MENU

U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
659873
15-08 2020
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF Nakskov Brøndby Stadion
5 - 3
659872
15-08 2020
Kl. 10:15
Oversidder Holbæk B&I
659875
15-08 2020
Kl. 11:30
Albertslund BS 72 Taastrup FC Sportspladsen i Syd
1 - 0
659874
16-08 2020
Kl. 09:15
Karlslunde IF Albertslund IF Karlslunde Stadion
8 - 0
659871
ti
18-08 2020
Kl. 18:00
Haslev FC BSF HFC's Klubhus
1 - 3
659878
22-08 2020
Kl. 10:00
Holbæk B&I Haslev FC Holbæk Sportsby
4 - 5
659879
22-08 2020
Kl. 10:00
Nakskov Oversidder OK+ stadion
659880
22-08 2020
Kl. 10:00
Taastrup FC Brøndbyernes IF NyBolig Park
5 - 6
659877
22-08 2020
Kl. 11:00
BSF Karlslunde IF Ballerup Idrætspark
3 - 4
659876
23-08 2020
Kl. 14:00
Albertslund IF Albertslund BS 72 Albertslund Stadion
0 - 4
659885
ti
25-08 2020
Kl. 17:30
Albertslund BS 72 Brøndbyernes IF Sportspladsen i Syd
4 - 2
659884
fr
28-08 2020
Kl. 18:00
Karlslunde IF Holbæk B&I Karlslunde Stadion
8 - 0
659883
29-08 2020
Kl. 10:15
Oversidder Taastrup FC
659881
29-08 2020
Kl. 11:15
Albertslund IF BSF Albertslund Stadion
0 - 6
659888
05-09 2020
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF Oversidder Brøndby Stadion
659890
05-09 2020
Kl. 10:00
Nakskov Karlslunde IF OK+ stadion
1 - 2
659891
05-09 2020
Kl. 10:00
Taastrup FC Haslev FC NyBolig Park
1 - 7
659887
05-09 2020
Kl. 14:00
Albertslund IF Holbæk B&I Albertslund Stadion
0 - 8
659886
06-09 2020
Kl. 10:00
BSF Albertslund BS 72 Ballerup Idrætspark
3 - 4
659894
to
10-09 2020
Kl. 18:00
BSF Holbæk B&I Ballerup Idrætspark
5 - 4
659896
12-09 2020
Kl. 11:30
Albertslund BS 72 Oversidder Sportspladsen i Syd
659893
12-09 2020
Kl. 13:00
Haslev FC Brøndbyernes IF HFC's Klubhus
9 - 5
659895
13-09 2020
Kl. 09:15
Karlslunde IF Taastrup FC Karlslunde Stadion
4 - 0
659899
19-09 2020
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF Karlslunde IF Brøndby Stadion
2 - 1
659897
19-09 2020
Kl. 10:15
Oversidder Haslev FC
659901
19-09 2020
Kl. 11:15
Taastrup FC Albertslund IF NyBolig Park
2 - 1
659882 on
23-09 2020
Kl. 18:00
Nakskov Haslev FC OK+ stadion
1 - 2
659904
26-09 2020
Kl. 10:00
Holbæk B&I Nakskov Holbæk Sportsby
2 - 4
659905
27-09 2020
Kl. 09:15
Karlslunde IF Oversidder Karlslunde Stadion
659902
27-09 2020
Kl. 14:00
Albertslund IF Brøndbyernes IF Albertslund Stadion
3 - 11
659910
ti
29-09 2020
Kl. 17:30
Albertslund BS 72 Nakskov Sportspladsen i Syd
2 - 3
659909
03-10 2020
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF BSF Brøndby Stadion
1 - 4
659911
03-10 2020
Kl. 10:00
Taastrup FC Holbæk B&I NyBolig Park
2 - 6
659908
03-10 2020
Kl. 10:15
Oversidder Albertslund IF
659907
03-10 2020
Kl. 13:00
Haslev FC Karlslunde IF HFC's Klubhus
1 - 3
659892
04-10 2020
Kl. 13:30
Albertslund IF Nakskov Albertslund Stadion
4 - 6
659898
on
07-10 2020
Kl. 17:30
Albertslund BS 72 Holbæk B&I Sportspladsen i Syd
3 - 2
659913
10-10 2020
Kl. 10:00
BSF Oversidder Ballerup Idrætspark
659916
10-10 2020
Kl. 10:00
Nakskov Taastrup FC OK+ stadion
5 - 4
659915
11-10 2020
Kl. 09:15
Karlslunde IF Albertslund BS 72 Karlslunde Stadion
4 - 1
659914
11-10 2020
Kl. 10:00
Holbæk B&I Brøndbyernes IF Holbæk Sportsby
4 - 3
659912
11-10 2020
Kl. 14:00
Albertslund IF Haslev FC Albertslund Stadion
1 - 5
659906
24-10 2020
Kl. 11:30
Albertslund BS 72 Haslev FC Sportspladsen i Syd
2 - 2
659903
25-10 2020
Kl. 09:00
BSF Taastrup FC Ballerup Idrætspark
3 - 2
659900
07-11 2020
Kl. 10:30
Nakskov BSF OK+ stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind