MENU

U11 Piger C (2010) 8M - Efterår 2020, Pulje 215 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 22-08 2020
Spillested:
NMT-BYENS Arena Hadsten Skovvangsvej 20 8370 Hadsten
157489 Kl. 10:00 Hadsten SK BMI
157490 Kl. 10:00 HOG Hinnerup Sabro IF
157491 Kl. 10:40 HOG Hinnerup BMI
157492 Kl. 10:40 Hadsten SK Sabro IF
Arrangør:
søndag den. 23-08 2020
Spillested:
Designa Arena Ternevej 83 8700 Horsens
157485 Kl. 10:00 FC Horsens Auning IF
157486 Kl. 10:00 Odder IGF Allingaabro IF
157487 Kl. 10:40 Odder IGF Auning IF
157488 Kl. 10:40 FC Horsens Allingaabro IF
Arrangør:
BMI
lørdag den. 29-08 2020
Spillested:
Egelund Idrætscenter Bredgade 5 8340 Malling
157497 Kl. 10:00 BMI Auning IF
157499 Kl. 10:00 Sabro IF Allingaabro IF
157500 Kl. 10:40 Sabro IF Auning IF
157731 Kl. 10:40 BMI Allingaabro IF
Arrangør:
søndag den. 30-08 2020
Spillested:
Kunstgræsbanen Spektrum Odder Parkvej 5 8300 Odder
157493 Kl. 10:00 Odder IGF HOG Hinnerup
157494 Kl. 10:00 FC Horsens Hadsten SK
157495 Kl. 10:40 FC Horsens HOG Hinnerup
157496 Kl. 10:40 Odder IGF Hadsten SK
Arrangør:
lørdag den. 05-09 2020
Spillested:
Auning Stadion Sdr. Fælledvej 5 8963 Auning
157732 Kl. 10:00 Auning IF Hadsten SK
157733 Kl. 10:00 Allingaabro IF HOG Hinnerup
157734 Kl. 10:40 Allingaabro IF Hadsten SK
157735 Kl. 10:40 Auning IF HOG Hinnerup
Arrangør:
lørdag den. 05-09 2020
Spillested:
Sabrohallen Damvej 110 8471 Sabro
157736 Kl. 13:00 Sabro IF Odder IGF
157737 Kl. 13:00 BMI FC Horsens
157738 Kl. 13:40 BMI Odder IGF
157769 Kl. 13:40 Sabro IF FC Horsens
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 påmail eller på tlf: 8939 9930
Dette er et FORELØBIGT KAMPPROGRAM!

Klubberne har nu til og med søndag 5. juli til at ændre spilletidspunkter for hjemmekampe - ændringer skal foretages via Kluboffice under "Kampflytning" - "Stævner Quick".

Det endelige kampprogram udsendes mandag 6. juli.

Eventuelle spørgsmål kan foretages på e-mail til info@dbujylland.dk eller på tlf. 8939 9999.

Med venlig hilsen
DBU Jylland

Log ind