MENU

Serie 5 - Efterår, Pulje 1 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
622865 fr
14-08 2020
Kl. 18:00
Ramløse IF Melby-Liseleje IF Ramløsehallen
2 - 2
622864
fr
14-08 2020
Kl. 18:30
Snekkersten IF Blistrup SI Snekkersten Idrætscenter
0 - 3
622868
15-08 2020
Kl. 15:15
Fredensborg BI Fremtidens Unge Fredensborg Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

622863
16-08 2020
Kl. 12:00
AC Hillerød Gilleleje FK KBK Hillerød Øst-huset
3 - 5
622866
16-08 2020
Kl. 12:00
Helsingør IF Fodbold FC Kingo Helsingør Idrætspark
4 - 0
622867
ti
18-08 2020
Kl. 19:00
Græsted IF Ålholm IF Græsted Stadion
4 - 1
622910
22-08 2020
Kl. 12:30
Melby-Liseleje IF AC Hillerød Melby Stadion
5 - 3
622873
22-08 2020
Kl. 14:00
Gilleleje FK Fredensborg BI Nellerupgård Stadion
2 - 1
622870
23-08 2020
Kl. 11:00
Blistrup SI Ramløse IF Blistruphallen
2 - 0
622871
23-08 2020
Kl. 11:00
FC Kingo Snekkersten IF Helsingør Idrætspark
4 - 0
622872
23-08 2020
Kl. 12:00
Ålholm IF Helsingør IF Fodbold Ålholmskolen
2 - 2
622869
23-08 2020
Kl. 14:00
Fremtidens Unge Græsted IF Humlebæk Stadion
0 - 10
622915 to
27-08 2020
Kl. 18:30
Græsted IF Gilleleje FK Græsted Stadion
7 - 0
622912 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
Ramløse IF AC Hillerød Ramløsehallen
1 - 3
622911
fr
28-08 2020
Kl. 18:30
Snekkersten IF Ålholm IF Snekkersten Idrætscenter
6 - 0
622916
29-08 2020
Kl. 11:00
Fredensborg BI Melby-Liseleje IF Fredensborg Stadion
4 - 1
622913
30-08 2020
Kl. 11:00
Blistrup SI FC Kingo Blistruphallen
7 - 0
622914
ma
31-08 2020
Kl. 18:45
Helsingør IF Fodbold Fremtidens Unge Helsingør Idrætspark
3 - 0
622922
05-09 2020
Kl. 12:30
Melby-Liseleje IF Græsted IF Melby Stadion
1 - 5
622921
05-09 2020
Kl. 14:00
Gilleleje FK Helsingør IF Fodbold Nellerupgård Stadion
0 - 1
622919
06-09 2020
Kl. 11:00
FC Kingo Ramløse IF Helsingør Idrætspark
5 - 4
622920
06-09 2020
Kl. 12:00
Ålholm IF Blistrup SI Ålholmskolen
2 - 0
622918
06-09 2020
Kl. 12:00
AC Hillerød Fredensborg BI KBK Hillerød Øst-huset
4 - 3
622917
06-09 2020
Kl. 14:00
Fremtidens Unge Snekkersten IF Humlebæk Stadion
HMH
622928 to
10-09 2020
Kl. 18:30
Græsted IF AC Hillerød Græsted Stadion
3 - 2
622924 fr
11-09 2020
Kl. 18:00
Ramløse IF Fredensborg BI Ramløsehallen
UHT

Udehold taberdømt

622923
fr
11-09 2020
Kl. 18:30
Snekkersten IF Gilleleje FK Snekkersten Idrætscenter
1 - 5
622926
12-09 2020
Kl. 15:00
Helsingør IF Fodbold Melby-Liseleje IF Helsingør Idrætspark
4 - 2
622927
13-09 2020
Kl. 11:00
FC Kingo Ålholm IF Helsingør Idrætspark
2 - 2
622925
13-09 2020
Kl. 11:00
Blistrup SI Fremtidens Unge Blistruphallen
4 - 1
622933
19-09 2020
Kl. 14:00
Gilleleje FK Blistrup SI Nellerupgård Stadion
1 - 6
622934
19-09 2020
Kl. 14:15
Melby-Liseleje IF Snekkersten IF Melby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

