MENU

U14 Drenge 2 (07) Efterår, Pulje 1 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
638651
15-08 2020
Kl. 10:00
Gilleleje FK IF Skjold Birkerød Nellerupgård Stadion
3 - 0
638649
15-08 2020
Kl. 10:30
Fredensborg BI Humlebæk BK Fredensborg Stadion
0 - 5
638648
15-08 2020
Kl. 11:00
Lynge-Uggeløse IF Snekkersten IF Lyngehallen
4 - 2
638652
15-08 2020
Kl. 11:00
Frem Hellebæk Allerød Fodbold Klub Nordkysthallen
1 - 8
638650
15-08 2020
Kl. 12:00
IS Skævinge Oversidder Baunehøj Stadion
638653
22-08 2020
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød Frem Hellebæk Birkerød Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

638657
23-08 2020
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub IS Skævinge Allerød Idrætspark
1 - 2
638654
23-08 2020
Kl. 11:30
Snekkersten IF Gilleleje FK Snekkersten Idrætscenter
2 - 3
638656
23-08 2020
Kl. 14:00
Oversidder Fredensborg BI
638660
29-08 2020
Kl. 10:30
Fredensborg BI Allerød Fodbold Klub Fredensborg Stadion
4 - 5
638662
29-08 2020
Kl. 11:00
Frem Hellebæk IS Skævinge Nordkysthallen
5 - 3
638659
29-08 2020
Kl. 12:00
Lynge-Uggeløse IF Oversidder Lyngehallen
638658
ma
31-08 2020
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød Snekkersten IF Birkerød Stadion
0 - 5
638665
05-09 2020
Kl. 11:30
IS Skævinge Fredensborg BI Baunehøj Stadion
4 - 0
638667
06-09 2020
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Lynge-Uggeløse IF Allerød Idrætspark
2 - 6
638663
06-09 2020
Kl. 11:30
Snekkersten IF Frem Hellebæk Snekkersten Idrætscenter
1 - 2
638666
06-09 2020
Kl. 14:00
Oversidder Gilleleje FK
638664
ma
07-09 2020
Kl. 18:00
Humlebæk BK IF Skjold Birkerød Humlebæk Stadion
8 - 2
638655
on
09-09 2020
Kl. 18:00
Humlebæk BK Lynge-Uggeløse IF Humlebæk Stadion
4 - 0
638672 on
09-09 2020
Kl. 18:15
Frem Hellebæk Fredensborg BI Nordkysthallen
4 - 2
638668
12-09 2020
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød Oversidder Birkerød Stadion
638671
12-09 2020
Kl. 10:00
Gilleleje FK Allerød Fodbold Klub Nellerupgård Stadion
1 - 1
638669
12-09 2020
Kl. 11:00
Lynge-Uggeløse IF IS Skævinge Lyngehallen
2 - 2
638670
13-09 2020
Kl. 11:30
Snekkersten IF Humlebæk BK Snekkersten Idrætscenter
3 - 4
638661
on
16-09 2020
Kl. 18:00
Gilleleje FK Humlebæk BK Nellerupgård Stadion
0 - 2
638673
19-09 2020
Kl. 10:30
Fredensborg BI Lynge-Uggeløse IF Fredensborg Stadion
4 - 6
638766
19-09 2020
Kl. 11:00
Humlebæk BK Frem Hellebæk Humlebæk Stadion
3 - 2
638797
20-09 2020
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub IF Skjold Birkerød Allerød Idrætspark
4 - 2
638796
20-09 2020
Kl. 14:00
Oversidder Snekkersten IF
638795 ma
21-09 2020
Kl. 18:30
IS Skævinge Gilleleje FK Baunehøj Stadion
5 - 0
638837
on
23-09 2020
Kl. 17:30
Allerød Fodbold Klub Humlebæk BK Allerød Idrætspark
0 - 2
638801
26-09 2020
Kl. 10:00
Gilleleje FK Fredensborg BI Nellerupgård Stadion
5 - 4
638798
26-09 2020
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød IS Skævinge Birkerød Stadion
3 - 4
638802
26-09 2020
Kl. 11:00
Frem Hellebæk Lynge-Uggeløse IF Nordkysthallen
2 - 2
638800
26-09 2020
Kl. 11:00
Humlebæk BK Oversidder Humlebæk Stadion
638799
27-09 2020
Kl. 11:30
Snekkersten IF Allerød Fodbold Klub Snekkersten Idrætscenter
2 - 1
638804
03-10 2020
Kl. 10:30
Fredensborg BI IF Skjold Birkerød Fredensborg Stadion
2 - 3
638836
03-10 2020
Kl. 11:00
Frem Hellebæk Oversidder Nordkysthallen
638803
ma
05-10 2020
Kl. 17:00
Lynge-Uggeløse IF Gilleleje FK Lyngehallen
2 - 4
638841
10-10 2020
Kl. 10:00
Gilleleje FK Frem Hellebæk Nellerupgård Stadion
2 - 2
638838
10-10 2020
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød Lynge-Uggeløse IF Birkerød Stadion
4 - 5
638840
10-10 2020
Kl. 11:00
Humlebæk BK IS Skævinge Humlebæk Stadion
2 - 2
638839
11-10 2020
Kl. 11:30
Snekkersten IF Fredensborg BI Snekkersten Idrætscenter
1 - 2
638842
11-10 2020
Kl. 14:00
Oversidder Allerød Fodbold Klub
638835
24-10 2020
Kl. 12:00
IS Skævinge Snekkersten IF Baunehøj Stadion
2 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind