MENU

M+50 2 Efterår (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
907245 ma
24-08 2020
Kl. 20:15
GVI Østerbro IF Kunst, GVI. Nymosen
0 - 1
907246 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Rosenhøj BK Fix Sønderkærskolen
UMH
907247 on
26-08 2020
Kl. 22:00
Oversidder Skovshoved IF
907244 to
27-08 2020
Kl. 19:40
Husum Valby Bk. Kunst, Husumparken
4 - 1
907243 to
27-08 2020
Kl. 20:15
B 1903 FB Kunst, B1903
6 - 0
907249 ma
31-08 2020
Kl. 20:15
GVI FB Kunst, GVI. Nymosen
2 - 2
907250 ma
31-08 2020
Kl. 20:30
Skovshoved IF Valby Bk. Gentofte Sportspark - kunst 1
2 - 0
907248 on
02-09 2020
Kl. 18:30
Fix Østerbro IF Gadelandet
1 - 1
907251 on
02-09 2020
Kl. 18:30
Rosenhøj BK Husum Sønderkærskolen
5 - 1
907252 on
02-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder B 1903
907256 ma
07-09 2020
Kl. 20:00
Valby Bk. GVI Kunst, Valby IP, tribunen
6 - 0
907255 ma
07-09 2020
Kl. 22:00
Fix Oversidder Gadelandet
907253 on
09-09 2020
Kl. 18:45
B 1903 Husum B1903
8 - 1
907254 to
10-09 2020
Kl. 18:00
Østerbro IF Rosenhøj BK Fælledparken
4 - 1
907257 to
10-09 2020
Kl. 19:30
FB Skovshoved IF Frederiksberg IP, kunst
0 - 2
907260 ma
14-09 2020
Kl. 18:45
Skovshoved IF Rosenhøj BK Gentofte Sportspark - kunst 1
UHT

Udehold taberdømt

907261 ma
14-09 2020
Kl. 20:00
Valby Bk. B 1903 Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 5
907258 to
17-09 2020
Kl. 18:00
Østerbro IF Husum Fælledparken
4 - 1
907259 to
17-09 2020
Kl. 18:30
Fix GVI Gadelandet
4 - 1
907262 to
17-09 2020
Kl. 19:30
FB Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
907266 ma
21-09 2020
Kl. 20:00
Valby Bk. FB Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 4
907265 ma
21-09 2020
Kl. 20:15
GVI Skovshoved IF Kunst, GVI. Nymosen
1 - 3
907267 on
23-09 2020
Kl. 19:00
Rosenhøj BK Oversidder Sønderkærskolen
907264 on
23-09 2020
Kl. 19:40
Husum Fix Kunst, Husumparken
0 - 2
907263 on
23-09 2020
Kl. 20:15
B 1903 Østerbro IF B1903
4 - 1
907268 on
30-09 2020
Kl. 18:45
B 1903 Skovshoved IF B1903
3 - 2
907269 on
30-09 2020
Kl. 19:40
Husum Oversidder Kunst, Husumparken
907271 to
01-10 2020
Kl. 18:00
Fix Valby Bk. Gadelandet
2 - 3
907272 to
01-10 2020
Kl. 19:30
FB Østerbro IF Frederiksberg IP, kunst
3 - 2
907276 ma
05-10 2020
Kl. 20:00
Valby Bk. Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
907273 ma
05-10 2020
Kl. 20:15
B 1903 Rosenhøj BK B1903
2 - 0
907275 on
07-10 2020
Kl. 19:40
Husum GVI Kunst, Husumparken
3 - 0
907277 to
08-10 2020
Kl. 19:30
FB Fix Frederiksberg IP, kunst
2 - 1
907274
10-10 2020
Kl. 10:00
Østerbro IF Skovshoved IF Fælledparken
3 - 0
907280 ma
12-10 2020
Kl. 20:15
Skovshoved IF Fix Gentofte Sportspark - kunst 1
1 - 0
907281 on
14-10 2020
Kl. 19:00
Rosenhøj BK Valby Bk. Avedøre Stadion Kunstgræs
1 - 3
907282 on
14-10 2020
Kl. 22:00
Oversidder Østerbro IF
907278
17-10 2020
Kl. 11:00
Husum FB Kunst, Husumparken
0 - 3
907270 ma
19-10 2020
Kl. 20:15
GVI Rosenhøj BK Kunst, GVI. Nymosen
3 - 4
907285 on
21-10 2020
Kl. 18:30
Skovshoved IF Husum Gentofte Sportspark - kunst 1
3 - 5
907279 to
22-10 2020
Kl. 20:15
GVI B 1903 Kunst, GVI. Nymosen
1 - 11
907287 to
22-10 2020
Kl. 22:00
Oversidder GVI
907283
24-10 2020
Kl. 10:00
Østerbro IF Valby Bk. Fælledparken
4 - 1
907286
24-10 2020
Kl. 10:00
FB Rosenhøj BK Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 0
907284
24-10 2020
Kl. 12:00
Fix B 1903 Gadelandet
0 - 7
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind