MENU

U11 Drenge 2 8-mands (10) Efterår, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
659971
15-08 2020
Kl. 10:00
IS Skævinge Melby-Liseleje IF Baunehøj Stadion
5 - 8
659967
15-08 2020
Kl. 10:30
LSF Glostrup Smørum Idrætscenter
8 - 0
659968
15-08 2020
Kl. 11:00
BSF Roskilde Boldklub (1) Ballerup Idrætspark
9 - 3
659970
15-08 2020
Kl. 11:00
FFB Herstedøster IC Oppe-Sundby Stadion
5 - 4
659969
15-08 2020
Kl. 11:30
Måløv BK Ølstykke FC Måløv Idrætspark
UMH
659974
22-08 2020
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub (1) LSF Roskilde Idrætspark
3 - 7
659975
22-08 2020
Kl. 10:00
Ølstykke FC BSF Ølstykke Stadion
5 - 0
659976
22-08 2020
Kl. 10:00
Melby-Liseleje IF Måløv BK Melby Stadion
9 - 1
659972
22-08 2020
Kl. 10:30
Herstedøster IC IS Skævinge Herstedøster Stadion
4 - 2
659973
23-08 2020
Kl. 11:15
Glostrup FFB Østervangsbanerne
8 - 3
659977 fr
28-08 2020
Kl. 17:30
Herstedøster IC Glostrup Herstedøster Stadion
3 - 2
659979
29-08 2020
Kl. 10:00
BSF Melby-Liseleje IF Ballerup Idrætspark
0 - 9
659981
29-08 2020
Kl. 10:00
IS Skævinge Måløv BK Baunehøj Stadion
7 - 2
659978
29-08 2020
Kl. 10:30
LSF Ølstykke FC Smørum Idrætscenter
3 - 8
659980
29-08 2020
Kl. 11:00
FFB Roskilde Boldklub (1) Oppe-Sundby Stadion
3 - 7
659985
05-09 2020
Kl. 10:00
Ølstykke FC FFB Ølstykke Stadion
3 - 3
659986
05-09 2020
Kl. 10:00
Melby-Liseleje IF LSF Melby Stadion
8 - 1
659983
05-09 2020
Kl. 10:30
Roskilde Boldklub (1) Herstedøster IC Roskilde Idrætspark
2 - 6
659984
05-09 2020
Kl. 11:00
Måløv BK BSF Måløv Idrætspark
2 - 2
659982
06-09 2020
Kl. 11:15
Glostrup IS Skævinge Østervangsbanerne
2 - 11
659987 fr
11-09 2020
Kl. 17:30
Herstedøster IC Ølstykke FC Herstedøster Stadion
4 - 2
659989
12-09 2020
Kl. 10:00
Glostrup Roskilde Boldklub (1) Østervangsbanerne
3 - 3
659991
12-09 2020
Kl. 10:00
IS Skævinge BSF Baunehøj Stadion
7 - 3
659988
12-09 2020
Kl. 10:30
LSF Måløv BK Smørum Idrætscenter
5 - 2
659990
12-09 2020
Kl. 11:00
FFB Melby-Liseleje IF Oppe-Sundby Stadion
4 - 3
659993
19-09 2020
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub (1) IS Skævinge Roskilde Idrætspark
0 - 8
659995
19-09 2020
Kl. 10:00
Ølstykke FC Glostrup Ølstykke Stadion
6 - 1
659996
19-09 2020
Kl. 10:00
Melby-Liseleje IF Herstedøster IC Melby Stadion
8 - 3
659994
19-09 2020
Kl. 10:30
Måløv BK FFB Måløv Idrætspark
0 - 5
659999
on
23-09 2020
Kl. 17:45
Roskilde Boldklub (1) Ølstykke FC Roskilde Idrætspark
6 - 2
659997 fr
25-09 2020
Kl. 17:30
Herstedøster IC Måløv BK Herstedøster Stadion
6 - 2
660001
26-09 2020
Kl. 10:00
IS Skævinge LSF Baunehøj Stadion
6 - 0
660000
27-09 2020
Kl. 11:00
FFB BSF Oppe-Sundby Stadion
7 - 4
659998
27-09 2020
Kl. 11:15
Glostrup Melby-Liseleje IF Østervangsbanerne
2 - 4
659992
to
01-10 2020
Kl. 17:30
BSF LSF Ballerup Idrætspark
2 - 7
660005
03-10 2020
Kl. 10:00
IS Skævinge Ølstykke FC Baunehøj Stadion
7 - 0
660006
03-10 2020
Kl. 10:00
Melby-Liseleje IF Roskilde Boldklub (1) Melby Stadion
18 - 1
660003
03-10 2020
Kl. 10:00
BSF Herstedøster IC Ballerup Idrætspark
1 - 5
660002
03-10 2020
Kl. 10:30
LSF FFB Smørum Idrætscenter
4 - 5
660004
03-10 2020
Kl. 11:00
Måløv BK Glostrup Måløv Idrætspark
2 - 2
660007 fr
09-10 2020
Kl. 17:15
Herstedøster IC LSF Herstedøster Stadion
3 - 1
660017
10-10 2020
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub (1) Måløv BK Roskilde Idrætspark
5 - 1
660019
10-10 2020
Kl. 10:00
Ølstykke FC Melby-Liseleje IF Ølstykke Stadion
1 - 7
660018
10-10 2020
Kl. 11:00
FFB IS Skævinge Oppe-Sundby Stadion
1 - 6
660016
11-10 2020
Kl. 11:15
Glostrup BSF Østervangsbanerne
4 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind