MENU

U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
256299 on
12-08 2020
Kl. 17:00
BK Avarta B. 1973, Herlev Espelundens Idrætsanlæg
HHT

Hjemmehold taberdømt

256297
on
12-08 2020
Kl. 18:00
T.G. 80 IF Albertslund IF Selsmoseskolen
3 - 3
256298
16-08 2020
Kl. 10:00
BK Vest, Rødovre BSF Nørrekær
6 - 3
256300
ti
18-08 2020
Kl. 19:00
B. 1973, Herlev T.G. 80 IF Elverroad
7 - 5
256311 to
20-08 2020
Kl. 18:00
Albertslund IF BK Vest, Rødovre Albertslund Stadion
6 - 2
256310
23-08 2020
Kl. 11:30
BSF BK Avarta Ballerup Idrætspark
2 - 7
256312 on
26-08 2020
Kl. 18:00
T.G. 80 IF BK Avarta Selsmoseskolen
10 - 2
256314
to
27-08 2020
Kl. 18:00
Albertslund IF BSF Albertslund Stadion
9 - 2
256313
30-08 2020
Kl. 10:00
BK Vest, Rødovre B. 1973, Herlev Nørrekær
6 - 3
256316
ti
01-09 2020
Kl. 18:45
B. 1973, Herlev Albertslund IF Elverroad
4 - 4
256317 on
02-09 2020
Kl. 17:00
BK Avarta BK Vest, Rødovre Espelundens Idrætsanlæg
4 - 6
256315
on
02-09 2020
Kl. 18:00
T.G. 80 IF BSF Selsmoseskolen
9 - 2
256450
06-09 2020
Kl. 11:30
BSF B. 1973, Herlev Ballerup Idrætspark
3 - 8
256451 to
10-09 2020
Kl. 18:00
Albertslund IF BK Avarta Albertslund Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

256318
13-09 2020
Kl. 09:45
BK Vest, Rødovre T.G. 80 IF Nørrekær
3 - 3
256452
ti
15-09 2020
Kl. 18:00
B. 1973, Herlev BK Avarta Elverroad
6 - 3
256454 to
17-09 2020
Kl. 18:00
Albertslund IF T.G. 80 IF Albertslund Stadion
6 - 11
256453
19-09 2020
Kl. 11:30
BSF BK Vest, Rødovre Ballerup Idrætspark
3 - 11
256457 on
23-09 2020
Kl. 17:00
BK Avarta BSF Espelundens Idrætsanlæg
9 - 3
256455
on
23-09 2020
Kl. 18:00
T.G. 80 IF B. 1973, Herlev Selsmoseskolen
12 - 2
256456
27-09 2020
Kl. 10:00
BK Vest, Rødovre Albertslund IF Nørrekær
5 - 4
256458
ti
29-09 2020
Kl. 17:30
B. 1973, Herlev BK Vest, Rødovre Elverroad
2 - 3
256460 on
30-09 2020
Kl. 17:00
BK Avarta T.G. 80 IF Espelundens Idrætsanlæg
3 - 10
256459
04-10 2020
Kl. 11:30
BSF Albertslund IF Ballerup Idrætspark
13 - 3
256463
to
08-10 2020
Kl. 18:00
Albertslund IF B. 1973, Herlev Albertslund Stadion
2 - 5
256462
10-10 2020
Kl. 11:30
BSF T.G. 80 IF Ballerup Idrætspark
0 - 9
256461
11-10 2020
Kl. 10:00
BK Vest, Rødovre BK Avarta Nørrekær
7 - 1
256464
24-10 2020
Kl. 11:00
T.G. 80 IF BK Vest, Rødovre Selsmoseskolen
256466
25-10 2020
Kl. 10:00
BK Avarta Albertslund IF Espelunden Kunstgræs
256465
25-10 2020
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev BSF Elverroad
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind