MENU

U11 Drenge A1 (2010) 8M - Efterår 2020, Pulje 13 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 22-08 2020
Spillested:
Lyseng Idrætspark Lysengvej 1A 8270 Højbjerg
591189 Kl. 11:00 IF Lyseng VRI
591191 Kl. 11:40 AGF, Aarhus IF Lyseng
591190 Kl. 12:20 VRI AGF, Aarhus
Arrangør:
lørdag den. 22-08 2020
Spillested:
Midtpunktet Bondehaven 1 8541 Skødstrup
591192 Kl. 12:30 Skødstrup SF VSK Aarhus
591193 Kl. 13:10 VSK Aarhus Brabrand IF
591194 Kl. 13:50 Brabrand IF Skødstrup SF
Arrangør:
VRI
søndag den. 30-08 2020
Spillested:
NES Park Vestre Strandalle 170 8240 Risskov
591173 Kl. 10:00 VRI VSK Aarhus
591174 Kl. 10:00 Brabrand IF AGF, Aarhus
591175 Kl. 10:40 VSK Aarhus IF Lyseng
591176 Kl. 10:40 AGF, Aarhus Skødstrup SF
591187 Kl. 11:20 IF Lyseng Brabrand IF
591188 Kl. 11:20 Skødstrup SF VRI
lørdag den. 05-09 2020
Spillested:
VSK Aarhus Hvidkildevej 17 8240 Risskov
591204 Kl. 11:00 VSK Aarhus Skødstrup SF
591205 Kl. 11:40 Skødstrup SF Brabrand IF
592645 Kl. 12:20 Brabrand IF VSK Aarhus
Arrangør:
søndag den. 06-09 2020
Spillested:
Lyseng Idrætspark Lysengvej 1A 8270 Højbjerg
591201 Kl. 13:30 IF Lyseng VRI
591202 Kl. 14:10 VRI AGF, Aarhus
591203 Kl. 14:50 AGF, Aarhus IF Lyseng
Arrangør:
lørdag den. 19-09 2020
Spillested:
AGF's anlæg - Fredensvang Terp Skovvej 16 8260 Viby J
591195 Kl. 10:00 AGF, Aarhus VSK Aarhus
591196 Kl. 10:00 Skødstrup SF VRI
591197 Kl. 10:40 VRI Brabrand IF
591198 Kl. 10:40 VSK Aarhus IF Lyseng
591199 Kl. 11:20 IF Lyseng Skødstrup SF
591200 Kl. 11:20 Brabrand IF AGF, Aarhus
Arrangør:
lørdag den. 26-09 2020
Spillested:
Midtpunktet Bondehaven 1 8541 Skødstrup
592655 Kl. 11:00 Skødstrup SF VSK Aarhus
592656 Kl. 11:40 VSK Aarhus Brabrand IF
592657 Kl. 12:20 Brabrand IF Skødstrup SF
Arrangør:
VRI
søndag den. 27-09 2020
Spillested:
NES Park Vestre Strandalle 170 8240 Risskov
592652 Kl. 10:00 VRI IF Lyseng
592653 Kl. 10:40 IF Lyseng AGF, Aarhus
592654 Kl. 11:20 AGF, Aarhus VRI
Arrangør:
søndag den. 04-10 2020
Spillested:
Brabrand IF's Idrætsanlæg Engdalsvej 86-88 8220 Brabrand
592646 Kl. 11:00 Brabrand IF VRI
592647 Kl. 11:00 VSK Aarhus AGF, Aarhus
592648 Kl. 11:40 VRI VSK Aarhus
592649 Kl. 11:40 Skødstrup SF IF Lyseng
592650 Kl. 12:20 AGF, Aarhus Skødstrup SF
592651 Kl. 12:20 IF Lyseng Brabrand IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland påmail eller på tlf: 8939 9999

Log ind