MENU

Øvrige kampe 7-mands (uden aut. DA) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
384606 ma
08-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 6 (2F30) Aarhus Firma Sport
384607 ma
08-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 7 (2F30) Aarhus Firma Sport
384634 ma
08-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
384608 ti
09-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
384609 ti
09-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
384635 ti
09-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
384644 ti
09-06 2020
Kl. 18:00
Århus Firmasport 3 kampe (2x15) - Bane 1 (3F15) Aarhus Firma Sport
384645 ti
09-06 2020
Kl. 18:00
Århus Firmasport 3 kampe (2x15) - Bane 2 (3F15) Aarhus Firma Sport
384610 on
10-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
384611 on
10-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
923072 ma
15-06 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning kun 1 kamp - Bane 5 (Kat2) Aarhus Firma Sport
384612 ma
15-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
384613 ma
15-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

384614 ma
15-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 6 (2F30) Aarhus Firma Sport
384615 ma
15-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 7 (2F30) Aarhus Firma Sport
384636 ma
15-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
565996 ma
15-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 1 kamp (2x30) - Bane 5 (1F30) Aarhus Firma Sport
384646 ma
15-06 2020
Kl. 18:00
Århus Firmasport 3 kampe (2x15) - Bane 1 (3F15) Aarhus Firma Sport
384647 ma
15-06 2020
Kl. 18:00
Århus Firmasport 3 kampe (2x15) - Bane 2 (3F15) Aarhus Firma Sport
384616 ti
16-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
384617 ti
16-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
384637 ti
16-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
384618 on
17-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
384619 on
17-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
384620 on
17-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 6 (2F30) Aarhus Firma Sport
384621 on
17-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 7 (2F30) Aarhus Firma Sport
384638 on
17-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
384622 to
18-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
384623 to
18-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
384639 to
18-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

596155 to
18-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 3 kampe (2x20) - Bane 3 (3F20) Aarhus Firma Sport
384624 ma
22-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 6 (2F30) Aarhus Firma Sport
384625 ma
22-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 7 (2F30) Aarhus Firma Sport
384640 ma
22-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
384626 ti
23-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
384627 ti
23-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
384641 ti
23-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
923073 on
24-06 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning kun 1 kamp - Bane 4 (Kat2) Aarhus Firma Sport
216899 on
24-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 1 kamp (2x30) - Bane 4 (1F30) Aarhus Firma Sport
384628 on
24-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

384629 on
24-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
384648 on
24-06 2020
Kl. 18:00
Århus Firmasport 3 kampe (2x15) - Bane 1 (3F15) Aarhus Firma Sport
384649 on
24-06 2020
Kl. 18:00
Århus Firmasport 3 kampe (2x15) - Bane 2 (3F15) Aarhus Firma Sport
566000 on
24-06 2020
Kl. 18:00
Fredericia Firmasport, 18.00-19.30 3 kampe, 7-mands Fredericia Firmaidræt
566008 on
24-06 2020
Kl. 18:00
Fredericia Firmasport, 18.00-19.30 3 kampe, 7-mands Fredericia Firmaidræt
384630 ma
29-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 6 (2F30) Aarhus Firma Sport
384631 ma
29-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 7 (2F30) Aarhus Firma Sport
384642 ma
29-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
923074 ti
30-06 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning kun 1 kamp - Bane 5 (Kat2) Aarhus Firma Sport
124562 ti
30-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 1 kamp (2x30) - Bane 5 (1F30) Aarhus Firma Sport
384632 ti
30-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
384633 ti
30-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

384643 ti
30-06 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
384650 ti
30-06 2020
Kl. 18:00
Århus Firmasport 3 kampe (2x15) - Bane 1 (3F15) Aarhus Firma Sport
384651 ti
30-06 2020
Kl. 18:00
Århus Firmasport 3 kampe (2x15) - Bane 2 (3F15) Aarhus Firma Sport
923075 ma
03-08 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning på dagen - Bane 4 (Kat1) Aarhus Firma Sport
923087 ma
03-08 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning kun 1 kamp - Bane 6 (Kat2) Aarhus Firma Sport
923088 ma
03-08 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning på dagen - Bane 7 (Kat1) Aarhus Firma Sport
734334 ma
03-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
734336 ma
03-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

734337 ma
03-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
734338 ma
03-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 6 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

734339 ma
03-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 7 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

804123 ma
03-08 2020
Kl. 18:35
Århus Firmasport 1 kamp (2x30) - Bane 6 (1F30) Aarhus Firma Sport
923089 ti
04-08 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning kun 1 kamp - Bane 5 (Kat2) Aarhus Firma Sport
734335 ti
04-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

734340 ti
04-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
734341 ti
04-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

903708 ti
04-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 1 kamp (2x30) - Bane 5 (1F30) Aarhus Firma Sport
905634 ti
04-08 2020
Kl. 18:15
Århus Firmasport 2 kampe (2x20) - Bane 3 (2F20) Aarhus Firma Sport
923090 on
05-08 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning kun 1 kamp - Bane 4 (Kat2) Aarhus Firma Sport
734342 on
05-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

734343 on
05-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
734332 on
05-08 2020
Kl. 18:00
Århus Firmasport 3 kampe (2x15) - Bane 1 (3F15) Aarhus Firma Sport
734333 on
05-08 2020
Kl. 18:00
Århus Firmasport 3 kampe (2x15) - Bane 2 (3F15) Aarhus Firma Sport
904458 on
05-08 2020
Kl. 18:35
Århus Firmasport 1 kampe (2x30) - Bane 4 (1F30) Aarhus Firma Sport
792560 on
05-08 2020
Kl. 19:00
Torsted PRI VET 7 2x25 min Rask mølle Nybolig Arena
923091 ma
10-08 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning på dagen - Bane 7 (Kat1) Aarhus Firma Sport
908779 ma
10-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 1 kampe (2x30) - Bane 7 (1F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

784372 ma
10-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
784388 ma
10-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 6 (2F30) Aarhus Firma Sport
784389 ma
10-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 7 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

784367 ma
10-08 2020
Kl. 18:00
Århus Firmasport 3 kampe (2x15) - Bane 1 (3F15) Aarhus Firma Sport
784368 ma
10-08 2020
Kl. 18:00
Århus Firmasport 3 kampe (2x15) - Bane 2 (3F15) Aarhus Firma Sport
907078 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
Dover OB7 DGI MIDT Them GF, disp Bjedstrup Skole
544305 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
Dover GF DGI MIDT 7 M Them GF, disp Bjedstrup Skole
ANN

Kampen annulleret

923092 ti
11-08 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning kun 1 kamp - Bane 4 (Kat2) Aarhus Firma Sport
923093 ti
11-08 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning kun 1 kamp - Bane 5 (Kat2) Aarhus Firma Sport
923094 ti
11-08 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning kun 1 kamp - Bane 6 (Kat2) Aarhus Firma Sport
909808 ti
11-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 1 kampe (2x30) - Bane 4 (1F30) Aarhus Firma Sport
909809 ti
11-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 1 kampe (2x30) - Bane 5 (1F30) Aarhus Firma Sport
909810 ti
11-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 1 kampe (2x20) - Bane 6 (1F20) Aarhus Firma Sport
784373 ti
11-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

784390 ti
11-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

784391 ti
11-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

805429 ti
11-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x20) - Bane 6 (2F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

905693 ti
11-08 2020
Kl. 19:00
Egebjerg DS7 DGI SYDØST Juelsminde IF Egebjerghallen
908159 ti
11-08 2020
Kl. 19:35
Århus Firmasport 1 kamp (Observatør) (2x20) - Bane 3 (1F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

905609 on
12-08 2020
Kl. 09:15
Aarhus Business College Viemosevej Bane 2 (09:15-12:30) (Dkl. Opkr) Viby Idrætspark
UDS

Kampen udsat

905610 on
12-08 2020
Kl. 09:15
Aarhus Business College Viemosevej Bane 3 (09:15-12:30) (Dkl. Opkr) Viby Idrætspark
UDS

Kampen udsat

905611 on
12-08 2020
Kl. 09:15
Aarhus Business College Viemosevej Bane 4 (09:15-12:30) (Dkl. Opkr) Viby Idrætspark
UDS

Kampen udsat

905612 on
12-08 2020
Kl. 09:15
Aarhus Business College Viemosevej Bane 5 (09:15-12:30) (Dkl. Opkr) Viby Idrætspark
UDS

Kampen udsat

784392 on
12-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
784393 on
12-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
433439 on
12-08 2020
Kl. 19:00
Rask Mølle PRIV SUB 7m 2x25 min hs motion Rask Mølle Stadion
905697 on
12-08 2020
Kl. 19:00
FC Horsens DS7 DGI SYD ØST Sdr. Vissing U&G Designa Arena
905707 on
12-08 2020
Kl. 19:00
Hedensted IF DS7 DGI SYDØST As IF Hedensted Stadion
905723 on
12-08 2020
Kl. 19:00
Hovedgård IF DS7 DGI SYDØST Riis-Tebstrup Hovedgård Stadion
905761 on
12-08 2020
Kl. 19:00
Ølsted DS7 DGI SYDØST Hatting Motion Ølsted Stadion
946315 on
12-08 2020
Kl. 19:00
FC Horsens PRIV SUB 7m 2x30 min HFS Designa Arena
923076 to
13-08 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning på dagen - Bane 3 (Kat1) Aarhus Firma Sport
923077 to
13-08 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning på dagen - Bane 4 (Kat1) Aarhus Firma Sport
923086 to
13-08 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning på dagen - Bane 5 (Kat1) Aarhus Firma Sport
784374 to
13-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

784394 to
13-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

784395 to
13-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

905711 to
13-08 2020
Kl. 18:00
HFS DS7 DGI SYDØST Gedved IF CASA Arena Horsens
972080 ma
17-08 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning kun 1 kamp - Bane 5 (Kat2) Aarhus Firma Sport
972081 ma
17-08 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning på dagen - Bane 6 (Kat1) Aarhus Firma Sport
972078 ma
17-08 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning kun 1 kamp - Bane 4 (Kat2) Aarhus Firma Sport
784375 ma
17-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

784707 ma
17-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
784708 ma
17-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

784709 ma
17-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 6 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

784710 ma
17-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 7 (2F30) Aarhus Firma Sport
972077 ma
17-08 2020
Kl. 18:15
Århus Firmasport 1 kamp (2x20) - Bane 3 (1F20) Aarhus Firma Sport
972079 ma
17-08 2020
Kl. 18:35
Århus Firmasport 1 kampe (2x30) - Bane 5 (1F30) Aarhus Firma Sport
905727 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Juelsminde DS7 DGI SYDØST Hovedgård IF Juelsminde Stadion
840539 ti
18-08 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning kun 1 kamp - Bane 6 (Kat2) Aarhus Firma Sport
840541 ti
18-08 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning på dagen - Bane 2 (Kat1) Aarhus Firma Sport
840542 ti
18-08 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning på dagen - Bane 4 (Kat1) Aarhus Firma Sport
840544 ti
18-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 1 kampe (2x15) - Bane 1 (1F15) Aarhus Firma Sport
784376 ti
18-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

784711 ti
18-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

784712 ti
18-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

805430 ti
18-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x20) - Bane 6 (2F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

784369 ti
18-08 2020
Kl. 18:00
Århus Firmasport 3 kampe (2x15) - Bane 1 (3F15) Aarhus Firma Sport
784370 ti
18-08 2020
Kl. 18:00
Århus Firmasport 3 kampe (2x15) - Bane 2 (3F15) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

840538 ti
18-08 2020
Kl. 18:15
Århus Firmasport 2 kampe (2x20) - Bane 3 (2F20) Aarhus Firma Sport
840543 ti
18-08 2020
Kl. 18:35
Århus Firmasport 1 kampe (2x30) - Bane 5 (1F30) Aarhus Firma Sport
840540 ti
18-08 2020
Kl. 18:35
Århus Firmasport 1 kampe (2x30) - Bane 6 (1F30) Aarhus Firma Sport
947952 ti
18-08 2020
Kl. 19:00
DGI OB40/7 Bjødstrup BK - Grenaa Multi-Sport (Dkl. Opkræver) Feldballe Stadion
373404 on
19-08 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning kun 1 kamp - Bane 3 (Kat2) Aarhus Firma Sport
373406 on
19-08 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning på dagen - Bane 4 (Kat1) Aarhus Firma Sport
373407 on
19-08 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning på dagen - Bane 7 (Kat1) Aarhus Firma Sport
784377 on
19-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

784713 on
19-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

784714 on
19-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
784715 on
19-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 6 (2F30) Aarhus Firma Sport
784716 on
19-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 7 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

373403 on
19-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 1 kamp (2x20) - Bane 3 (1F20) Aarhus Firma Sport
792561 on
19-08 2020
Kl. 19:00
Torsted PRI VET 7 2x25 min FC Horsens Nybolig Arena
905689 on
19-08 2020
Kl. 19:00
As IF DS7 DGI SYDØST Østbirk IF As Stadion
905700 on
19-08 2020
Kl. 19:00
Gedved IF DS7 DGI SYDØST FC Horsens Gedved Hallen - Udendørs
905703 on
19-08 2020
Kl. 19:00
Hatting Motion DS7 DGI SYDØST Løsning IF Hatting Stadion
905755 on
19-08 2020
Kl. 19:00
Riis-Tebstrup DS7 DGI SYDØST Hornsyld IF Ejer Bavnehøj Skolen
905759 on
19-08 2020
Kl. 19:00
Sdr. Vissing DS7 DGI SYDØST Ølsted U&GF Sdr. Vissing Skole
913714 to
20-08 2020
Kl. 18:00
Fredericia Firmasport, 18.00-21.00 Et antal 7-mandskampe Fredericia Firmaidræt
ANN

Kampen annulleret

913716 to
20-08 2020
Kl. 18:00
Fredericia Firmasport, 18.00-21.00 Et antal 7-mandskampe Fredericia Firmaidræt
ANN

Kampen annulleret

905719 to
20-08 2020
Kl. 19:00
Horsens B DS7 DGI SYDØST Hedensted IF (OG) Horsens B's Anlæg
905768 to
20-08 2020
Kl. 19:00
Sole IF OB7 DGI SYDØST Vinding SF 1 Ølsted Stadion
905772 to
20-08 2020
Kl. 19:00
Hornborg OB7 DGI SYDØST Gårslev Gf Korning Stadion
ANN

Kampen annulleret

910721 to
20-08 2020
Kl. 19:00
DGI OB40/7 IF Midtdjurs - AC Norddjurs (Dkl. Opkræver) Midtdjurs Hallen
459382 ma
24-08 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning på dagen - Bane 7 (Kat1) Aarhus Firma Sport
784378 ma
24-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

784717 ma
24-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 6 (2F30) Aarhus Firma Sport
784718 ma
24-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 7 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

459360 ma
24-08 2020
Kl. 18:00
Århus Firmasport 2 kampe (2x20) - Bane 3 (2F20) Aarhus Firma Sport
544306 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Dover GF DGI MIDT 7 M Silkeborg IF OB Bjedstrup Skole
ANN

Kampen annulleret

905731 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Lund IF DS7 DGI SYDØST Horsens Boldklub Lund Stadion
905764 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Østbirk IF DS7 DGI SYDØST Hedensted IF (OG) Trailergaarden-Gantrup Arena
907079 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Dover OB7 DGI MIDT Bording IF Bjedstrup Skole
503068 ti
25-08 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning kun 1 kamp - Bane 3 (Kat2) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

503081 ti
25-08 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning på dagen -Bane 6 (Kat1) Aarhus Firma Sport
503075 ti
25-08 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning kun 1 kamp - Bane 3 (Kat2) Aarhus Firma Sport
784379 ti
25-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

784719 ti
25-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

784720 ti
25-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

805431 ti
25-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x20) - Bane 6 (2F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

503071 ti
25-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 1 kampe (2x30) - Bane 5 (1F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

503078 ti
25-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 1 kampe (2x30) - Bane 5 (1F30) Aarhus Firma Sport
913717 ti
25-08 2020
Kl. 18:00
Fredericia Firmasport, 18.00-21.00 Et antal 7-mandskampe Fredericia Firmaidræt
ANN

Kampen annulleret

913718 ti
25-08 2020
Kl. 18:00
Fredericia Firmasport, 18.00-21.00 Et antal 7-mandskampe Fredericia Firmaidræt
ANN

Kampen annulleret

503076 ti
25-08 2020
Kl. 18:35
Århus Firmasport 1 kampe (2x30) - Bane 4 (1F30) Aarhus Firma Sport
503072 ti
25-08 2020
Kl. 18:35
Århus Firmasport 1 kampe (2x20) - Bane 5 (1F20) Aarhus Firma Sport
503069 ti
25-08 2020
Kl. 18:35
Århus Firmasport 1 kampe (2x30) - Bane 4 (1F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

503070 ti
25-08 2020
Kl. 19:00
Århus Firmasport 1 kampe (Observatør) (2x20) - Bane 3 (1F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

503074 ti
25-08 2020
Kl. 19:00
Århus Firmasport 1 kampe (2x20) - Bane 3 (1F20) Aarhus Firma Sport
905694 ti
25-08 2020
Kl. 19:00
Egebjerg DS7 DGI SYDØST Riis-Tebstrup Egebjerghallen
503067 ti
25-08 2020
Kl. 19:00
Århus Firmasport 1 kampe (2x20) - Bane 3 (1F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

503077 ti
25-08 2020
Kl. 19:00
Århus Firmasport 1 kampe (Observatør) (2x20) - Bane 3 (1F20) Aarhus Firma Sport
503073 on
26-08 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning på dagen -Bane 6 (Kat1) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

790811 on
26-08 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning kun 1 kamp - Bane 4 (Kat2) Aarhus Firma Sport
784721 on
26-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

784722 on
26-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
503079 on
26-08 2020
Kl. 18:35
Århus Firmasport 1 kampe (2x20) - Bane 5 (1F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

790812 on
26-08 2020
Kl. 18:35
Århus Firmasport 1 kampe (2x30) - Bane 4 (1F30) Aarhus Firma Sport
905698 on
26-08 2020
Kl. 19:00
FC Horsens DS7 DGI SYD ØST Ølsted U&GF Designa Arena
905715 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Hornsyld DS7 DGI SYDØST Hovedgård IF Hornsyld Idrætscenter
905732 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Lund IF DS7 DGI SYDØST As IF Lund Stadion
905753 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Løsning IF DS7 DGI SYDØST Sdr. Vissing U&G Løsning Stadion
946316 on
26-08 2020
Kl. 19:00
FC Horsens PRIV SUB 7m 2x30 min HS Motion Designa Arena
947845 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Stensballe PRI VET 7 2x25 min Østbirk Stensballe Hallen
691388 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Horsens FS PRIV SUB 7m 2x25 min Torsted Jacobsen Plus - Arena
433440 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Rask Mølle PRIV SUB 7m 2x25 min juelsminde Rask Mølle Stadion
ANN

Kampen annulleret

905712 to
27-08 2020
Kl. 18:00
HFS DS7 DGI SYDØST Hatting Motion CASA Arena Horsens
905769 to
27-08 2020
Kl. 19:00
Sole IF OB7 DGI SYDØST Fredericia ff + 45 2 Øster Snede Stadion
ANN

Kampen annulleret

947947 to
27-08 2020
Kl. 19:00
DGI OB40/7 AC Norddjurs - Bjødstrup BK (Dkl. Opkræver) Stenvad Stadion
784380 ma
31-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

784723 ma
31-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 6 (2F30) Aarhus Firma Sport
784724 ma
31-08 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 7 (2F30) Aarhus Firma Sport
158625 ma
31-08 2020
Kl. 18:15
Århus Firmasport 3 kampe (2x20) - Bane 3 (3F20) Aarhus Firma Sport
165303 ti
01-09 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning på dagen - Bane 4 (Kat1) Aarhus Firma Sport
165306 ti
01-09 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning kun 1 kamp - Bane 5 (Kat2) Aarhus Firma Sport
784381 ti
01-09 2020
Kl. 17:00
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

805432 ti
01-09 2020
Kl. 17:00
Århus Firmasport 2 kampe (2x20) - Bane 7 (2F20) Aarhus Firma Sport
784725 ti
01-09 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

784726 ti
01-09 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

165304 ti
01-09 2020
Kl. 18:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x20) - Bane 3 (2F20) Aarhus Firma Sport
947951 ti
01-09 2020
Kl. 18:30
DGI OB40/7 Bjødstrup BK - Ebeltoft IF (Dkl. Opkræver) Feldballe Stadion
165305 ti
01-09 2020
Kl. 18:35
Århus Firmasport 1 kampe (2x30) - Bane 5 (1F30) Aarhus Firma Sport
170623 on
02-09 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning kun 1 kamp - Bane 5 (Kat2) Aarhus Firma Sport
170624 on
02-09 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 1 kampe (2x30) - Bane 5 (1F30) Aarhus Firma Sport
784371 on
02-09 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 3 kampe (2x15) - Bane 1 (3F15) Aarhus Firma Sport
784727 on
02-09 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
784728 on
02-09 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

905690 on
02-09 2020
Kl. 19:00
As IF DS7 DGI SYDØST Horsens Boldklub As Stadion
905695 on
02-09 2020
Kl. 19:00
Egebjerg DS7 DGI SYDØST Hornsyld IF Egebjerghallen
905704 on
02-09 2020
Kl. 19:00
Hatting Motion DS7 DGI SYDØST Gedved IF Hatting Stadion
905751 on
02-09 2020
Kl. 19:00
Lund IF DS7 DGI SYDØST Østbirk IF Lund Stadion
905756 on
02-09 2020
Kl. 19:00
Riis-Tebstrup DS7 DGI SYDØST Juelsminde IF Ejer Bavnehøj Skolen
905760 on
02-09 2020
Kl. 19:00
Sdr. Vissing DS7 DGI SYDØST HFS Fodbold Sdr. Vissing Skole
905762 on
02-09 2020
Kl. 19:00
Ølsted DS7 DGI SYDØST Løsning IF Ølsted Stadion
947846 on
02-09 2020
Kl. 19:00
Stensballe PRI VET 7 2x25 min Rask Mølle Stensballe Hallen
172226 to
03-09 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning kun 1 kamp - Bane 5 (Kat2) Aarhus Firma Sport
172224 to
03-09 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning på dagen - Bane 4 (Kat1) Aarhus Firma Sport
784382 to
03-09 2020
Kl. 17:00
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

805433 to
03-09 2020
Kl. 17:00
Århus Firmasport 3 kampe (2x20) - Bane 7 (2F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

805435 to
03-09 2020
Kl. 17:00
Århus Firmasport 2 kampe (2x20) - Bane 7 (2F20) Aarhus Firma Sport
784729 to
03-09 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

784730 to
03-09 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

172223 to
03-09 2020
Kl. 17:45
Århus Firmasport 3 kampe (2x20) - Bane 3 (3F20) Aarhus Firma Sport
172225 to
03-09 2020
Kl. 18:35
Århus Firmasport 1 kamp (2x30) - Bane 5 (1F30) Aarhus Firma Sport
902829 to
03-09 2020
Kl. 19:00
DGI OB40/7 IF Mols - IF Midtdjurs (Dkl. Opkræver) Mols Hallen
905770 to
03-09 2020
Kl. 19:00
Sole IF OB7 DGI SYDØST Fredericia ff + 45 1 Øster Snede Stadion
ANN

Kampen annulleret

905773 to
03-09 2020
Kl. 19:00
Hornborg OB7 DGI SYDØST FB-Fodbold Korning Stadion
271372 ma
07-09 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning på dagen - Bane 4 (Kat1) Aarhus Firma Sport
271374 ma
07-09 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning kun 1 kamp - Bane 6 (Kat2) Aarhus Firma Sport
271375 ma
07-09 2020
Kl. 17:00
Århus Firmasport 3 kampe (2x20) - Bane 3 (3F20) Aarhus Firma Sport
784383 ma
07-09 2020
Kl. 17:00
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

784731 ma
07-09 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

784732 ma
07-09 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
784733 ma
07-09 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 6 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

784734 ma
07-09 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 7 (2F30) Aarhus Firma Sport
271373 ma
07-09 2020
Kl. 18:35
Århus Firmasport 1 kamp (2x30) - Bane 6 (1F30) Aarhus Firma Sport
544307 ma
07-09 2020
Kl. 18:45
Dover GF DGI MIDT 7 M Gjessø UF Bjedstrup Skole
ANN

Kampen annulleret

907080 ma
07-09 2020
Kl. 18:45
Dover OB7 DGI MIDT Kjellerup IF Bjedstrup Skole
905765 ma
07-09 2020
Kl. 19:00
Østbirk IF DS7 DGI SYDØST Horsens Boldklub Trailergaarden-Gantrup Arena
460648 ma
07-09 2020
Kl. 19:00
Uldum DGI SYDØST HS7 Farre IF Uldum Stadion
275048 ti
08-09 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning på dagen - Bane 4 (Kat1) Aarhus Firma Sport
275049 ti
08-09 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning på dagen - Bane 5 (Kat1) Aarhus Firma Sport
784384 ti
08-09 2020
Kl. 17:00
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

805434 ti
08-09 2020
Kl. 17:00
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 7 (2F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

805436 ti
08-09 2020
Kl. 17:00
Århus Firmasport 2 kampe (2x20) - Bane 7 (2F20) Aarhus Firma Sport
784735 ti
08-09 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

784736 ti
08-09 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

275047 ti
08-09 2020
Kl. 17:45
Århus Firmasport 3 kampe (2x20) - Bane 3 (3F20) Aarhus Firma Sport
813703 on
09-09 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning på dagen - Bane 5 (Kat1) Aarhus Firma Sport
813704 on
09-09 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysnig kun en kamp - Bane 6 (Kat2) Aarhus Firma Sport
813706 on
09-09 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysnig kun en kamp - Bane 7 (Kat2) Aarhus Firma Sport
813590 on
09-09 2020
Kl. 17:00
Århus Firmasport 3 kampe (2x20) - Bane 3 (3F20) Aarhus Firma Sport
784385 on
09-09 2020
Kl. 17:00
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

784738 on
09-09 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
784739 on
09-09 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

784740 on
09-09 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 6 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

784741 on
09-09 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 7 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

905701 on
09-09 2020
Kl. 18:30
Gedved IF DS7 DGI SYDØST Sdr. Vissing U&G Gedved Hallen - Udendørs
905724 on
09-09 2020
Kl. 18:30
Hovedgård IF DS7 DGI SYDØST Egebjerg Hovedgård Stadion
813702 on
09-09 2020
Kl. 18:35
Århus Firmasport 1 kampe (2x30) - Bane 6 (1F30) Aarhus Firma Sport
813705 on
09-09 2020
Kl. 18:35
Århus Firmasport 1 kampe (2x30) - Bane 7 (1F30) Aarhus Firma Sport
905708 on
09-09 2020
Kl. 19:00
Hedensted IF DS7 DGI SYDØST Lund IF 1 Hedensted Stadion
905716 on
09-09 2020
Kl. 19:00
Hornsyld DS7 DGI SYDØST Juelsminde IF Hornsyld Idrætscenter
792562 on
09-09 2020
Kl. 19:00
Torsted PRI VET 7 2x25 min Hs Motion Nybolig Arena
433441 on
09-09 2020
Kl. 19:00
Rask Mølle PRIV SUB 7m 2x25 min østbirk Rask Mølle Stadion
691389 on
09-09 2020
Kl. 19:00
Horsens FS PRIV SUB 7m 2x25 min Brædstrup Jacobsen Plus - Arena
946317 on
09-09 2020
Kl. 19:00
FC Horsens PRIV SUB 7m 2x30 min Juelsminde Designa Arena
905713 to
10-09 2020
Kl. 18:00
HFS DS7 DGI SYDØST Ølsted U&GF CASA Arena Horsens
910722 to
10-09 2020
Kl. 18:30
DGI OB40/7 IF Midtdjurs - Bjødstrup BK (Dkl. Opkræver) Midtdjurs Hallen
947949 to
10-09 2020
Kl. 18:30
DGI OB40/7 AC Norddjurs - Grenå OB 2 (Dkl. Opkræver) Stenvad Stadion
248709 ma
14-09 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysnig kun en kamp - Bane 6 (Kat2) Aarhus Firma Sport
784386 ma
14-09 2020
Kl. 17:00
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

784742 ma
14-09 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 6 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

784743 ma
14-09 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 7 (2F30) Aarhus Firma Sport
248707 ma
14-09 2020
Kl. 17:45
Århus Firmasport 3 kampe (2x20) - Bane 3 (3F20) Aarhus Firma Sport
905728 ma
14-09 2020
Kl. 18:30
Juelsminde DS7 DGI SYDØST Egebjerg Juelsminde Stadion
248708 ma
14-09 2020
Kl. 18:35
Århus Firmasport 1 kamp (2x30) - Bane 6 (1F30) Aarhus Firma Sport
460649 ma
14-09 2020
Kl. 19:00
Uldum DGI SYDØST HS7 Grejs-Dalen IK Uldum Stadion
ANN

Kampen annulleret

685664 ti
15-09 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysnig kun en kamp - Bane 4 (Kat2) Aarhus Firma Sport
685665 ti
15-09 2020
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning på dagen - Bane 5 (Kat1) Aarhus Firma Sport
784387 ti
15-09 2020
Kl. 17:00
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

784744 ti
15-09 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

784745 ti
15-09 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

685663 ti
15-09 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 1 kamp (2x30) - Bane 4 (1F30) Aarhus Firma Sport
685662 ti
15-09 2020
Kl. 17:45
Århus Firmasport 3 kampe (2x20) - Bane 3 (3F20) Aarhus Firma Sport
905722 ti
15-09 2020
Kl. 19:00
Horsens B DS7 DGI SYDØST Østbirk IF Horsens B's Anlæg
784746 on
16-09 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
784747 on
16-09 2020
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
905691 on
16-09 2020
Kl. 18:30
As IF DS7 DGI SYDØST Hedensted IF (OG) As Stadion
905705 on
16-09 2020
Kl. 18:30
Hatting Motion DS7 DGI SYDØST FC Horsens Hatting Stadion
433442 on
16-09 2020
Kl. 18:30
Rask Mølle PRIV SUB 7m 2x25 min hatting Rask Mølle Stadion
947847 on
16-09 2020
Kl. 18:30
Stensballe PRI VET 7 2x25 min FC Horsens Stensballe Hallen
905754 on
16-09 2020
Kl. 19:00
Løsning IF DS7 DGI SYDØST HFS Fodbold Løsning Stadion
905763 on
16-09 2020
Kl. 19:00
Ølsted DS7 DGI SYDØST Gedved IF Ølsted Stadion
902830 to
17-09 2020
Kl. 18:00
DGI OB40/8 IF Mols -Bjødstrup BK (Dkl. Opkræver) Mols Hallen
905720 to
17-09 2020
Kl. 19:00
Horsens B DS7 DGI SYDØST Lund IF 1 Horsens B's Anlæg
905774 to
17-09 2020
Kl. 19:00
Hornborg OB7 DGI SYDØST Højen G&U Korning Stadion
820789
20-09 2020
Kl. 12:00
Århus Firmasport - Winners Cup 3 kampe á 2x15 (3F15) Aarhus Firma Sport
820790
20-09 2020
Kl. 12:00
Århus Firmasport - Winners Cup 3 kampe á 2x15 (3F15) Aarhus Firma Sport
820791
20-09 2020
Kl. 12:00
Århus Firmasport - Winners Cup 4 kampe á 2x15 (4F15) Aarhus Firma Sport
820792
20-09 2020
Kl. 12:00
Århus Firmasport - Winners Cup 5 kampe á 2x15 (5F15) Aarhus Firma Sport
794007 ma
21-09 2020
Kl. 17:30
Stouby DGI SYDØST U10 8:8 2x15 min Gauerslund-Sammenholdet Stouby Stadion
794008 ma
21-09 2020
Kl. 18:10
Stouby DGI SYDØST U10 8:8 2x15 min Egebjerg-Sammenholdet Stouby Stadion
905757 ma
21-09 2020
Kl. 18:15
Riis-Tebstrup DS7 DGI SYDØST Hovedgård IF Ejer Bavnehøj Skolen
907086 ma
21-09 2020
Kl. 18:15
Dover OB7 DGI MIDT Virklund B Bjedstrup Skole
905766 ma
21-09 2020
Kl. 18:30
Østbirk IF DS7 DGI SYDØST As IF Trailergaarden-Gantrup Arena
794009 ma
21-09 2020
Kl. 18:50
Stouby DGI SYDØST U10 8:8 2x15 min Sammenholdet-Egebjerg Stouby Stadion
948009 ti
22-09 2020
Kl. 18:00
DGI OB40/7 Bjødstrup BK - Grenå OB 1 (Dkl. Opkræver) Feldballe Stadion
905702 on
23-09 2020
Kl. 18:00
Gedved IF DS7 DGI SYDØST Løsning IF Gedved Hallen - Udendørs
905706 on
23-09 2020
Kl. 18:00
Hatting Motion DS7 DGI SYDØST Sdr. Vissing U&G Hatting Stadion
905725 on
23-09 2020
Kl. 18:00
Hovedgård IF DS7 DGI SYDØST Juelsminde IF Hovedgård Stadion
946318 on
23-09 2020
Kl. 18:30
FC Horsens PRIV SUB 7m 2x30 min Rask Mølle Designa Arena
691390 on
23-09 2020
Kl. 18:30
Horsens FS PRIV SUB 7m 2x25 min Stensballe Jacobsen Plus - Arena
792563 on
23-09 2020
Kl. 19:00
Torsted PRI VET 7 2x25 min Juelsminde Nybolig Arena
905709 on
23-09 2020
Kl. 19:00
Hedensted IF DS7 DGI SYDØST Horsens Boldklub Hedensted Stadion
905717 on
23-09 2020
Kl. 19:00
Hornsyld DS7 DGI SYDØST Riis-Tebstrup Hornsyld Idrætscenter
905714 to
24-09 2020
Kl. 18:00
HFS DS7 DGI SYDØST FC Horsens CASA Arena Horsens
910723 to
24-09 2020
Kl. 18:00
DGI OB40/7 IF Midtdjurs - Grenå OB 2 (Dkl. Opkræver) Midtdjurs Hallen
947950 to
24-09 2020
Kl. 18:00
DGI OB40/7 AC Norddjurs - IF Mols (Dkl. Opkræver) Stenvad Stadion
905775 to
24-09 2020
Kl. 18:15
Hornborg OB7 DGI SYDØST Vinding SF Korning Stadion
ANN

Kampen annulleret

905726 on
30-09 2020
Kl. 17:45
Hovedgård IF DS7 DGI SYDØST Hornsyld IF Hovedgård Stadion
905758 on
30-09 2020
Kl. 17:45
Riis-Tebstrup DS7 DGI SYDØST Egebjerg Ejer Bavnehøj Skolen
905692 on
30-09 2020
Kl. 17:45
As IF DS7 DGI SYDØST Lund IF 1 As Stadion
905699 on
30-09 2020
Kl. 18:00
FC Horsens DS7 DGI SYD ØST Løsning IF Designa Arena
433443 on
30-09 2020
Kl. 18:00
Rask Mølle PRIV SUB 7m 2x25 min hfs Rask Mølle Stadion
947848 on
30-09 2020
Kl. 18:00
Stensballe PRI VET 7 2x25 min Torsted Stensballe Hallen
905710 on
30-09 2020
Kl. 19:00
Hedensted IF DS7 DGI SYDØST Østbirk IF Hedensted Stadion
947948 to
01-10 2020
Kl. 18:00
DGI OB40/7 AC Norddjurs - Ebeltoft IF (Dkl. Opkræver) Stenvad Stadion
460650 ma
05-10 2020
Kl. 19:00
Grejs-Dalen DGI SYDØST HS7 Uldum IF Uldum Stadion
ANN

Kampen annulleret

905729 ma
05-10 2020
Kl. 19:00
Juelsminde DS7 DGI SYDØST Riis-Tebstrup Juelsminde Stadion
778383 ti
06-10 2020
Kl. 17:50
DGI OB40/7 Bjødstrup BK - Grenå OB 1 (Dkl. Opkræver) Feldballe Stadion
905718 on
07-10 2020
Kl. 19:00
Hornsyld DS7 DGI SYDØST Egebjerg Hornsyld Idrætscenter
902828 to
08-10 2020
Kl. 17:30
DGI OB40/7 IF Mols - Ebeltoft IF (Dkl. Opkræver) Mols Hallen
905771 to
08-10 2020
Kl. 17:30
Sole IF OB7 DGI SYDØST Alminde VIUF Øster Snede Stadion
ANN

Kampen annulleret

905721 to
08-10 2020
Kl. 19:00
Horsens B DS7 DGI SYDØST As IF Horsens B's Anlæg
905696 ti
13-10 2020
Kl. 18:00
Egebjerg DS7 DGI SYDØST Hovedgård IF Egebjerghallen
ANN

Kampen annulleret

905767 ma
19-10 2020
Kl. 17:30
Østbirk IF DS7 DGI SYDØST Lund IF 1 Trailergaarden-Gantrup Arena
851480 ma
19-10 2020
Kl. 18:00
Aarhus Firma Sport Indendørs 2 timer (2) Aarhus Firma Sport
851481 ma
19-10 2020
Kl. 18:00
Aarhus Firma Sport Indendørs 2 timer (2) Aarhus Firma Sport
905730 ma
19-10 2020
Kl. 19:00
Juelsminde DS7 DGI SYDØST Hornsyld IF Juelsminde Stadion
905752 ma
26-10 2020
Kl. 19:00
Lund IF DS7 DGI SYDØST Hedensted IF (OG) Lund Stadion
UDS

Kampen udsat

269553 ma
30-11 2020
Kl. 17:30
Aarhus Firma Sport Indendørs 3 timer (3) Aarhus Firma Sport
269827 ma
30-11 2020
Kl. 17:30
Aarhus Firma Sport Indendørs 3 timer (3) Aarhus Firma Sport
549598
12-12 2020
Kl. 10:00
DGI-futsal, U-10/11B 10.00-12.00, 11 kampe Elbo Hallerne - Hal 1
ANN

Kampen annulleret

549599
12-12 2020
Kl. 10:00
DGI-futsal, U-10/11A 10.00-12.00, 11 kampe Elbo Hallerne - Hal 2
ANN

Kampen annulleret

549600
12-12 2020
Kl. 12:45
DGI-futsal, U12/13B 12.45-14.45, 11 kampe Elbo Hallerne - Hal 1
ANN

Kampen annulleret

549601
12-12 2020
Kl. 12:45
DGI-futsal, U12/13A 12.45-14.45, 11 kampe Elbo Hallerne - Hal 2
ANN

Kampen annulleret

549633
12-12 2020
Kl. 15:30
DGI-futsal, U-14C 15.30-17.30, 11 kampe Elbo Hallerne - Hal 1
ANN

Kampen annulleret

549603
12-12 2020
Kl. 15:30
DGI-futsal, U-14A ,, 8 kampe 15.30-16.50 (afløses af Jens) Elbo Hallerne - Hal 2
ANN

Kampen annulleret

360654
12-12 2020
Kl. 16:50
DGI-futsal, U-14A, 8 kampe 16.50-18.20 (Henrik dømmer før dig) Elbo Hallerne - Hal 2
ANN

Kampen annulleret

549602
12-12 2020
Kl. 18:00
DGI-futsal, U-15/16 (sammen med Yusuf) 18.00-20.50, 16 kampe Elbo Hallerne - Hal 1
ANN

