MENU

8-K+29 - Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
655727 ma
10-08 2020
Kl. 20:00
FC Rudersdal Greve Strandby GS-03 Rundforbi Stadion
2 - 1
655729 ti
11-08 2020
Kl. 18:00
Stenløse BK BSF Stenløse Stadion
7 - 1
655725 on
12-08 2020
Kl. 19:00
Himmelev-Veddelev BK LSF Himmelev Idrætspark
2 - 1
655728 on
12-08 2020
Kl. 19:00
BK Rødovre Oversidder Rødovre Stadion
655730 ma
17-08 2020
Kl. 18:30
Oversidder Stenløse BK
655731 ti
18-08 2020
Kl. 18:30
LSF BK Rødovre Smørum Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

655734 ti
18-08 2020
Kl. 19:00
BSF FC Rudersdal Ballerup Idrætspark
4 - 1
655733 on
19-08 2020
Kl. 18:30
Greve Strandby GS-03 Orient GI Hundige Boldfælled
HHT

Hjemmehold taberdømt

655732 to
20-08 2020
Kl. 19:00
BK Friheden Himmelev-Veddelev BK Strandmarkens Fritidscenter
4 - 3
655737 ma
24-08 2020
Kl. 18:45
Orient GI BSF Islev Skole
0 - 0
655739
ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Stenløse BK FC Rudersdal Stenløse Stadion
7 - 3
655735 ti
25-08 2020
Kl. 18:45
Oversidder LSF
655736 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Himmelev-Veddelev BK Greve Strandby GS-03 Himmelev Idrætspark
UMH
655738 on
26-08 2020
Kl. 19:00
BK Rødovre BK Friheden Rødovre Stadion
1 - 4
655740 ti
01-09 2020
Kl. 18:30
LSF Stenløse BK Smørum Idrætscenter
3 - 1
655743 to
03-09 2020
Kl. 18:30
Greve Strandby GS-03 BK Rødovre Hundige Boldfælled
7 - 0
655741 to
03-09 2020
Kl. 19:00
BK Friheden Oversidder Strandmarkens Fritidscenter
655745 ma
07-09 2020
Kl. 18:30
Oversidder Greve Strandby GS-03
655749 ti
08-09 2020
Kl. 18:00
Stenløse BK Orient GI Stenløse Stadion
3 - 0
655748 on
09-09 2020
Kl. 19:00
BK Rødovre BSF Rødovre Stadion
0 - 3
655750 ma
14-09 2020
Kl. 18:15
Orient GI Himmelev-Veddelev BK Islev Skole
0 - 0
655752 ma
14-09 2020
Kl. 20:00
FC Rudersdal BK Rødovre Rundforbi Stadion
5 - 1
655747 ti
15-09 2020
Kl. 18:30
LSF BK Friheden Smørum Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

655754 ti
15-09 2020
Kl. 19:00
BSF Oversidder Ballerup Idrætspark
655769 ti
15-09 2020
Kl. 19:00
Greve Strandby GS-03 BSF Hundige Boldfælled
0 - 0
655751 to
17-09 2020
Kl. 18:30
BK Friheden Stenløse BK Strandmarkens Fritidscenter
1 - 5
655753
20-09 2020
Kl. 13:00
Greve Strandby GS-03 LSF Hundige Boldfælled
0 - 4
655755 ma
21-09 2020
Kl. 17:45
Oversidder FC Rudersdal
655742 ma
21-09 2020
Kl. 20:00
FC Rudersdal Orient GI Rundforbi Stadion
1 - 2
655756 ti
22-09 2020
Kl. 17:45
LSF BSF Smørum Idrætscenter
2 - 2
655759 on
23-09 2020
Kl. 18:00
Stenløse BK Himmelev-Veddelev BK Stenløse Stadion
2 - 3
655758 on
23-09 2020
Kl. 19:00
BK Rødovre Orient GI Rødovre Stadion
1 - 8
655757 to
24-09 2020
Kl. 18:30
BK Friheden Greve Strandby GS-03 Strandmarkens Fritidscenter
UHT

Udehold taberdømt

655763 ti
29-09 2020
Kl. 18:00
Stenløse BK Greve Strandby GS-03 Stenløse Stadion
3 - 0
655764 ti
29-09 2020
Kl. 19:00
BSF BK Friheden Ballerup Idrætspark
2 - 3
655760 on
30-09 2020
Kl. 17:30
Himmelev-Veddelev BK BK Rødovre Himmelev Idrætspark
9 - 0
655761 on
30-09 2020
Kl. 18:45
Orient GI Oversidder Rødovre Stadion Kunst
655746
04-10 2020
Kl. 15:00
Himmelev-Veddelev BK FC Rudersdal Himmelev Idrætspark
1 - 0
655765 ma
05-10 2020
Kl. 17:15
Oversidder Himmelev-Veddelev BK
655726 ma
05-10 2020
Kl. 18:30
Orient GI BK Friheden Rødovre Stadion Kunst
1 - 4
655766 ti
06-10 2020
Kl. 18:30
LSF Orient GI Smørum Idrætscenter
1 - 1
655744 ti
06-10 2020
Kl. 19:00
BSF Himmelev-Veddelev BK Ballerup Idrætspark
2 - 6
655768 on
07-10 2020
Kl. 20:00
BK Rødovre Stenløse BK Rødovre Stadion
0 - 10
655767 to
08-10 2020
Kl. 18:00
BK Friheden FC Rudersdal Strandmarkens Fritidscenter
HHT

Hjemmehold taberdømt

655762 ma
19-10 2020
Kl. 20:00
FC Rudersdal LSF Rundforbi Stadion Kunst
0 - 7
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind