MENU

U13 Piger Liga 1 8M (08) efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
128202
ti
11-08 2020
Kl. 18:15
Brøndbyernes IF Allerød Fodbold Klub Brøndby Stadion
3 - 0
128205
ti
11-08 2020
Kl. 18:30
FC Helsingør Roskilde Pigefodbold Helsingør Idrætspark
1 - 3
128203
on
12-08 2020
Kl. 18:00
Greve Fodbold HIK Greve Idræts Center
6 - 3
128206
on
12-08 2020
Kl. 18:00
Sundby Bk. FA 2000 Sundby/Kløvermarken
1 - 0
128207
to
13-08 2020
Kl. 18:30
Farum BK Ølstykke FC Farum Park
5 - 1
128204
15-08 2020
Kl. 10:00
BSF Frederiksværk Fodbold Klub Ballerup Idrætspark
3 - 0
128208
22-08 2020
Kl. 11:00
Ølstykke FC Sundby Bk. Ølstykke Stadion
2 - 1
128212
22-08 2020
Kl. 12:00
Allerød Fodbold Klub Farum BK Allerød Idrætspark
0 - 3
128210
23-08 2020
Kl. 11:00
Roskilde Pigefodbold Greve Fodbold Himmelev Idrætspark
3 - 2
128211
23-08 2020
Kl. 12:00
FA 2000 FC Helsingør Kunst, Jens Jessens Vej
7 - 3
128209
23-08 2020
Kl. 14:00
HIK BSF Kunst, HIK
0 - 2
128215
to
27-08 2020
Kl. 17:30
BSF Brøndbyernes IF Ballerup Idrætspark
3 - 1
128217 to
27-08 2020
Kl. 18:30
FC Helsingør Ølstykke FC Helsingør Idrætspark
0 - 9
128214
29-08 2020
Kl. 11:30
Greve Fodbold FA 2000 Greve Idræts Center
2 - 1
128216
30-08 2020
Kl. 14:00
HIK Roskilde Pigefodbold Kunst, HIK
2 - 3
128224
on
02-09 2020
Kl. 17:30
Allerød Fodbold Klub FC Helsingør Allerød Idrætspark
6 - 4
128220
05-09 2020
Kl. 11:00
Ølstykke FC Greve Fodbold Ølstykke Stadion
3 - 1
128221
05-09 2020
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Farum BK Brøndby Stadion
1 - 4
128223
06-09 2020
Kl. 14:00
FA 2000 HIK Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 2
128227
to
10-09 2020
Kl. 17:30
BSF Farum BK Ballerup Idrætspark
0 - 3
128226
12-09 2020
Kl. 11:30
Greve Fodbold Allerød Fodbold Klub Greve Idræts Center
1 - 1
128229
12-09 2020
Kl. 13:30
FC Helsingør Frederiksværk Fodbold Klub Helsingør Idrætspark
4 - 1
128230
13-09 2020
Kl. 11:00
Roskilde Pigefodbold FA 2000 Himmelev Idrætspark
3 - 1
128213
19-09 2020
Kl. 11:00
Frederiksværk Fodbold Klub Brøndbyernes IF Frederiksværk Stadion
1 - 3
128228
20-09 2020
Kl. 10:00
HIK Ølstykke FC Kunst, HIK
0 - 5
128225
on
23-09 2020
Kl. 18:30
Frederiksværk Fodbold Klub Sundby Bk. Frederiksværk Stadion
0 - 2
128222 fr
25-09 2020
Kl. 17:30
Roskilde Pigefodbold BSF Himmelev Idrætspark
0 - 4
128233
26-09 2020
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF FC Helsingør Brøndby Stadion
3 - 0
128237
26-09 2020
Kl. 11:15
Frederiksværk Fodbold Klub Greve Fodbold Frederiksværk Stadion
0 - 2
128236
26-09 2020
Kl. 14:00
Allerød Fodbold Klub HIK Allerød Idrætspark
5 - 1
128235
27-09 2020
Kl. 11:00
Farum BK Sundby Bk. Farum Park
4 - 4
128234
27-09 2020
Kl. 12:00
FA 2000 BSF Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 1
128218
on
30-09 2020
Kl. 17:30
Sundby Bk. Allerød Fodbold Klub Sundby/Kløvermarken
2 - 0
128232
on