622932
20-09 2020
Kl. 11:00
Fredensborg BI Græsted IF Fredensborg Stadion
3 - 5
622930
20-09 2020
Kl. 12:00
AC Hillerød Helsingør IF Fodbold KBK Hillerød Øst-huset
1 - 2
622931
20-09 2020
Kl. 12:00
Ålholm IF Ramløse IF Ålholmskolen
2 - 0
622929
20-09 2020
Kl. 14:00
Fremtidens Unge FC Kingo Humlebæk Stadion
1 - 2
626951 to
24-09 2020
Kl. 17:30
Ålholm IF Melby-Liseleje IF Ålholmskolen
2 - 2
622936
fr
25-09 2020
Kl. 18:00
Ramløse IF Græsted IF Ramløsehallen
0 - 4
622935
fr
25-09 2020
Kl. 18:30
Snekkersten IF AC Hillerød Snekkersten Idrætscenter
4 - 3
622937
27-09 2020
Kl. 11:00
Blistrup SI Melby-Liseleje IF Blistruphallen
3 - 1
622939
27-09 2020
Kl. 11:00
FC Kingo Gilleleje FK Helsingør Idrætspark
1 - 4
622940
27-09 2020
Kl. 12:00
Ålholm IF Fremtidens Unge Ålholmskolen
7 - 2
622988
to
01-10 2020
Kl. 18:30
Græsted IF Helsingør IF Fodbold Græsted Stadion
3 - 1
622990
03-10 2020
Kl. 13:30
Gilleleje FK Ålholm IF Nellerupgård Stadion
4 - 0
622991
03-10 2020
Kl. 14:15
Melby-Liseleje IF FC Kingo Melby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

622989
04-10 2020
Kl. 11:00
Fredensborg BI Snekkersten IF Fredensborg Stadion
2 - 0
622942
04-10 2020
Kl. 12:00
AC Hillerød Blistrup SI KBK Hillerød Øst-huset
0 - 8
622941
04-10 2020
Kl. 14:00
Fremtidens Unge Ramløse IF Humlebæk Stadion
1 - 4
622938
ti
06-10 2020
Kl. 19:00
Helsingør IF Fodbold Fredensborg BI Helsingør Idrætspark
5 - 1
622994
10-10 2020
Kl. 13:00
Ramløse IF Helsingør IF Fodbold Ramløsehallen
4 - 3
622995
11-10 2020
Kl. 11:00
Blistrup SI Fredensborg BI Blistruphallen
10 - 0
622996
11-10 2020
Kl. 11:00
FC Kingo AC Hillerød Helsingør Idrætspark
3 - 1
622992
11-10 2020
Kl. 14:00
Fremtidens Unge Gilleleje FK Humlebæk Stadion
4 - 5
626954
17-10 2020
Kl. 13:00
Græsted IF Blistrup SI Græsted Stadion
0 - 2
626956
17-10 2020
Kl. 13:00
Ramløse IF Gilleleje FK Ramløsehallen
6 - 1
626957
17-10 2020
Kl. 14:15
Melby-Liseleje IF Fremtidens Unge Melby Stadion
4 - 0
626953
17-10 2020
Kl. 15:00
Helsingør IF Fodbold Snekkersten IF Helsingør Idrætspark
2 - 2
626955
18-10 2020
Kl. 11:00
Fredensborg BI FC Kingo Fredensborg Stadion
3 - 4
626952
18-10 2020
Kl. 12:00
AC Hillerød Ålholm IF KBK Hillerød Øst-huset
3 - 4
622993
on
21-10 2020
Kl. 18:30
Snekkersten IF Græsted IF Snekkersten Idrætscenter
1 - 5
626959 fr
23-10 2020
Kl. 18:30
Snekkersten IF Ramløse IF Snekkersten Idrætscenter
1 - 5
626960
24-10 2020
Kl. 13:00
Blistrup SI Helsingør IF Fodbold Blistruphallen
0 - 1
626963
24-10 2020
Kl. 14:00
Gilleleje FK Melby-Liseleje IF Nellerupgård Stadion
7 - 0
626961
25-10 2020
Kl. 11:00
FC Kingo Græsted IF Helsingør Idrætspark
2 - 7
626962
25-10 2020
Kl. 12:00
Ålholm IF Fredensborg BI Ålholmskolen
1 - 3
626958
25-10 2020
Kl. 14:00
Fremtidens Unge AC Hillerød Humlebæk Stadion
3 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind