstrup Stadion
|
|
Sulsted IF
|
|
|
132240
|
sø06-08 2023
|
11:00
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
|
BMI
|
|
|
955996
|
ti08-08 2023
|
17:30
|
|
|
BAUHAUS Park - Hældager
|
|
Bredballe IF
|
|
|
606810
|
ti15-08 2023
|
18:30
|
|
|
VSK Aarhus
|
|
Vejlby Skovbakken Aarhus
|
|
|
344723
|
lø19-08 2023
|
15:00
|
|
|
NES Park
|
|
VRI
|
|