MENU

U14 Piger 1 (07) Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
650193
15-08 2020
Kl. 10:00
Taastrup FC Herlufsholm GF NyBolig Park
2 - 2
650217
16-08 2020
Kl. 10:00
IF Bytoften Oversidder Gladsaxe skole
650216
16-08 2020
Kl. 15:00
Fredensborg BI Kr. Helsinge IF Fredensborg Stadion
2 - 1
650220 on
19-08 2020
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Ringsted Pigefodbold Herlufsholm Stadion
2 - 0
650218
22-08 2020
Kl. 13:30
Kr. Helsinge IF IF Bytoften Kr. Helsinge Sportsplads
2 - 3
650222
22-08 2020
Kl. 13:30
Oversidder IF Skjold Birkerød
650219
23-08 2020
Kl. 11:00
Oversidder Fredensborg BI
650221
23-08 2020
Kl. 11:00
Greve Fodbold Taastrup FC Greve Idræts Center
HHT

Hjemmehold taberdømt

650192 ma
24-08 2020
Kl. 18:00
Ringsted Pigefodbold Oversidder Ringsted Stadion
650225
29-08 2020
Kl. 10:00
Taastrup FC Oversidder NyBolig Park
650223
29-08 2020
Kl. 11:00
Kr. Helsinge IF Oversidder Kr. Helsinge Sportsplads
650224
29-08 2020
Kl. 11:00
Ringsted Pigefodbold Greve Fodbold Ringsted Stadion
4 - 3
650226
30-08 2020
Kl. 10:00
Fredensborg BI Herlufsholm GF Fredensborg Stadion
2 - 0
650274
05-09 2020
Kl. 10:30
Greve Fodbold Fredensborg BI Greve Idræts Center
3 - 3
650229
05-09 2020
Kl. 11:00
Herlufsholm GF Kr. Helsinge IF Herlufsholm Stadion
2 - 5
650275
05-09 2020
Kl. 13:30
Oversidder Ringsted Pigefodbold
650230
06-09 2020
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød Taastrup FC Birkerød Stadion
2 - 0
650228
06-09 2020
Kl. 11:00
Oversidder IF Bytoften
650227 on
09-09 2020
Kl. 18:30
IF Bytoften IF Skjold Birkerød Gladsaxe skole
6 - 1
650276
12-09 2020
Kl. 11:00
Kr. Helsinge IF Greve Fodbold Kr. Helsinge Sportsplads
7 - 0
650277
12-09 2020
Kl. 11:00
Ringsted Pigefodbold IF Skjold Birkerød Ringsted Stadion
3 - 1
650278
13-09 2020
Kl. 11:00
Oversidder Herlufsholm GF
650279
13-09 2020
Kl. 15:00
Fredensborg BI Oversidder Fredensborg Stadion
650282
19-09 2020
Kl. 13:30
Herlufsholm GF IF Bytoften Herlufsholm Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

650283
19-09 2020
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød Fredensborg BI Birkerød Stadion
1 - 4
650285
19-09 2020
Kl. 13:30
Oversidder Kr. Helsinge IF
650284
20-09 2020
Kl. 11:00
Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
650194 to
24-09 2020
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød Greve Fodbold Birkerød Stadion
7 - 0
650280
fr
25-09 2020
Kl. 18:00
IF Bytoften Taastrup FC Gladsaxe skole
4 - 2
650286
26-09 2020
Kl. 11:00
Kr. Helsinge IF IF Skjold Birkerød Kr. Helsinge Sportsplads
5 - 2
650288
26-09 2020
Kl. 13:30
Herlufsholm GF Greve Fodbold Herlufsholm Stadion
UHT

Udehold taberdømt

650287
27-09 2020
Kl. 11:00
Oversidder Oversidder
650289
27-09 2020
Kl. 15:00
Fredensborg BI Taastrup FC Fredensborg Stadion
3 - 0
650281
to
01-10 2020
Kl. 18:30
Taastrup FC Ringsted Pigefodbold Gadehaveskolen
1 - 0
650293
03-10 2020
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød Oversidder Birkerød Stadion
650294
04-10 2020
Kl. 10:00
IF Bytoften Greve Fodbold Gladsaxe skole
UHT

Udehold taberdømt

650292
04-10 2020
Kl. 11:00
Taastrup FC Kr. Helsinge IF NyBolig Park
2 - 3
650291
04-10 2020
Kl. 13:00
Ringsted Pigefodbold Fredensborg BI Ringsted Stadion
1 - 2
650295
04-10 2020
Kl. 13:30
Oversidder Herlufsholm GF
650296
10-10 2020
Kl. 11:00
Kr. Helsinge IF Ringsted Pigefodbold Kr. Helsinge Sportsplads
5 - 3
650298
10-10 2020
Kl. 13:30
Herlufsholm GF IF Skjold Birkerød SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
0 - 3
650300
11-10 2020
Kl. 11:00
Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
650297
11-10 2020
Kl. 11:00
Oversidder Taastrup FC
650299
11-10 2020
Kl. 15:00
Fredensborg BI IF Bytoften Fredensborg Stadion
3 - 3
650290
17-10 2020
Kl. 10:00
IF Bytoften Ringsted Pigefodbold Gladsaxe skole
3 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind