MENU

U19 Drenge 1 (02-03) Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
635040
15-08 2020
Kl. 11:30
Frederiksværk Fodbold Klub FC Holte Frederiksværk Stadion
UHT

Udehold taberdømt

635041
15-08 2020
Kl. 12:00
Espergærde IF Helsingør IF Fodbold Mørdrup Idrætsanlæg
1 - 1
635042 ma
17-08 2020
Kl. 18:45
Frem Hellebæk VTF (Vejby/Tisvilde) Nordkysthallen
3 - 2
635043
22-08 2020
Kl. 13:30
Helsingør IF Fodbold Frem Hellebæk Helsingør Idrætspark
5 - 3
635044
22-08 2020
Kl. 15:30
Nivå-Kokkedal FK Espergærde IF Karsemosegård
2 - 3
635047
ti
25-08 2020
Kl. 18:30
VTF (Vejby/Tisvilde) Frederiksværk Fodbold Klub Vejby Idrætsplads
5 - 2
635051
29-08 2020
Kl. 12:00
Espergærde IF Oversidder Mørdrup Idrætsanlæg
635048
30-08 2020
Kl. 15:00
Helsingør IF Fodbold Nivå-Kokkedal FK Helsingør Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

635057 ti
01-09 2020
Kl. 18:30
VTF (Vejby/Tisvilde) Hillerød Fodbold Vejby Idrætsplads
12 - 0
635056 on
02-09 2020
Kl. 18:30
FC Holte Espergærde IF Rudegård Stadion
3 - 2
635052 to
03-09 2020
Kl. 18:30
Frem Hellebæk Frederiksværk Fodbold Klub Nordkysthallen
2 - 2
635055
05-09 2020
Kl. 11:30
Frederiksværk Fodbold Klub Høsterkøb HF 2000 Frederiksværk Stadion
8 - 3
635049
06-09 2020
Kl. 14:00
FC Holte Hillerød Fodbold Rudegård Stadion
UHT

Udehold taberdømt

635054
06-09 2020
Kl. 14:00
Oversidder Helsingør IF Fodbold
635046 on
09-09 2020
Kl. 18:00
FC Holte Høsterkøb HF 2000 Rudegård Stadion
5 - 1
635061 on
09-09 2020
Kl. 18:00
Espergærde IF VTF (Vejby/Tisvilde) Mørdrup Idrætsanlæg
1 - 5
635059
12-09 2020
Kl. 11:30
Hillerød Fodbold Frederiksværk Fodbold Klub Hillerød Stadion
0 - 6
635062
12-09 2020
Kl. 12:00
Frem Hellebæk Høsterkøb HF 2000 Nordkysthallen
5 - 1
635060
12-09 2020
Kl. 15:30
Nivå-Kokkedal FK Oversidder Karsemosegård
635058
13-09 2020
Kl. 15:00
Helsingør IF Fodbold FC Holte Helsingør Idrætspark
7 - 1
635067 ti
15-09 2020
Kl. 18:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Helsingør IF Fodbold Vejby Idrætsplads
3 - 1
635039 on
16-09 2020
Kl. 17:45
Høsterkøb HF 2000 Oversidder Sjælsøskolen
635065
19-09 2020
Kl. 11:30
Frederiksværk Fodbold Klub Espergærde IF Frederiksværk Stadion
3 - 2
635066
19-09 2020
Kl. 14:00
FC Holte Nivå-Kokkedal FK Rudegård Stadion
3 - 1
635064
20-09 2020
Kl. 14:00
Oversidder Frem Hellebæk
635072
26-09 2020
Kl. 12:00
Frem Hellebæk Hillerød Fodbold Nordkysthallen
5 - 1
635071
26-09 2020
Kl. 14:00
Espergærde IF Høsterkøb HF 2000 Mørdrup Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

635069
26-09 2020
Kl. 15:30
Nivå-Kokkedal FK VTF (Vejby/Tisvilde) Karsemosegård
0 - 4
635070
27-09 2020
Kl. 14:00
Oversidder FC Holte
635068
27-09 2020
Kl. 15:00
Helsingør IF Fodbold Frederiksværk Fodbold Klub Helsingør Idrætspark
8 - 3
635077 ti
29-09 2020
Kl. 17:15
VTF (Vejby/Tisvilde) Oversidder Vejby Idrætsplads
635073
03-10 2020
Kl. 11:30
Hillerød Fodbold Espergærde IF Hillerød Stadion
0 - 3
635076
03-10 2020
Kl. 12:00
Frem Hellebæk FC Holte Nordkysthallen
UHT

Udehold taberdømt

635074
04-10 2020
Kl. 14:00
Høsterkøb HF 2000 Helsingør IF Fodbold Rudegård Stadion
1 - 4
635082 on
07-10 2020
Kl. 17:15
FC Holte VTF (Vejby/Tisvilde) Rudegård Stadion
5 - 6
635081
10-10 2020
Kl. 14:00
Espergærde IF Frem Hellebæk Mørdrup Idrætsanlæg
1 - 5
635079
10-10 2020
Kl. 15:30
Nivå-Kokkedal FK Høsterkøb HF 2000 Karsemosegård
5 - 5
635080
11-10 2020
Kl. 14:00
Oversidder Frederiksværk Fodbold Klub
635078
11-10 2020
Kl. 15:00
Helsingør IF Fodbold Hillerød Fodbold Helsingør Idrætspark
5 - 5
635053
18-10 2020
Kl. 11:00
Nivå-Kokkedal FK Frem Hellebæk Karsemosegård Kunstgræs
HHT

Hjemmehold taberdømt

635045
18-10 2020
Kl. 14:00
Oversidder Hillerød Fodbold
635050
18-10 2020
Kl. 14:00
Høsterkøb HF 2000 VTF (Vejby/Tisvilde) Sjælsøskolen
2 - 8
635038 on
21-10 2020
Kl. 19:30
Nivå-Kokkedal FK Hillerød Fodbold Karsemosegård Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

635075
24-10 2020
Kl. 11:00
Frederiksværk Fodbold Klub Nivå-Kokkedal FK Frederiksværk Stadion
UHT

Udehold taberdømt

635063
25-10 2020
Kl. 14:00
Høsterkøb HF 2000 Hillerød Fodbold Rudegård Stadion
3 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind