MENU

U10 Drenge A1 (2011) 5M - Efterår 2020, Pulje 23 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 22-08 2020
Spillested:
Alkjær Stadion Fasers Led 2 6950 Ringkøbing
669472 Kl. 10:00 Ringkøbing IF Mejdal-Halgård Fodbold
669473 Kl. 10:00 KLG Hammerum IF
669474 Kl. 10:40 Hammerum IF Ringkøbing IF
669475 Kl. 10:40 Mejdal-Halgård Fodbold KLG
Arrangør:
lørdag den. 22-08 2020
Spillested:
INOX Park Thorsvej 32 8680 Ry
669476 Kl. 10:00 Ry Fodbold Ikast FC
669477 Kl. 10:40 Ikast FC ØBG Silkeborg
669478 Kl. 11:20 ØBG Silkeborg Ry Fodbold
Arrangør:
lørdag den. 29-08 2020
Spillested:
Hammerum Stadion Palle Fløes Vej 28 7400 Herning
669483 Kl. 10:00 Hammerum IF Ikast FC
669484 Kl. 10:40 Ikast FC Mejdal-Halgård Fodbold
669485 Kl. 11:20 Mejdal-Halgård Fodbold Hammerum IF
Arrangør:
lørdag den. 29-08 2020
Spillested:
Buskelundskolen Buskelundtoften 5 8600 Silkeborg
669479 Kl. 10:00 ØBG Silkeborg KLG
669480 Kl. 10:00 Ry Fodbold Ringkøbing IF
669481 Kl. 10:40 KLG Ry Fodbold
669482 Kl. 10:40 Ringkøbing IF ØBG Silkeborg
Arrangør:
lørdag den. 05-09 2020
Spillested:
Ikast FC Stadion Allé Stadion Alle 2A 7430 Ikast
669490 Kl. 10:00 Ikast FC Ringkøbing IF
669491 Kl. 10:40 Ringkøbing IF KLG
669492 Kl. 11:20 KLG Ikast FC
søndag den. 06-09 2020
Spillested:
Mejdal Hallen Slåenvej 61 7500 Holstebro
669486 Kl. 15:30 Mejdal-Halgård Fodbold Ry Fodbold
669487 Kl. 15:30 Hammerum IF ØBG Silkeborg
669488 Kl. 16:10 Ry Fodbold Hammerum IF
669489 Kl. 16:10 ØBG Silkeborg Mejdal-Halgård Fodbold
lørdag den. 12-09 2020
Spillested:
Mejdal Hallen Slåenvej 61 7500 Holstebro
669529 Kl. 10:00 Mejdal-Halgård Fodbold ØBG Silkeborg
669530 Kl. 10:00 Ringkøbing IF Ry Fodbold
669531 Kl. 10:40 ØBG Silkeborg Ringkøbing IF
669532 Kl. 10:40 Ry Fodbold Mejdal-Halgård Fodbold
Arrangør:
onsdag den. 16-09 2020
Spillested:
Buskelundskolen Buskelundtoften 5 8600 Silkeborg
669497 Kl. 17:30 ØBG Silkeborg Ry Fodbold
669498 Kl. 18:10 Ry Fodbold Ikast FC
669499 Kl. 18:50 Ikast FC ØBG Silkeborg
Arrangør:
lørdag den. 19-09 2020
Spillested:
Alpi Hallerne (Lind) Kollundvej 33 7400 Herning
669493 Kl. 10:00 KLG Ringkøbing IF
669494 Kl. 10:00 Hammerum IF Mejdal-Halgård Fodbold
669495 Kl. 10:40 Ringkøbing IF Hammerum IF
669496 Kl. 10:40 Mejdal-Halgård Fodbold KLG
Arrangør:
onsdag den. 23-09 2020
Spillested:
Alkjær Stadion Fasers Led 2 6950 Ringkøbing
669504 Kl. 17:30 Ringkøbing IF Ikast FC
669505 Kl. 18:10 Ikast FC Mejdal-Halgård Fodbold
669528 Kl. 18:50 Mejdal-Halgård Fodbold Ringkøbing IF
Arrangør:
onsdag den. 23-09 2020
Spillested:
INOX Park Thorsvej 32 8680 Ry
669500 Kl. 17:45 Ry Fodbold KLG
669501 Kl. 17:45 ØBG Silkeborg Hammerum IF
669502 Kl. 18:25 KLG ØBG Silkeborg
669503 Kl. 18:25 Hammerum IF Ry Fodbold
Arrangør:
lørdag den. 03-10 2020
Spillested:
Alpi Hallerne (Lind) Kollundvej 33 7400 Herning
669533 Kl. 10:00 KLG Ikast FC
669534 Kl. 10:40 Ikast FC Hammerum IF
669535 Kl. 11:20 Hammerum IF KLG
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind