MENU

U11 Piger (10) 5M - Efterår 2020, Pulje 202 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
onsdag den. 26-08 2020
Spillested:
Valsgård Stadion Ulstrupvej 3 9500 Hobro
795569 Kl. 17:45 Fyrkat Q Dall/Ferslev IF
795570 Kl. 17:45 Sørup IF Aalborg KFUM
795571 Kl. 18:25 Aalborg KFUM Fyrkat Q
795572 Kl. 18:25 Dall/Ferslev IF Sørup IF
onsdag den. 26-08 2020
Spillested:
Baneanlæg Lerumbakken Lerumbakken 11 9400 Nørresundby
795565 Kl. 17:00 Nørresundby FB RKG
795566 Kl. 17:00 St. Restrup IF Støvring IF
795567 Kl. 17:40 Støvring IF Nørresundby FB
795568 Kl. 17:40 RKG St. Restrup IF
Arrangør:
tirsdag den. 01-09 2020
Spillested:
Sørup Stadion Hjedsbækvej 53 9530 Støvring
795577 Kl. 17:00 Fyrkat Q RKG
795578 Kl. 17:00 Sørup IF Støvring IF
795579 Kl. 17:40 Støvring IF Fyrkat Q
795580 Kl. 17:40 RKG Sørup IF
onsdag den. 02-09 2020
Spillested:
Støvring Stadion Kr. Østergårdsvej 2 9530 Støvring
795573 Kl. 17:30 Nørresundby FB Dall/Ferslev IF
795574 Kl. 17:30 St. Restrup IF Aalborg KFUM Bane 1
795575 Kl. 18:10 Aalborg KFUM Nørresundby FB Bane 1
795576 Kl. 18:10 Dall/Ferslev IF St. Restrup IF Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 12-09 2020
Spillested:
Frejlev Stadion Frejlev Skolevej 7 9200 Aalborg Sv
795585 Kl. 10:00 Nørresundby FB Fyrkat Q
795586 Kl. 10:00 St. Restrup IF Sørup IF
795587 Kl. 10:40 Sørup IF Nørresundby FB
795588 Kl. 10:40 Fyrkat Q St. Restrup IF
Arrangør:
RKG
mandag den. 14-09 2020
Spillested:
Bixen Arena Hellasvej 5 9270 Klarup
795581 Kl. 17:30 RKG Dall/Ferslev IF
795582 Kl. 17:30 Støvring IF Aalborg KFUM
795583 Kl. 18:10 Aalborg KFUM RKG
795584 Kl. 18:10 Dall/Ferslev IF Støvring IF
onsdag den. 16-09 2020
Spillested:
Baneanlæg Lerumbakken Lerumbakken 11 9400 Nørresundby
795589 Kl. 17:30 Nørresundby FB St. Restrup IF
795591 Kl. 17:30 RKG Støvring IF
795592 Kl. 18:10 Støvring IF Nørresundby FB
795593 Kl. 18:10 St. Restrup IF RKG
Arrangør:
mandag den. 21-09 2020
Spillested:
Dall/Ferslev Stadion Klokkevej 49 9230 Svenstrup J
795594 Kl. 17:30 Fyrkat Q Sørup IF
795610 Kl. 17:30 Dall/Ferslev IF Aalborg KFUM
!
NB: Aalborg KFUM er taberdømt
795611 Kl. 18:10 Aalborg KFUM
!
NB: Aalborg KFUM er taberdømt
Fyrkat Q
795612 Kl. 18:10 Sørup IF Dall/Ferslev IF
onsdag den. 23-09 2020
Spillested:
Støvring Stadion Kr. Østergårdsvej 2 9530 Støvring
795613 Kl. 17:30 Dall/Ferslev IF St. Restrup IF
795614 Kl. 17:30 Aalborg KFUM
!
NB: Aalborg KFUM er taberdømt
Støvring IF Bane 1
795615 Kl. 18:10 Støvring IF Dall/Ferslev IF
795616 Kl. 18:10 St. Restrup IF Aalborg KFUM
!
NB: Aalborg KFUM er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
onsdag den. 30-09 2020
Spillested:
Arden Hallen Hvarrevej 6 9510 Arden
795617 Kl. 17:30 Nørresundby FB Fyrkat Q
795618 Kl. 17:30 RKG Sørup IF
795619 Kl. 18:10 Sørup IF Nørresundby FB
795620 Kl. 18:10 Fyrkat Q RKG
Arrangør:
RKG
lørdag den. 03-10 2020
Spillested:
Bixen Arena Bane 1 Hellasvej 5 9270 Klarup
795621 Kl. 09:30 Dall/Ferslev IF Nørresundby FB Bane 1
795622 Kl. 09:30 Aalborg KFUM RKG Bane 1
795623 Kl. 10:10 Nørresundby FB Aalborg KFUM Bane 1
795624 Kl. 10:10 RKG Dall/Ferslev IF Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 03-10 2020
Spillested:
Sørup Stadion Hjedsbækvej 53 9530 Støvring
795625 Kl. 10:00 Fyrkat Q St. Restrup IF
795626 Kl. 10:00 Støvring IF Sørup IF
795713 Kl. 10:40 Sørup IF St. Restrup IF
795714 Kl. 10:40 Støvring IF Fyrkat Q
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910

Log ind