30-09 2020
Kl. 18:00
Ølstykke FC Roskilde Pigefodbold Ølstykke Stadion
0 - 1
128270
03-10 2020
Kl. 10:00
HIK Frederiksværk Fodbold Klub Kunst, HIK
3 - 2
128238
03-10 2020
Kl. 11:30
Greve Fodbold Brøndbyernes IF Greve Idræts Center
4 - 1
128239
03-10 2020
Kl. 13:30
BSF Sundby Bk. Ballerup Idrætspark
1 - 1
128272
04-10 2020
Kl. 11:00
Roskilde Pigefodbold Allerød Fodbold Klub Himmelev Idrætspark
7 - 0
128273
04-10 2020
Kl. 12:00
FA 2000 Ølstykke FC Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 4
128274 on
07-10 2020
Kl. 17:00
Ølstykke FC BSF Ølstykke Stadion
1 - 1
128278
on
07-10 2020
Kl. 17:30
Allerød Fodbold Klub FA 2000 Allerød Idrætspark
3 - 0
128231
on
07-10 2020
Kl. 17:30
Sundby Bk. Brøndbyernes IF Sundby/Kløvermarken
3 - 2
128276
10-10 2020
Kl. 10:00
Sundby Bk. FC Helsingør Sundby/Kløvermarken
6 - 1
128275
10-10 2020
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF HIK Brøndby Stadion
8 - 2
128279
10-10 2020
Kl. 11:15
Frederiksværk Fodbold Klub Roskilde Pigefodbold Frederiksværk Stadion
0 - 0
128277
11-10 2020
Kl. 11:00
Farum BK Greve Fodbold Farum Park
4 - 0
128219
on
21-10 2020
Kl. 18:00
Farum BK Frederiksværk Fodbold Klub Farum Park
4 - 0
128282
24-10 2020
Kl. 10:00
BSF FC Helsingør Ballerup Idrætspark
4 - 0
128280
24-10 2020
Kl. 10:30
Ølstykke FC Allerød Fodbold Klub Ølstykke Stadion Kunstgræs
2 - 0
128281
24-10 2020
Kl. 11:00
Greve Fodbold Sundby Bk. Greve Idræts Center
2 - 3
128283
24-10 2020
Kl. 12:00
HIK Farum BK Kunst, HIK
1 - 6
128284
25-10 2020
Kl. 10:00
Roskilde Pigefodbold Brøndbyernes IF Himmelev Idrætspark
1 - 1
128285
25-10 2020
Kl. 12:00
FA 2000 Frederiksværk Fodbold Klub Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 2
128287
31-10 2020
Kl. 10:00
FC Helsingør Greve Fodbold Helsingør Idrætspark
0 - 3
128288
31-10 2020
Kl. 10:00
Sundby Bk. HIK Sundby/Kløvermarken
3 - 1
128290
31-10 2020
Kl. 11:00
BSF Allerød Fodbold Klub Ballerup Idrætspark
5 - 2
128286
31-10 2020
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF FA 2000 Brøndby Stadion
1 - 4
128291
31-10 2020
Kl. 11:15
Frederiksværk Fodbold Klub Ølstykke FC Frederiksværk Stadion
1 - 3
128289
01-11 2020
Kl. 11:00
Farum BK Roskilde Pigefodbold Farum Park
5 - 0
128271
on
04-11 2020
Kl. 18:30
FC Helsingør Farum BK Helsingør Idrætspark
0 - 3
128293
07-11 2020
Kl. 10:15
Greve Fodbold BSF Greve Idræts Center
0 - 3
128294
07-11 2020
Kl. 14:00
HIK FC Helsingør Kunst, HIK
1 - 3
128295
07-11 2020
Kl. 14:00
Roskilde Pigefodbold Sundby Bk. Himmelev Idrætspark
3 - 1
128296
07-11 2020
Kl. 14:00
FA 2000 Farum BK Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 2
128297
07-11 2020
Kl. 14:00
Allerød Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub Allerød Idrætspark
1 - 1
128292
07-11 2020
Kl. 14:00
Ølstykke FC Brøndbyernes IF Ølstykke Stadion Kunstgræs
4 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind