MENU

Serie 6 - Efterår, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
634114
15-08 2020
Kl. 10:00
BSF B. 77, Rødovre Ballerup Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

634117
15-08 2020
Kl. 15:00
Brøndbyernes IF IF Bytoften Brøndby Stadion
4 - 4
634116
16-08 2020
Kl. 12:00
Røde Stjerne BK ORI-Fodbold Roskilde IC (Darup)
5 - 0
634118
16-08 2020
Kl. 13:00
Kontra BK Værløse BK Brøndbyvester Skole
2 - 3
634227
16-08 2020
Kl. 13:00
Vindinge IF Albertslund IF Vindinge Idrætspark
6 - 1
634232
22-08 2020
Kl. 12:00
B. 77, Rødovre Vindinge IF Valhøj Skole
2 - 3
634233
23-08 2020
Kl. 11:00
ORI-Fodbold BSF Oppe-Sundby Stadion
UMH
634228
23-08 2020
Kl. 13:00
Albertslund IF Kontra BK Albertslund Stadion
1 - 9
634231
23-08 2020
Kl. 13:00
Værløse BK Brøndbyernes IF Værløse Stadion
7 - 1
634229
23-08 2020
Kl. 14:30
Måløv BK Røde Stjerne BK Måløv Idrætspark
3 - 1
634230
23-08 2020
Kl. 15:15
IF Bytoften Espergærde IF Gladsaxe skole
UHT

Udehold taberdømt

634115 on
26-08 2020
Kl. 18:30
Espergærde IF Måløv BK Mørdrup Idrætsanlæg
0 - 1
634235
30-08 2020
Kl. 12:00
Røde Stjerne BK BSF Roskilde IC (Darup)
2 - 1
634234
30-08 2020
Kl. 13:00
Espergærde IF Værløse BK Mørdrup Idrætsanlæg
4 - 6
634239
30-08 2020
Kl. 13:00
Kontra BK B. 77, Rødovre Brøndbyvester Skole
3 - 2
634240
30-08 2020
Kl. 13:00
Vindinge IF ORI-Fodbold Vindinge Idrætspark
8 - 2
634236
30-08 2020
Kl. 14:30
Måløv BK IF Bytoften Måløv Idrætspark
7 - 1
634238
to
03-09 2020
Kl. 18:00
Albertslund IF Brøndbyernes IF Albertslund Stadion
2 - 6
634242
06-09 2020
Kl. 10:00
BSF Vindinge IF Ballerup Idrætspark
3 - 1
634245
06-09 2020
Kl. 10:00
B. 77, Rødovre Brøndbyernes IF Valhøj Skole
3 - 2
634246
06-09 2020
Kl. 11:00
ORI-Fodbold Kontra BK Oppe-Sundby Stadion
3 - 4
634241
06-09 2020
Kl. 13:00
Albertslund IF Espergærde IF Albertslund Stadion
3 - 8
634244
06-09 2020
Kl. 13:00
Værløse BK Måløv BK Værløse Stadion
3 - 1
634279
13-09 2020
Kl. 10:00
Kontra BK BSF Brøndbyvester Skole
4 - 1
634247
13-09 2020
Kl. 12:00
Espergærde IF B. 77, Rødovre Mørdrup Idrætsanlæg
1 - 2
634248
13-09 2020
Kl. 12:00
Røde Stjerne BK Vindinge IF Roskilde IC (Darup)
3 - 2
634277
13-09 2020
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF ORI-Fodbold Brøndby Stadion
3 - 0
634249
13-09 2020
Kl. 14:30
Måløv BK Albertslund IF Måløv Idrætspark
2 - 1
634278
13-09 2020
Kl. 16:00
IF Bytoften Værløse BK Gladsaxe skole
1 - 3
634281
19-09 2020
Kl. 10:00
BSF Brøndbyernes IF Ballerup Idrætspark
5 - 0
634320
20-09 2020
Kl. 10:00
B. 77, Rødovre Måløv BK Valhøj Skole
1 - 4
634321
20-09 2020
Kl. 11:00
ORI-Fodbold Espergærde IF Oppe-Sundby Stadion
4 - 5
634282
20-09 2020
Kl. 13:00
Værløse BK Røde Stjerne BK Værløse Stadion
3 - 2
634283
20-09 2020
Kl. 13:00
Vindinge IF Kontra BK Vindinge Idrætspark
6 - 1
634280
20-09 2020
Kl. 13:00
Albertslund IF IF Bytoften Albertslund Stadion
3 - 3
634325
26-09 2020
Kl. 15:00
Brøndbyernes IF Vindinge IF Brøndby Stadion
2 - 8
634323
27-09 2020
Kl. 11:00
Røde Stjerne BK Kontra BK Roskilde IC (Darup)
1 - 4
634322
27-09 2020
Kl. 12:00
Espergærde IF BSF Mørdrup Idrætsanlæg
4 - 2
634327
27-09 2020
Kl. 13:00
Værløse BK Albertslund IF Værløse Stadion
UHT

Udehold taberdømt

634326
27-09 2020
Kl. 13:30
IF Bytoften B. 77, Rødovre Gladsaxe skole
3 - 0
634324
27-09 2020
Kl. 14:30
Måløv BK ORI-Fodbold Måløv Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

634329
03-10 2020
Kl. 10:00
BSF Måløv BK Ballerup Idrætspark
1 - 0
634332
04-10 2020
Kl. 10:00
B. 77, Rødovre Værløse BK Valhøj Skole
0 - 6
634330
04-10 2020
Kl. 13:00
Kontra BK Brøndbyernes IF Brøndbyvester Skole
4 - 1
634331
04-10 2020
Kl. 13:00
Vindinge IF Espergærde IF Vindinge Idrætspark
7 - 4
634328
04-10 2020
Kl. 13:00
Albertslund IF Røde Stjerne BK Albertslund Stadion
4 - 9
634335
10-10 2020
Kl. 12:00
Espergærde IF Kontra BK Mørdrup Idrætsanlæg
4 - 3
634336
11-10 2020
Kl. 12:00
Røde Stjerne BK Brøndbyernes IF Roskilde IC (Darup)
3 - 4
634349
11-10 2020
Kl. 13:00
Værløse BK ORI-Fodbold Værløse Stadion
4 - 4
634334
11-10 2020
Kl. 13:00
Albertslund IF B. 77, Rødovre Albertslund Stadion
1 - 8
634347
11-10 2020
Kl. 14:30
Måløv BK Vindinge IF Måløv Idrætspark
2 - 4
634348
11-10 2020
Kl. 15:00
IF Bytoften BSF Gladsaxe skole
4 - 0
634351
17-10 2020
Kl. 15:00
Brøndbyernes IF Espergærde IF Brøndby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

634357
18-10 2020
Kl. 11:00
ORI-Fodbold Albertslund IF Oppe-Sundby Stadion
4 - 1
634356
18-10 2020
Kl. 12:00
Røde Stjerne BK B. 77, Rødovre Roskilde IC (Darup)
2 - 1
634350
18-10 2020
Kl. 12:00
BSF Værløse BK Ballerup Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

634354
18-10 2020
Kl. 13:00
Kontra BK Måløv BK Brøndbyvester Skole
0 - 2
634355
18-10 2020
Kl. 13:00
Vindinge IF IF Bytoften Vindinge Idrætspark
4 - 1
634361
24-10 2020
Kl. 11:00
IF Bytoften Kontra BK Gladsaxe skole
4 - 3
634358
24-10 2020
Kl. 11:00
Albertslund IF BSF Albertslund Stadion
5 - 9
634359
24-10 2020
Kl. 12:00
Espergærde IF Røde Stjerne BK Mørdrup Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

634363
25-10 2020
Kl. 10:00
B. 77, Rødovre ORI-Fodbold Valhøj Skole
634362
25-10 2020
Kl. 13:00
Værløse BK Vindinge IF Værløse Stadion
6 - 3
634360
25-10 2020
Kl. 14:30
Måløv BK Brøndbyernes IF Måløv Idrætspark
2 - 2
634243 ti
27-10 2020
Kl. 20:00
IF Bytoften Røde Stjerne BK Gladsaxe skole
UDS
634333
01-11 2020
Kl. 11:00
ORI-Fodbold IF Bytoften Oppe-Sundby Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind