MENU

U13 Drenge 8-mands 3 (08) Efterår, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
655065
ma
10-08 2020
Kl. 17:00
BK Avarta BSF Espelundens Idrætsanlæg
5 - 3
655067
15-08 2020
Kl. 10:00
Taastrup FC Hundige BK NyBolig Park
1 - 6
655068
15-08 2020
Kl. 10:00
Farum BK Greve Fodbold Farum Park
4 - 2
655066 ma
17-08 2020
Kl. 18:00
Herstedøster IC Gevninge IF Herstedøster Stadion
7 - 7
655072 on
19-08 2020
Kl. 18:00
Gevninge IF BK Avarta Trælleruphallen
9 - 1
655064
to
20-08 2020
Kl. 17:45
B. 1973, Herlev Brøndbyernes IF Elverroad
1 - 5
655073
22-08 2020
Kl. 11:45
Greve Fodbold Herstedøster IC Greve Idræts Center
3 - 2
655070
22-08 2020
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF Taastrup FC Brøndby Stadion
7 - 9
655071
23-08 2020
Kl. 10:00
BSF B. 1973, Herlev Ballerup Idrætspark
4 - 9
655069
23-08 2020
Kl. 12:00
Hundige BK Farum BK Hundige Boldfælled
4 - 2
655075
29-08 2020
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev Gevninge IF Elverroad
1 - 2
655078
29-08 2020
Kl. 10:00
Farum BK Herstedøster IC Farum Park
4 - 2
655077
29-08 2020
Kl. 12:30
Taastrup FC BSF NyBolig Park
3 - 6
655074
30-08 2020
Kl. 12:00
Hundige BK Brøndbyernes IF Hundige Boldfælled
10 - 1
655081 ma
31-08 2020
Kl. 18:00
Herstedøster IC BK Avarta Herstedøster Stadion
2 - 4
655082
on
02-09 2020
Kl. 18:00
Gevninge IF Taastrup FC Trælleruphallen
7 - 6
655092
05-09 2020
Kl. 10:00
Gevninge IF Brøndbyernes IF Trælleruphallen
1 - 5
655083
05-09 2020
Kl. 13:00
Greve Fodbold B. 1973, Herlev Greve Idræts Center
3 - 3
655079
06-09 2020
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF Farum BK Brøndby Stadion
5 - 6
655080
06-09 2020
Kl. 10:00
BSF Hundige BK Ballerup Idrætspark
3 - 10
655085
on
09-09 2020
Kl. 18:30
B. 1973, Herlev Herstedøster IC Elverroad
1 - 3
655099
to
10-09 2020
Kl. 18:00
BSF Gevninge IF Ballerup Idrætspark
5 - 5
655088
12-09 2020
Kl. 10:00
Farum BK BK Avarta Farum Park
7 - 4
655087
12-09 2020
Kl. 12:30
Taastrup FC Greve Fodbold NyBolig Park
1 - 0
655086
13-09 2020
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF BSF Brøndby Stadion
1 - 5
655084
13-09 2020
Kl. 12:00
Hundige BK Gevninge IF Hundige Boldfælled
2 - 1
655089 ma
14-09 2020
Kl. 17:00
BK Avarta B. 1973, Herlev Espelundens Idrætsanlæg
1 - 13
655091
19-09 2020
Kl. 11:15
Herstedøster IC Taastrup FC Herstedøster Stadion
5 - 1
655093
19-09 2020
Kl. 11:45
Greve Fodbold Hundige BK Greve Idræts Center
0 - 8
655090
20-09 2020
Kl. 10:00
BSF Farum BK Ballerup Idrætspark
5 - 5
655076
ma
21-09 2020
Kl. 18:00
BK Avarta Greve Fodbold Espelundens Idrætsanlæg
3 - 2
655101
26-09 2020
Kl. 10:00
Farum BK B. 1973, Herlev Farum Park
4 - 5
655098
27-09 2020
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Greve Fodbold Brøndby Stadion
HMH
655097
27-09 2020
Kl. 12:00
Hundige BK Herstedøster IC Hundige Boldfælled
4 - 1
655103 on
30-09 2020
Kl. 17:30
BK Avarta Hundige BK Espelundens Idrætsanlæg
2 - 8
655105
to
01-10 2020
Kl. 17:30
Farum BK Gevninge IF Farum Park
2 - 8
655104
03-10 2020
Kl. 10:15
Herstedøster IC Brøndbyernes IF Herstedøster Stadion
UHT

Udehold taberdømt

655106
03-10 2020
Kl. 11:45
Greve Fodbold BSF Greve Idræts Center
3 - 3
655102
03-10 2020
Kl. 13:00
B. 1973, Herlev Taastrup FC Elverroad
2 - 0
655100
ma
05-10 2020
Kl. 17:15
Taastrup FC BK Avarta NyBolig Park
1 - 2
655109 on
07-10 2020
Kl. 18:00
BSF Herstedøster IC Ballerup Idrætspark
4 - 2
655108 to
08-10 2020
Kl. 17:15
Brøndbyernes IF BK Avarta Brøndby Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

655111
10-10 2020
Kl. 10:00
Gevninge IF Greve Fodbold Trælleruphallen
12 - 0
655110
10-10 2020
Kl. 12:30
Taastrup FC Farum BK NyBolig Park
2 - 9
655107
18-10 2020
Kl. 12:00
Hundige BK B. 1973, Herlev Hundige Boldfælled
12 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind