Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. aug 2020
18:00
BMK
7
Sparkær IF
4
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2020
18:00
Fjelsø Gedsted FF
6
NUGF Viborg
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2020
18:00
Ravnsbjerg IF
3
SUB 88
8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2020
18:00
SUB 88
7
Fjelsø Gedsted FF
2
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2020
18:00
Sparkær IF
4
Ravnsbjerg IF
6
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2020
18:00
NUGF Viborg
1
BMK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2020
18:00
Ravnsbjerg IF
2
NUGF Viborg
4
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2020
18:00
Sparkær IF
3
SUB 88
8
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
18:00
Fjelsø Gedsted FF
1
Ravnsbjerg IF
3
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2020
18:00
BMK
3
SUB 88
1
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2020
18:00
NUGF Viborg
7
Sparkær IF
1
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
18:00
Ravnsbjerg IF
4
BMK
5
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
18:00
SUB 88
9
NUGF Viborg
0
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
18:00
Sparkær IF
3
Fjelsø Gedsted FF
8
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2020
18:00
Sparkær IF
5
BMK
3
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
18:00
NUGF Viborg
4
Fjelsø Gedsted FF
3
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2020
18:00
BMK
2
Fjelsø Gedsted FF
2
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
10:15
SUB 88
6
Ravnsbjerg IF
3
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2020
18:00
Ravnsbjerg IF
6
Sparkær IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
18:00
Fjelsø Gedsted FF
1
SUB 88
1
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2020
18:00
BMK
0
NUGF Viborg
2
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
18:00
NUGF Viborg
4
Ravnsbjerg IF
3
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
18:00
SUB 88
12
Sparkær IF
4
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
18:00
Fjelsø Gedsted FF
2
BMK
2
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2020
17:45
Ravnsbjerg IF
3
Fjelsø Gedsted FF
4
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2020
17:45
SUB 88
3
BMK
4
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2020
17:45
Sparkær IF
2
NUGF Viborg
3
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2020
17:30
Fjelsø Gedsted FF
13
Sparkær IF
2
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2020
17:30
BMK
3
Ravnsbjerg IF
6
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2020
17:30
NUGF Viborg
2
SUB 88
2
|
Fleksibel spilleform
Tilmeld dit hold til Indefodbold 2020/2021
Tilmeld dit hold til Futsal 2020/2021
Der skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU". Kontakt din klub såfremt du ikke har fået tildelt brugernavn og adgangskode.
Bøder for manglende udfyldelse af holdkort:
1. rykker - kr. 25,00
2. rykker - kr. 50,00
3. rykker - kr. 250,00
4. rykker - disciplinærsag
Resultat af kampen indtastes via DBU's Fodbold APP eller via ”Mit DBU” på