MENU

U19 Drenge 1 (02-03) Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
635058
13-09 2020
Kl. 15:00
Helsingør IF Fodbold FC Holte Helsingør Idrætspark
7 - 1
635067 ti
15-09 2020
Kl. 18:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Helsingør IF Fodbold Vejby Idrætsplads
3 - 1
635039 on
16-09 2020
Kl. 17:45
Høsterkøb HF 2000 Oversidder Sjælsøskolen
635065
19-09 2020
Kl. 11:30
Frederiksværk Fodbold Klub Espergærde IF Frederiksværk Stadion
3 - 2
635066
19-09 2020
Kl. 14:00
FC Holte Nivå-Kokkedal FK Rudegård Stadion
3 - 1
635064
20-09 2020
Kl. 14:00
Oversidder Frem Hellebæk
635072
26-09 2020
Kl. 12:00
Frem Hellebæk Hillerød Fodbold Nordkysthallen
635071
26-09 2020
Kl. 14:00
Espergærde IF Høsterkøb HF 2000 Mørdrup Idrætsanlæg
635069
26-09 2020
Kl. 15:30
Nivå-Kokkedal FK VTF (Vejby/Tisvilde) Karsemosegård
635070
27-09 2020
Kl. 14:00
Oversidder FC Holte
635068
27-09 2020
Kl. 15:00
Helsingør IF Fodbold Frederiksværk Fodbold Klub Helsingør Idrætspark
635077 ti
29-09 2020
Kl. 17:15
VTF (Vejby/Tisvilde) Oversidder Vejby Idrætsplads
635053 on
30-09 2020
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal FK Frem Hellebæk Karsemosegård Kunstgræs
635073
03-10 2020
Kl. 11:30
Hillerød Fodbold Espergærde IF Hillerød Stadion
635075
03-10 2020
Kl. 11:30
Frederiksværk Fodbold Klub Nivå-Kokkedal FK Frederiksværk Stadion
635076
03-10 2020
Kl. 12:00
Frem Hellebæk FC Holte Nordkysthallen
635074
04-10 2020
Kl. 14:00
Høsterkøb HF 2000 Helsingør IF Fodbold Sjælsøskolen
635082 on
07-10 2020
Kl. 17:15
FC Holte VTF (Vejby/Tisvilde) Rudegård Stadion
635038 on
07-10 2020
Kl. 19:30
Nivå-Kokkedal FK Hillerød Fodbold Karsemosegård Kunstgræs
635081
10-10 2020
Kl. 14:00
Espergærde IF Frem Hellebæk Mørdrup Idrætsanlæg
635079
10-10 2020
Kl. 15:30
Nivå-Kokkedal FK Høsterkøb HF 2000 Karsemosegård
635080
11-10 2020
Kl. 14:00
Oversidder Frederiksværk Fodbold Klub
635078
11-10 2020
Kl. 15:00
Helsingør IF Fodbold Hillerød Fodbold Helsingør Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind