MENU

U14 Drenge 8-mands (07) Efterår, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
653932
ma
10-08 2020
Kl. 18:00
Køge FC Lejerbo BK Ravnsborghallen
1 - 0
653930 on
12-08 2020
Kl. 19:00
KFUM BK, Roskilde Hundige BK Lillevang Idrætscenter
8 - 0
653931
16-08 2020
Kl. 11:30
Ejby IF Fodbold Greve Fodbold Ejby Stadion
8 - 0
653929
16-08 2020
Kl. 14:30
BK Vest, Rødovre Himmelev-Veddelev BK Nørrekær
1 - 5
653933 on
19-08 2020
Kl. 18:30
Greve Fodbold Køge FC Greve Idræts Center
0 - 7
653937 to
20-08 2020
Kl. 18:00
Lejerbo BK KFUM BK, Roskilde Gungehusskolen
1 - 5
653935
22-08 2020
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK Havdrup GI Himmelev Idrætspark
10 - 1
653936
23-08 2020
Kl. 12:00
Hundige BK BK Vest, Rødovre Hundige Boldfælled
0 - 7
653942
ma
24-08 2020
Kl. 18:00
Køge FC KFUM BK, Roskilde Ravnsborghallen
4 - 0
653941 on
26-08 2020
Kl. 18:30
Ejby IF Fodbold Himmelev-Veddelev BK Ejby Stadion
3 - 1
653939 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Havdrup GI Hundige BK Havdrup Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

653928
30-08 2020
Kl. 11:00
Havdrup GI Svebølle BI 2016 Havdrup Idrætscenter
3 - 2
653940
30-08 2020
Kl. 14:00
BK Vest, Rødovre Lejerbo BK Nørrekær
10 - 0
653947 on
02-09 2020
Kl. 18:00
Lejerbo BK Havdrup GI Gungehusskolen
16 - 1
653945 on
02-09 2020
Kl. 18:45
KFUM BK, Roskilde BK Vest, Rødovre Lillevang Idrætscenter
UMH
653944 to
03-09 2020
Kl. 18:00
Himmelev-Veddelev BK Greve Fodbold Himmelev Idrætspark
6 - 4
653946
06-09 2020
Kl. 12:00
Hundige BK Ejby IF Fodbold Hundige Boldfælled
HHT

Hjemmehold taberdømt

653952
ma
07-09 2020
Kl. 18:00
Køge FC BK Vest, Rødovre Ravnsborghallen
4 - 1
653948 on
09-09 2020
Kl. 18:30
Greve Fodbold Hundige BK Greve Idræts Center
UHT

Udehold taberdømt

653949
on
09-09 2020
Kl. 18:30
Havdrup GI KFUM BK, Roskilde Havdrup Idrætscenter
1 - 3
653943
to
10-09 2020
Kl. 18:00
Svebølle BI 2016 Køge FC Svebølle Stadion
0 - 4
653951 fr
11-09 2020
Kl. 18:30
Ejby IF Fodbold Lejerbo BK Ejby Stadion
8 - 6
653953
on
16-09 2020
Kl. 18:00
BK Vest, Rødovre Havdrup GI Nørrekær
8 - 2
653954 on
16-09 2020
Kl. 18:00
Himmelev-Veddelev BK Køge FC Himmelev Idrætspark
5 - 2
653955 on
16-09 2020
Kl. 18:00
KFUM BK, Roskilde Ejby IF Fodbold Lillevang Idrætscenter
2 - 2
654051 to
17-09 2020
Kl. 18:00
Lejerbo BK Greve Fodbold Gungehusskolen
11 - 2
653950
19-09 2020
Kl. 12:00
Svebølle BI 2016 Himmelev-Veddelev BK Svebølle Stadion
3 - 0
653956
20-09 2020
Kl. 12:00
Hundige BK Svebølle BI 2016 Hundige Boldfælled
HHT

Hjemmehold taberdømt

654056
ma
21-09 2020
Kl. 18:00
Køge FC Havdrup GI Ravnsborghallen
9 - 2
654052 on
23-09 2020
Kl. 18:30
Greve Fodbold KFUM BK, Roskilde Greve Idræts Center
2 - 3
654054
26-09 2020
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK Hundige BK Himmelev Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

654055
27-09 2020
Kl. 11:00
Ejby IF Fodbold BK Vest, Rødovre Ejby Stadion
0 - 7
654060 ma
28-09 2020
Kl. 18:00
Køge FC Hundige BK Ravnsborghallen
UHT

Udehold taberdømt

654059 on
30-09 2020
Kl. 17:30
KFUM BK, Roskilde Svebølle BI 2016 Lillevang Idrætscenter
4 - 0
654057
on
30-09 2020
Kl. 17:30
Havdrup GI Ejby IF Fodbold Havdrup Idrætscenter
3 - 5
654061 on
30-09 2020
Kl. 18:00
Lejerbo BK Himmelev-Veddelev BK Gungehusskolen
UMH
653934
03-10 2020
Kl. 13:00
Svebølle BI 2016 Ejby IF Fodbold Svebølle Stadion
6 - 2
654053 ti
06-10 2020
Kl. 19:00
Svebølle BI 2016 Lejerbo BK Svebølle Stadion
3 - 0
654064
on
07-10 2020
Kl. 17:15
Himmelev-Veddelev BK KFUM BK, Roskilde Himmelev Idrætspark
2 - 3
654062
on
07-10 2020
Kl. 18:30
Greve Fodbold Havdrup GI Greve Idræts Center
0 - 5
654081
11-10 2020
Kl. 11:00
Ejby IF Fodbold Køge FC Ejby Stadion
0 - 1
654082
11-10 2020
Kl. 12:00
Hundige BK Lejerbo BK Hundige Boldfælled
HHT

Hjemmehold taberdømt

653938
17-10 2020
Kl. 11:00
Greve Fodbold Svebølle BI 2016 Greve Idræts Center
2 - 7
654058 to
22-10 2020
Kl. 17:15
BK Vest, Rødovre Greve Fodbold Espelunden Kunstgræs
3 - 1
654063
25-10 2020
Kl. 13:00
Svebølle BI 2016 BK Vest, Rødovre Svebølle Stadion
2 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind