|
319468
|
ma10-08 2020
|
19:00
|
|
|
Arena Kop & Kande (Brønderslev)
|
|
|
|
319469
|
ma10-08 2020
|
19:00
|
|
|
Overlund Kunststofbane
|
|
|
|
|
323716
|
to13-08 2020
|
19:00
|
|
|
Hadsund Stadion
|
|
|
|
|
323714
|
to13-08 2020
|
19:30
|
|
|
Liseborgcentret
|
|
|
|
323717
|
sø16-08 2020
|
11:00
|
|
|
Arena Kop & Kande (Brønderslev)
|
|
|
|
323720
|
fr21-08 2020
|
18:30
|
|
|
Liseborgcentret
|
|
|
|
|
323719
|
fr21-08 2020
|
19:00
|
|
|
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
|
|
|
323721
|
lø29-08 2020
|
13:30
|
|
|
Overlund Kunststofbane
|
|
|
|
323724
|
on02-09 2020
|
19:00
|
|
|
Hadsund Stadion
|
|
|
|
323713
|
to03-09 2020
|
19:00
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
|
323723
|
fr04-09 2020
|
19:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
|
|
323722
|
sø06-09 2020
|
18:00
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
323727
|
on09-09 2020
|
18:30
|
|
|
Randers Stadion
|
|
|
|
323726
|
lø12-09 2020
|
13:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
|
|
323728
|
lø12-09 2020
|
13:30
|
|
|
Liseborgcentret
|
|
|
|
323725
|
sø13-09 2020
|
11:00
|
|
|
Arena Kop & Kande (Brønderslev)
|
|
|
|
319471
|
on16-09 2020
|
19:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
|
|
323731
|
to17-09 2020
|
18:00
|
|
|
Hadsund Stadion
|
|
|
|
323730
|
fr18-09 2020
|
19:00
|
|
|
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
|
|
|
323729
|
lø19-09 2020
|
11:00
|
|
|
Arena Kop & Kande (Brønderslev)
|
|
|
|
323732
|
ma21-09 2020
|
19:00
|
|
|
Overlund Kunststofbane
|
|
|
|
319470
|
ma21-09 2020
|
20:00
|
|
|
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
|
|
|
323718
|
on23-09 2020
|
18:00
|
|
|
Randers Stadion
|
|
|
|
323733
|
lø03-10 2020
|
14:00
|
|
|
Liseborgcentret
|
|
|
|
323901
|
lø03-10 2020
|
14:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
|
|
323899
|
ma05-10 2020
|
18:30
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
323900
|
ti06-10 2020
|
17:30
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
|
|
323904
|
to08-10 2020
|
19:00
|
|
|
Hadsund Stadion
|
|
|
|
323905
|
fr09-10 2020
|
18:45
|
|
|
Kunstgræs Liseborg
|
|
|
|
323906
|
lø24-10 2020
|
13:00
|
|
|
Arena Kop & Kande (Brønderslev)
|
|
|
|
323909
|
lø24-10 2020
|
13:30
|
|
|
Overlund Kunststofbane
|
|
|
|
323907
|
lø24-10 2020
|
17:00
|
|
|
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
|
|
|
323908
|
sø25-10 2020
|
10:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
|
|
323910
|
on28-10 2020
|
18:30
|
|
|
Hadsund Kunstgræsbane
|
|
|
|
323913
|
lø31-10 2020
|
13:00
|
|
|
Aalborg KFUM Kunstgræs
|
|
|
|
323911
|
sø01-11 2020
|
10:15
|
|
|
Aabyhøj IF Kunstgræsbane
|
|
|
|
323912
|
ma02-11 2020
|
19:00
|
|
|
Overlund Kunststofbane
|
|
|
|
323902
|
ti03-11 2020
|
19:00
|
|
|
Aalborg KFUM Kunstgræs
|
|
|
|
323915
|
lø07-11 2020
|
12:00
|
|
|
Kunstgræs Liseborg
|
|
|
|
323916
|
lø07-11 2020
|
14:00
|
|
|
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
|
|
|
323715
|
on11-11 2020
|
19:00
|
|
|
Aalborg KFUM Kunstgræs
|
|
|
|
323903
|
sø15-11 2020
|
11:00
|
|
|
Aabyhøj IF Kunstgræsbane
|
|
|
|
323927
|
lø21-11 2020
|
13:30
|
|
|
Overlund Kunststofbane
|
|
|
|
323926
|
sø22-11 2020
|
11:00
|
|
|
Aabyhøj IF Kunstgræsbane
|
|
|
|
323932
|
lø28-11 2020
|
11:00
|
|
|
Kunstgræs Liseborg
|
|
|
|
323930
|
sø29-11 2020
|
18:00
|
|
|
Aabyhøj IF Kunstgræsbane
|
|
|
|
323914
|
ti01-12 2020
|
19:00
|
|
|
Arena Kop & Kande (Brønderslev)
|
|
|
|
323924
|
on02-12 2020
|
19:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
|
|
323933
|
to03-12 2020
|
19:00
|
|
|
Brønderslev Kunstgræsbane
|
|
|
|
323936
|
lø05-12 2020
|
13:30
|
|
|
Overlund Kunststofbane
|
UHT
|
|
|
323935
|
lø05-12 2020
|
14:00
|
|
|
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
|
|
|
323925
|
sø06-12 2020
|
14:30
|
|
|
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
|
|
|
323934
|
sø06-12 2020
|
16:00
|
|
|
Hadsund Kunstgræsbane
|
|
|
|
323929
|
on09-12 2020
|
18:30
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
|
|
323931
|
on09-12 2020
|
20:00
|
|
|
Aalborg KFUM Kunstgræs
|
|
|
|
323928
|
fr11-12 2020
|
18:00
|
|
|
Hadsund Kunstgræsbane
|
ANN
|
|
Se hvordan rækken ombrydes fra efteråret 2020 til foråret 2021 her.
Du kan finde informationer om rækken ved at læse rækkebeskrivelserne.