MENU

U14 Drenge Liga 2 (07) efterår, Pulje 1 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
496303
15-08 2020
Kl. 11:30
KFUM BK, Roskilde AB Lillevang Idrætscenter
1 - 2
496347
15-08 2020
Kl. 12:00
HIK Oversidder Kunst, HIK
496304
15-08 2020
Kl. 12:30
Næstved I.F. Greve Fodbold Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
4 - 3
496349
15-08 2020
Kl. 14:00
A27 Hvidovre IF Dragør Bk
0 - 2
496350
16-08 2020
Kl. 10:00
B93 Roskilde Boldklub B 93 Svanemølleanlæg.
7 - 2
496348
16-08 2020
Kl. 13:45
FC Helsingør Slagelse B&I Helsingør "Ny Stadion" OPV
2 - 2
496352
22-08 2020
Kl. 10:00
Greve Fodbold HIK Greve Idræts Center
5 - 3
496354
22-08 2020
Kl. 10:00
Hvidovre IF FC Helsingør Hvidovre IF's baner
2 - 0
497155
22-08 2020
Kl. 12:00
AB B93 Akademisk Boldklub
0 - 2
497156
22-08 2020
Kl. 13:30
Oversidder KFUM BK, Roskilde
496353
23-08 2020
Kl. 11:00
Slagelse B&I Næstved I.F. Slagelse Stadion Kunst
0 - 5
497159
29-08 2020
Kl. 10:00
Greve Fodbold Slagelse B&I Greve Idræts Center
2 - 0
497158
29-08 2020
Kl. 12:00
HIK KFUM BK, Roskilde Kunst, HIK
2 - 0
497157
29-08 2020
Kl. 12:30
Næstved I.F. Hvidovre IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
2 - 5
497162
29-08 2020
Kl. 14:00
B93 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
497160
30-08 2020
Kl. 13:45
FC Helsingør Roskilde Boldklub Helsingør "Ny Stadion" OPV
1 - 7
497161
ti
01-09 2020
Kl. 18:00
A27 AB Dragør Bk
2 - 1
497166
05-09 2020
Kl. 10:00
Hvidovre IF Greve Fodbold Hvidovre IF's baner
3 - 1
497165
05-09 2020
Kl. 11:00
Slagelse B&I HIK Slagelse Stadion Kunst
0 - 2
497164
05-09 2020
Kl. 11:30
KFUM BK, Roskilde B93 Lillevang Idrætscenter
1 - 3
497163
05-09 2020
Kl. 11:45
Roskilde Boldklub Næstved I.F. Roskilde Idrætspark Kunstgræs
13 - 1
497167
05-09 2020
Kl. 12:00
AB FC Helsingør Akademisk Boldklub
3 - 2
497168
05-09 2020
Kl. 13:30
Oversidder A27
497171
12-09 2020
Kl. 10:00
Greve Fodbold Roskilde Boldklub Greve Idræts Center
2 - 3
497170
12-09 2020
Kl. 12:00
HIK B93 Kunst, HIK
1 - 4
497169
12-09 2020
Kl. 12:45
Næstved I.F. AB Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
2 - 5
497174
12-09 2020
Kl. 14:00
A27 KFUM BK, Roskilde Dragør Bk
0 - 2
497173
13-09 2020
Kl. 11:30
Slagelse B&I Hvidovre IF Slagelse Stadion Kunst
0 - 1
497172
13-09 2020
Kl. 13:45
FC Helsingør Oversidder Helsingør "Ny Stadion" OPV
496351
19-09 2020
Kl. 11:45
Roskilde Boldklub A27 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
5 - 1
497190
19-09 2020
Kl. 12:00
B93 Næstved I.F. Kunst, B93
5 - 3
497191
19-09 2020
Kl. 12:00
AB Hvidovre IF Akademisk Boldklub
4 - 2
497188
20-09 2020
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde Greve Fodbold Lillevang Idrætscenter
7 - 2
497177
26-09 2020
Kl. 10:00
Hvidovre IF HIK Hvidovre IF's baner
1 - 0
497176
26-09 2020
Kl. 11:30
KFUM BK, Roskilde FC Helsingør Lillevang Idrætscenter
3 - 0
497175
26-09 2020
Kl. 11:45
Roskilde Boldklub Slagelse B&I Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3 - 0
497178
26-09 2020
Kl. 12:00
B93 A27 Kunst, B93
4 - 0
497179
26-09 2020
Kl. 12:00
AB Greve Fodbold Akademisk Boldklub
2 - 1
497180
26-09 2020
Kl. 13:30
Oversidder Næstved I.F.
497183
03-10 2020
Kl. 10:00
Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
497185
03-10 2020
Kl. 11:00
Slagelse B&I AB Slagelse Stadion Kunst
1 - 4
497186
03-10 2020
Kl. 12:00
Hvidovre IF Roskilde Boldklub Hvidovre IF's baner
0 - 3
497182
03-10 2020
Kl. 12:00
HIK A27 Kunst, HIK
2 - 1
497181
03-10 2020
Kl. 12:45
Næstved I.F. KFUM BK, Roskilde Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
2 - 4
497184
04-10 2020
Kl. 13:45
FC Helsingør B93 Helsingør "Ny Stadion" OPV
2 - 7
497192
10-10 2020
Kl. 13:30
Oversidder Slagelse B&I
497189
10-10 2020
Kl. 14:00
A27 FC Helsingør Kunst, Dragør Bk.
2 - 1
497198
24-10 2020
Kl. 10:00
Hvidovre IF Oversidder Hvidovre IF's baner
497196
24-10 2020
Kl. 11:00
Greve Fodbold B93 Greve Idræts Center
0 - 6
497193
24-10 2020
Kl. 11:45
Roskilde Boldklub AB Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3 - 4
497194
24-10 2020
Kl. 12:30
Næstved I.F. A27 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
2 - 2
497197
25-10 2020
Kl. 11:30
Slagelse B&I KFUM BK, Roskilde Slagelse Stadion Kunst
0 - 3
497199
31-10 2020
Kl. 11:30
KFUM BK, Roskilde Hvidovre IF Lillevang Idrætscenter
4 - 0
497204
31-10 2020
Kl. 13:30
Oversidder Roskilde Boldklub
497201
31-10 2020
Kl. 14:00
A27 Greve Fodbold Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
0 - 6
497200
01-11 2020
Kl. 13:45
FC Helsingør Næstved I.F. Helsingør "Ny Stadion" OPV
5 - 6
497202
01-11 2020
Kl. 14:00
B93 Slagelse B&I Kunst, B93
2 - 1
497205
07-11 2020
Kl. 11:00
Roskilde Boldklub KFUM BK, Roskilde Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2 - 1
497209
07-11 2020
Kl. 12:45
Hvidovre IF B93 Avedøre Stadion Kunstgræs
0 - 4
497210
07-11 2020
Kl. 14:00
AB Oversidder Akademisk Boldklub
497206
07-11 2020
Kl. 14:00
Næstved I.F. HIK Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
4 - 2
497207
07-11 2020
Kl. 14:00
Greve Fodbold FC Helsingør Greve Idræts Center
8 - 0
497208
07-11 2020
Kl. 14:00
Slagelse B&I A27 Slagelse Stadion Kunst
1 - 1
497195 to
12-11 2020
Kl. 20:00
HIK FC Helsingør Gentofte Sportspark Opv. kunst
2 - 1
497187
14-11 2020
Kl. 11:00
Roskilde Boldklub HIK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
5 - 5
497203 fr
20-11 2020
Kl. 18:45
HIK AB Gentofte Sportspark - kunst 1
7 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind