MENU

U10 Piger B-C (11) 5M Weekend - Efterår 2020, Pulje 223 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 22-08 2020
Spillested:
Frejaparken Vestre Fjordvej 15 9000 Aalborg
605969 Kl. 10:00 Aalborg Freja IF Fremad Nørhalne
605970 Kl. 10:00 Aalborg KFUM Nørresundby FB
605971 Kl. 10:40 IF Fremad Nørhalne Hals FS
605972 Kl. 10:40 Nørresundby FB Vejgaard B
605973 Kl. 11:20 Hals FS Aalborg KFUM
605974 Kl. 11:20 Vejgaard B Aalborg Freja
Arrangør:
lørdag den. 29-08 2020
Spillested:
Soffy Road Sofievej 31 9000 Aalborg
606164 Kl. 10:00 Vejgaard B IF Fremad Nørhalne
606172 Kl. 11:20 IF Fremad Nørhalne Aalborg KFUM
606173 Kl. 11:20 Aalborg KFUM Vejgaard B
Arrangør:
lørdag den. 29-08 2020
Spillested:
Hals Stadion Idrætsalle 13 9370 Hals
605975 Kl. 10:00 Hals FS Aalborg Freja
605976 Kl. 10:40 Aalborg Freja Nørresundby FB
606143 Kl. 11:20 Nørresundby FB Hals FS
søndag den. 13-09 2020
Spillested:
Nordjyske Bank Arena (KFUM) Under Lien 60 9000 Aalborg
606187 Kl. 10:00 Nørresundby FB IF Fremad Nørhalne
606188 Kl. 10:00 Vejgaard B Aalborg Freja
606189 Kl. 10:40 Aalborg Freja Aalborg KFUM
606190 Kl. 10:40 IF Fremad Nørhalne Hals FS
606191 Kl. 11:20 Hals FS Vejgaard B
606192 Kl. 11:20 Nørresundby FB Aalborg KFUM
Arrangør:
lørdag den. 19-09 2020
Spillested:
Nørhalne Stadion Gustav Zimmersvej 27 9430 Vadum
606392 Kl. 10:00 IF Fremad Nørhalne Vejgaard B
606393 Kl. 10:40 Vejgaard B Aalborg KFUM
606394 Kl. 11:20 Aalborg KFUM IF Fremad Nørhalne
Arrangør:
lørdag den. 19-09 2020
Spillested:
Hals Stadion Idrætsalle 13 9370 Hals
606193 Kl. 10:00 Aalborg Freja Hals FS
606194 Kl. 10:40 Nørresundby FB Aalborg Freja
606391 Kl. 11:20 Hals FS Nørresundby FB
onsdag den. 23-09 2020
Spillested:
Baneanlæg Lerumbakken Lerumbakken 11 9400 Nørresundby
606395 Kl. 17:00 Nørresundby FB IF Fremad Nørhalne
606396 Kl. 17:00 Aalborg Freja Aalborg KFUM
606397 Kl. 17:40 IF Fremad Nørhalne Aalborg Freja
606398 Kl. 17:40 Vejgaard B Hals FS
606399 Kl. 18:20 Hals FS Aalborg KFUM
606400 Kl. 18:20 Vejgaard B Nørresundby FB
Arrangør:
lørdag den. 03-10 2020
Spillested:
Soffy Road Sofievej 31 9000 Aalborg
607083 Kl. 10:00 Vejgaard B IF Fremad Nørhalne
607084 Kl. 10:40 IF Fremad Nørhalne Aalborg KFUM
607085 Kl. 11:20 Aalborg KFUM Vejgaard B
Arrangør:
lørdag den. 03-10 2020
Spillested:
Frejaparken Vestre Fjordvej 15 9000 Aalborg
607080 Kl. 10:00 Aalborg Freja Hals FS
607081 Kl. 10:40 Hals FS Nørresundby FB
607082 Kl. 11:20 Nørresundby FB Aalborg Freja
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 påmail eller på tlf: 8939 9910

Log ind