Kampen annulleret

549632
12-12 2020
Kl. 18:00
DGI-futsal, U-15/16 (sammen med Philip) 18.00-20.50, 16 kampe Elbo Hallerne - Hal 1
ANN

Kampen annulleret

269554 ma
14-12 2020
Kl. 17:30
Aarhus Firma Sport Indendørs 3 timer (3) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

269828 ma
14-12 2020
Kl. 17:30
Aarhus Firma Sport Indendørs 3 timer (3) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

269551 ma
21-12 2020
Kl. 17:30
Aarhus Firma Sport Indendørs 3 timer (3) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

269561 ma
21-12 2020
Kl. 17:30
Aarhus Firma Sport Indendørs 3 timer (3) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

269555 ma
04-01 2021
Kl. 17:30
Aarhus Firma Sport Indendørs 3 timer (3) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

269829 ma
04-01 2021
Kl. 17:30
Aarhus Firma Sport Indendørs 3 timer (3) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

269556 ma
11-01 2021
Kl. 17:30
Aarhus Firma Sport Indendørs 3 timer (3) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

269830 ma
11-01 2021
Kl. 17:30
Aarhus Firma Sport Indendørs 3 timer (3) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

269557 ma
18-01 2021
Kl. 17:30
Aarhus Firma Sport Indendørs 3 timer (3) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

269831 ma
18-01 2021
Kl. 17:30
Aarhus Firma Sport Indendørs 3 timer (3) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

269558 ma
01-02 2021
Kl. 17:30
Aarhus Firma Sport Indendørs 3 timer (3) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

269832 ma
01-02 2021
Kl. 17:30
Aarhus Firma Sport Indendørs 3 timer (3) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

269559 ma
15-02 2021
Kl. 17:30
Aarhus Firma Sport Indendørs 3 timer (3) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

269833 ma
15-02 2021
Kl. 17:30
Aarhus Firma Sport Indendørs 3 timer (3) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

269560 ma
01-03 2021
Kl. 17:30
Aarhus Firma Sport Indendørs 3 timer (3) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

269834 ma
01-03 2021
Kl. 17:30
Aarhus Firma Sport Indendørs 3 timer (3) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

269552 ma
15-03 2021
Kl. 17:30
Aarhus Firma Sport Indendørs 3 timer (3) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

269562 ma
15-03 2021
Kl. 17:30
Aarhus Firma Sport Indendørs 3 timer (3) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

660179 to
08-04 2021
Kl. 19:00
AC Norddjurs IF Midtdjurs (OB7 - dkl.opkr.) Stenvad Stadion
571041 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
B74 Silkeborg Mariehøj KS Marienlund Kunstgræs
571042 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
Gjern IF GFG Voel, disp Gjern Stadion
571044 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
Kjellerup IF Virklund B Bjergets Idrætsanlæg
571045 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
Them GF, disp Dover GF, disp. Frisholm Stadion
870680 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
Sdr. Vissing DGI SYDØST DS7 Hornsyld IF Sdr. Vissing Skole
571043 ma
12-04 2021
Kl. 19:30
Gødvad GIF Gjessø UF Gødvad Hallen
868907 on
14-04 2021
Kl. 19:00
Hatting Motion DGI SYDØST DS7 FC Horsens Hatting Stadion
869688 to
15-04 2021
Kl. 18:30
HFS Fodbold DGI SYDØST DS7 Gedved IF CASA Arena Horsens
402497 to
15-04 2021
Kl. 19:00
Bjødstrup BK AC Norddjurs (OB7 - dkl.opkr.) Feldballe Stadion
708207 to
15-04 2021
Kl. 19:00
IF Mols Grenå OB 2 (OB7 - dkl.opkr.) Mols Hallen
154280 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
Dover GF, DGI MIDT OB7 Gødvad GIF Bjedstrup Skole
571060 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
GFG Voel, disp B74 Silkeborg Voel Stadion
571062 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
Gjessø UF Kjellerup IF Gjessø Skole
571063 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
Mariehøj KS Vium-Hvam IF, disp Vestjyllands Forsikrings Stadion
571064 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
Silkeborg B Gjern IF Søholt Øst
571068 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
Virklund B Them GF, disp Virklund Idrætsanlæg
870625 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
Juelsminde IF DGI SYDØST DS7 As IF Juelsminde Stadion
870720 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
Østbirk IF DGI SYDØST DS7 Hedensted IF (OG) Trailergaarden-Gantrup Arena
868066 ti
20-04 2021
Kl. 18:00
Egebjerg DGI Sydøst DS7 Hovedgård IF Egebjerghallen
868070 on
21-04 2021
Kl. 19:00
FC Horsens DGI Sydøst DS7 Sdr. Vissing U&G Designa Arena
ANN

Kampen annulleret

868902 on
21-04 2021
Kl. 19:00
Gedved IF DGI SYDØST DS7 Hatting Motion Gedved Hallen - Udendørs
870649 on
21-04 2021
Kl. 19:00
Løsning IF DGI SYDØST DS7 Hatting-Torsted Løsning Stadion
869693 on
21-04 2021
Kl. 19:15
Hornsyld IF DGI SYDØST DS7 HFS Fodbold Hornsyld Idrætscenter
660185 to
22-04 2021
Kl. 19:00
AC Norddjurs Grenå OB 1 (OB7 - dkl.opkr.) Stenvad Stadion
870726 to
22-04 2021
Kl. 19:00
Hornborg DGI SYDØST DS7 Grejs-Dalen IK Korning Stadion
571082 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
B74 Silkeborg Gjern IF Marienlund Kunstgræs
571083 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Gjessø UF Dover GF, disp. Gjessø Skole
571085 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Silkeborg B Mariehøj KS Søholt Øst
571086 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Them GF, disp Kjellerup IF Frisholm Stadion
870681 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Sdr. Vissing DGI SYDØST DS7 Hatting Motion Sdr. Vissing Skole
571084 ma
26-04 2021
Kl. 19:30
Gødvad GIF Virklund B Gødvad Hallen
402498 ti
27-04 2021
Kl. 19:00
Bjødstrup BK IF Midtdjurs (OB7 - dkl.opkr.) Feldballe Stadion
868060 on
28-04 2021
Kl. 19:00
As IF DGI Sydøst DS7 Løsning IF As Stadion
868903 on
28-04 2021
Kl. 19:00
Gedved IF DGI SYDØST DS7 Hornsyld IF Gedved Hallen - Udendørs
868912 on
28-04 2021
Kl. 19:00
Hatting-Torsted DGI SYDØST DS7 Egebjerg Nybolig Arena
868916 on
28-04 2021
Kl. 19:00
Hedensted IF DGI SYDØST DS7 Juelsminde IF Hedensted Stadion
870573 on
28-04 2021
Kl. 19:00
Hovedgård IF DGI SYDØST DS7 Østbirk IF Hovedgård Idrætscenter
869689 to
29-04 2021
Kl. 18:00
HFS Fodbold DGI SYDØST DS7 FC Horsens CASA Arena Horsens
870723 to
29-04 2021
Kl. 19:00
Hedensted IF DGI SYDØST OB7 Fredericia ff + 45 2 Hedensted Stadion
870727 to
29-04 2021
Kl. 19:00
Hornborg DGI SYDØST DS7 Højen G&U Korning Stadion
707879 to
29-04 2021
Kl. 19:00
IF Mols Grenå Multisport (OB7 - dkl.opkr.) Mols Hallen
841323 ma
03-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
841324 ma
03-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
842632 ma
03-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
870721 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Østbirk IF DGI SYDØST DS7 Juelsminde IF Trailergaarden-Gantrup Arena
571233 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
GFG Voel, disp Silkeborg B Voel Stadion
571234 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Gjern IF Mariehøj KS Gjern Stadion
571430 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Kjellerup IF Dover GF, disp. Bjergets Idrætsanlæg
571431 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Virklund B Gjessø UF Virklund Idrætsanlæg
571429 ma
03-05 2021
Kl. 19:30
Gødvad GIF Them GF, disp Gødvad Hallen
873268 ti
04-05 2021
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning kun 1 kamp - Bane 7 (Kat2) Aarhus Firma Sport
873269 ti
04-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 1 kamp (2x30) - Bane 7 (1F30) Aarhus Firma Sport
841326 ti
04-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 6 (2F30) Aarhus Firma Sport
841327 ti
04-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 7 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

842633 ti
04-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 3 kampe (2x20) - Bane 3 (3F20) Aarhus Firma Sport
868067 ti
04-05 2021
Kl. 19:00
Egebjerg DGI Sydøst DS7 As IF Egebjerghallen
402536 ti
04-05 2021
Kl. 19:00
Bjødstrup BK IF Mols (OB7 - dkl.opkr.) Feldballe Stadion
837107 ti
04-05 2021
Kl. 19:45
Århus Firmasport 1 kampe (2x20) - Bane 3 (1F20) Aarhus Firma Sport
841328 on
05-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
841329 on
05-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
868071 on
05-05 2021
Kl. 19:00
FC Horsens DGI Sydøst DS7 Gedved IF Designa Arena
868908 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Hatting Motion DGI SYDØST DS7 Hornsyld IF Hatting Stadion
870622 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Hovedgård IF DGI SYDØST DS7 Hatting-Torsted Hovedgård Idrætscenter
382311 to
06-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x15) - Bane 1 (4F15) Aarhus Firma Sport
382312 to
06-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x15) - Bane 2 (4F15) Aarhus Firma Sport
842634 to
06-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 3 kampe (2x20) - Bane 3 (3F20) Aarhus Firma Sport
869690 to
06-05 2021
Kl. 18:00
HFS Fodbold DGI SYDØST DS7 Sdr. Vissing U&G CASA Arena Horsens
660244 to
06-05 2021
Kl. 19:00
AC Norddjurs Grenaa Multi-Sport (OB7 - dkl.opkr.) Stenvad Stadion
660276 to
06-05 2021
Kl. 19:00
IF Midtdjurs Grenå OB (OB7 - dkl.opkr.) Ryomgård Stadion
ANN

Kampen annulleret

837108 to
06-05 2021
Kl. 19:45
Århus Firmasport 1 kampe (2x20) - Bane 3 (1F20) Aarhus Firma Sport
841330 ma
10-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

841331 ma
10-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

842635 ma
10-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

870682 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Sdr. Vissing DGI SYDØST DS7 Gedved IF Sdr. Vissing Skole
154281 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Dover GF, DGI MIDT OB7 Virklund B Bjedstrup Skole
571442 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
B74 Silkeborg Silkeborg B Marienlund Kunstgræs
571443 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Gjern IF Vium-Hvam IF, disp Gjern Stadion
571444 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Kjellerup IF Gødvad GIF Bjergets Idrætsanlæg
571445 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Mariehøj KS GFG Voel, disp Vestjyllands Forsikrings Stadion
571446 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Them GF, disp Gjessø UF Frisholm Stadion
702025 ti
11-05 2021
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning på dagen - Bane 3 (Kat3) Aarhus Firma Sport
702026 ti
11-05 2021
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning på dagen - Bane 4 (Kat3) Aarhus Firma Sport
702027 ti
11-05 2021
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning på dagen - Bane 6 (Kat3) Aarhus Firma Sport
702028 ti
11-05 2021
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning på dagen - Bane 7 (Kat3) Aarhus Firma Sport
841332 ti
11-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 6 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

841333 ti
11-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 7 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

963865 ti
11-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 3 kampe (2x20) - Bane 3 (3F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

963866 ti
11-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 3 kampe (2x20) - Bane 4 (3F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

837109 ti
11-05 2021
Kl. 19:45
Århus Firmasport 1 kampe (2x20) - Bane 3 (1F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

837406 ti
11-05 2021
Kl. 19:45
Århus Firmasport 1 kampe (2x20) - Bane 4 (1F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

842550 on
12-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

842555 on
12-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

868909 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Hatting Motion DGI SYDØST DS7 HFS Fodbold Hatting Stadion
870549 on
12-05 2021
Kl. 19:15
Hornsyld IF DGI SYDØST DS7 FC Horsens Hornsyld Idrætscenter
963867 ma
17-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

842556 ma
17-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

842557 ma
17-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

870626 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Juelsminde IF DGI SYDØST DS7 Løsning IF Juelsminde Stadion
ANN

Kampen annulleret

154282 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Dover GF, DGI MIDT OB7 Them GF, disp Bjedstrup Skole
576180 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
GFG Voel, disp Gjern IF Voel Stadion
576181 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Gjessø UF Gødvad GIF Gjessø Skole
576182 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Mariehøj KS B74 Silkeborg Vestjyllands Forsikrings Stadion
576183 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Silkeborg B Vium-Hvam IF, disp Søholt Øst
576184 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Virklund B Kjellerup IF Virklund Idrætsanlæg
842558 ti
18-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 6 (2F30) Aarhus Firma Sport
842559 ti
18-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 7 (2F30) Aarhus Firma Sport
963868 ti
18-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 3 kampe (2x20) - Bane 3 (3F20) Aarhus Firma Sport
963869 ti
18-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 3 kampe (2x20) - Bane 4 (3F20) Aarhus Firma Sport
382313 ti
18-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x15) - Bane 1 (4F15) Aarhus Firma Sport
382314 ti
18-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x15) - Bane 2 (4F15) Aarhus Firma Sport
837110 ti
18-05 2021
Kl. 19:45
Århus Firmasport 1 kampe (2x20) - Bane 3 (1F20) Aarhus Firma Sport
837407 ti
18-05 2021
Kl. 19:45
Århus Firmasport 1 kampe (2x20) - Bane 4 (1F20) Aarhus Firma Sport
842560 on
19-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
842561 on
19-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
868072 on
19-05 2021
Kl. 19:00
FC Horsens DGI Sydøst DS7 Hatting Motion Designa Arena
868904 on
19-05 2021
Kl. 19:00
Gedved IF DGI SYDØST DS7 HFS Fodbold Gedved Hallen - Udendørs
868913 on
19-05 2021
Kl. 19:00
Hatting-Torsted DGI SYDØST DS7 Østbirk IF Nybolig Arena
869686 on
19-05 2021
Kl. 19:00
Hedensted IF DGI SYDØST DS7 Egebjerg Hedensted Stadion
870551 on
19-05 2021
Kl. 19:15
Hornsyld IF DGI SYDØST DS7 Sdr. Vissing U&G Hornsyld Idrætscenter
ANN

Kampen annulleret

664988 to
20-05 2021
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning på dagen - Bane 4 (Kat1) Aarhus Firma Sport
664989 to
20-05 2021
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning på dagen - Bane 7 (Kat1) Aarhus Firma Sport
963870 to
20-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 3 kampe (2x20) - Bane 4 (3F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

981924 to
20-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 3 kampe (2x20) - Bane 5 (3F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

985165 to
20-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 3 kampe (2x20) - Bane 6 (3F20) Aarhus Firma Sport
985403 to
20-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 3 kampe (2x20) - Bane 7 (3F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

664987 to
20-05 2021
Kl. 18:15
Århus Firmasport 2 kampe (2x20) - Bane 5 (2F20) Aarhus Firma Sport
707877 to
20-05 2021
Kl. 19:00
IF Mols AC Norddjurs (OB7 - dkl.opkr.) Mols Hallen
870718 ma
24-05 2021
Kl. 19:00
Sdr. Vissing DGI SYDØST DS7 FC Horsens Sdr. Vissing Skole
ANN

Kampen annulleret

870722 ma
24-05 2021
Kl. 19:00
Østbirk IF DGI SYDØST DS7 Løsning IF Trailergaarden-Gantrup Arena
985405 ti
25-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 3 kampe (2x20) - Bane 3 (3F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

842562 ti
25-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 6 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

842563 ti
25-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 7 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

868068 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Egebjerg DGI Sydøst DS7 Juelsminde IF Egebjerghallen
402537 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Bjødstrup BK Grenå OB 2 (OB7 - dkl.opkr.) Feldballe Stadion
837143 ti
25-05 2021
Kl. 19:45
Århus Firmasport 1 kampe (2x20) - Bane 3 (1F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

842564 on
26-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

842565 on
26-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

842566 on
26-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 6 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

842567 on
26-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 7 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

985404 on
26-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

868910 on
26-05 2021
Kl. 19:00
Hatting Motion DGI SYDØST DS7 Gedved IF Hatting Stadion
868914 on
26-05 2021
Kl. 19:00
Hatting-Torsted DGI SYDØST DS7 As IF Nybolig Arena
870623 on
26-05 2021
Kl. 19:00
Hovedgård IF DGI SYDØST DS7 Hedensted IF (OG) Hovedgård Idrætscenter
923182 on
26-05 2021
Kl. 19:00
FC International, disp. Gl. Rye IF, disp Nørrevang Skole
ANN

Kampen annulleret

940657 on
26-05 2021
Kl. 19:00
FK 73, disp Silkeborg B78, disp. Kragelund Skole
ANN

Kampen annulleret

940658 on
26-05 2021
Kl. 19:00
Funder GF Stjær BK Funder EL-VVS Service Arena
ANN

Kampen annulleret

940659 on
26-05 2021
Kl. 19:00
Grauballe UGF, disp. HA85, disp. Grauballe Ny Stadion
ANN

Kampen annulleret

940661 on
26-05 2021
Kl. 19:00
IF Centrum, disp. Sjørslev D. IF, disp Skægkær Hallen
ANN

Kampen annulleret

940662 on
26-05 2021
Kl. 19:00
Lemming IF Ans IF Lemming Stadion
ANN

Kampen annulleret

941542 on
26-05 2021
Kl. 19:00
Sejs-Svejbæk IF 2, disp. Gjern IF, disp. Sejs Stadion
ANN

Kampen annulleret

941543 on
26-05 2021
Kl. 19:00
Sorring-Toustrup IF Vinderslev IF, disp Sorring Stadion
ANN

Kampen annulleret

941544 on
26-05 2021
Kl. 19:00
Virklund B., disp. Silkeborg KFUM Virklund Idrætsanlæg
ANN

Kampen annulleret

382315 to
27-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x15) - Bane 1 (4F15) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

382316 to
27-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x15) - Bane 2 (4F15) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

985406 to
27-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 3 kampe (2x20) - Bane 3 (3F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

869691 to
27-05 2021
Kl. 18:00
HFS Fodbold DGI SYDØST DS7 Hornsyld IF CASA Arena Horsens
870728 to
27-05 2021
Kl. 19:00
Hornborg DGI SYDØST DS7 FB-Fodbold Korning Stadion
680061 to
27-05 2021
Kl. 19:00
IF Midtdjurs Grenå Multisport (OB7 - dkl.opkr.) Ryomgård Stadion
ANN

Kampen annulleret

707878 to
27-05 2021
Kl. 19:00
IF Mols Grenå OB 1 (OB7 - dkl.opkr.) Mols Hallen
837144 to
27-05 2021
Kl. 19:45
Århus Firmasport 1 kampe (2x20) - Bane 3 (1F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

240763 ma
31-05 2021
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning kun 1 kamp - Bane 4 (Kat2) Aarhus Firma Sport
378667 ma
31-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 3 (4F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

240761 ma
31-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 3 kampe (2x20) - Bane 3 (3F20) Aarhus Firma Sport
240762 ma
31-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 1 kamp (2x30) - Bane 4 (1F30) Aarhus Firma Sport
842568 ma
31-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

842569 ma
31-05 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
240595 ma
31-05 2021
Kl. 18:00
Firmaidræt 2 kampe a 40 minutter Langsøskolens Stadion
576195 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
B74 Silkeborg GFG Voel, disp Marienlund Kunstgræs
576196 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Gjern IF Silkeborg B Gjern Stadion
576198 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Kjellerup IF Gjessø UF Bjergets Idrætsanlæg
576199 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Them GF, disp Virklund B Frisholm Stadion
576197 ma
31-05 2021
Kl. 19:30
Gødvad GIF Dover GF, disp. Gødvad Hallen
305893 ti
01-06 2021
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning kun 1 kamp - Bane 6 (Kat2) Aarhus Firma Sport
378668 ti
01-06 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 3 kampe (2x20) - Bane 3 (3F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

378669 ti
01-06 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 3 kampe (2x20) - Bane 4 (3F20) Aarhus Firma Sport
842570 ti
01-06 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 6 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

842571 ti
01-06 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 7 (2F30) Aarhus Firma Sport
305891 ti
01-06 2021
Kl. 18:15
Århus Firmasport 2 kampe (2x20) - Bane 3 (2F20) Aarhus Firma Sport
305892 ti
01-06 2021
Kl. 18:35
Århus Firmasport 1 kamp (2x30) - Bane 6 (1F30) Aarhus Firma Sport
837180 ti
01-06 2021
Kl. 19:45
Århus Firmasport 1 kampe (2x20) - Bane 3 (1F20) Aarhus Firma Sport
837408 ti
01-06 2021
Kl. 19:45
Århus Firmasport 1 kampe (2x20) - Bane 4 (1F20) Aarhus Firma Sport
842572 on
02-06 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
842573 on
02-06 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
868911 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Hatting Motion DGI SYDØST DS7 Sdr. Vissing U&G Hatting Stadion
ANN

Kampen annulleret

870674 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Løsning IF DGI SYDØST DS7 Hedensted IF (OG) Løsning Stadion
941545 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Ans IF Grauballe UGF, disp. LM Transport Arena (Ans)
ANN

Kampen annulleret

941546 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Gjern IF, disp. Gødvad GIF Gjern Stadion
ANN

Kampen annulleret

941547 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Gl. Rye IF, disp Mariehøj KS Gl. Ry Skole
ANN

Kampen annulleret

941548 on
02-06 2021
Kl. 19:00
HA85, disp. Virklund B., disp. Hvinningdal Skole
ANN

Kampen annulleret

941549 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Sejs-Svejbæk IF 1, disp. FC International, disp. Sejs Stadion
ANN

Kampen annulleret

941601 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Silkeborg B78, disp. Engesvang Fr., disp Nørrevang Skole
ANN

Kampen annulleret

941603 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Silkeborg KFUM Sorring-Toustrup IF Søholt Idrætspark
ANN

Kampen annulleret

941604 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Stjær BK IF Centrum, disp. Vesterbro Stadion
ANN

Kampen annulleret

941605 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Vinderslev IF, disp Lemming IF Vinderslev Stadion
ANN

Kampen annulleret

870567 on
02-06 2021
Kl. 19:15
Hornsyld IF DGI SYDØST DS7 Gedved IF Hornsyld Idrætscenter
868073 on
02-06 2021
Kl. 19:30
FC Horsens DGI Sydøst DS7 HFS Fodbold Designa Arena
378670 to
03-06 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 3 kampe (2x20) - Bane 5 (3F20) Aarhus Firma Sport
378671 to
03-06 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 6 (4F20) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

378672 to
03-06 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 4 kampe (2x20) - Bane 7 (4F20) Aarhus Firma Sport
382317 to
03-06 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 3 kampe (2x15) - Bane 1 (3F15) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

593988 to
03-06 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x15) - Bane 1 (2F15) Aarhus Firma Sport
593989 to
03-06 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x20) - Bane 6 (2F20) Aarhus Firma Sport
660245 to
03-06 2021
Kl. 19:00
IF Midtdjurs Ebeltoft (OB7 - dkl.opkr.) AC Huse Park Kunstgræs
870724 to
03-06 2021
Kl. 19:00
Hedensted IF DGI SYDØST OB7 Alminde VIUF Hedensted Stadion
751039 ma
07-06 2021
Kl. 00:00
Århus Firmasport Aflysning kun 1 kamp - Bane 4 (Kat2) Aarhus Firma Sport
842574 ma
07-06 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 4 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

842575 ma
07-06 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 5 (2F30) Aarhus Firma Sport
ANN

Kampen annulleret

842576 ma
07-06 2021
Kl. 17:30
Århus Firmasport 2 kampe (2x30) - Bane 6 (2F30) Aarhus Firma Sport