MENU

U11 Piger (10) 5M - Efterår 2020, Pulje 48 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
onsdag den. 19-08 2020
Spillested:
Bruunshåb/Tapdrup Stadion Vibækvej 43 8800 Viborg
918705 Kl. 17:30 BT/SVIF Thorsø/Tungelund IF
918706 Kl. 17:30 IF Trojka/Team Nørreå SUB 88
918707 Kl. 18:10 SUB 88 Team Viborg
918708 Kl. 18:10 Thorsø/Tungelund IF IF Trojka/Team Nørreå
918709 Kl. 18:50 Team Viborg BT/SVIF
torsdag den. 27-08 2020
Spillested:
Tungelund Hallen Gl. Tungelundvej 9 B 8881 Thorsø
918710 Kl. 17:30 Thorsø/Tungelund IF SUB 88
918711 Kl. 17:30 BT/SVIF IF Trojka/Team Nørreå
918712 Kl. 18:10 IF Trojka/Team Nørreå Team Viborg
918713 Kl. 18:10 SUB 88 BT/SVIF
918714 Kl. 18:50 Team Viborg Thorsø/Tungelund IF
Arrangør:
onsdag den. 02-09 2020
Spillested:
Hammershøj Stadion Stadionvej 15 8830 Tjele
918715 Kl. 17:30 IF Trojka/Team Nørreå SUB 88
918716 Kl. 17:30 Team Viborg BT/SVIF
918717 Kl. 18:10 BT/SVIF Thorsø/Tungelund IF
918718 Kl. 18:10 SUB 88 Team Viborg
918719 Kl. 18:50 Thorsø/Tungelund IF IF Trojka/Team Nørreå
Arrangør:
onsdag den. 16-09 2020
Spillested:
Låstrup Stadion Låstrupbakken 10 8832 Skals
918720 Kl. 17:20 SUB 88 BT/SVIF
918721 Kl. 17:20 IF Trojka/Team Nørreå Team Viborg
918722 Kl. 18:00 BT/SVIF IF Trojka/Team Nørreå
918723 Kl. 18:00 Team Viborg Thorsø/Tungelund IF
918724 Kl. 18:40 Thorsø/Tungelund IF SUB 88
Arrangør:
onsdag den. 23-09 2020
Spillested:
Liseborgcentret Liseborgvej 37 8800 Viborg
918725 Kl. 17:30 Team Viborg BT/SVIF
918726 Kl. 17:30 Thorsø/Tungelund IF IF Trojka/Team Nørreå
918727 Kl. 18:05 IF Trojka/Team Nørreå SUB 88
918728 Kl. 18:05 BT/SVIF Thorsø/Tungelund IF
918729 Kl. 18:40 SUB 88 Team Viborg
onsdag den. 30-09 2020
Spillested:
Bruunshåb/Tapdrup Stadion Vibækvej 43 8800 Viborg
918730 Kl. 17:15 BT/SVIF IF Trojka/Team Nørreå
918731 Kl. 17:15 Team Viborg Thorsø/Tungelund IF
918732 Kl. 17:50 IF Trojka/Team Nørreå Team Viborg
918733 Kl. 17:50 Thorsø/Tungelund IF SUB 88
918734 Kl. 18:25 SUB 88 BT/SVIF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 2 på mail eller på tlf: 8939 9920
Dette er et FORELØBIGT KAMPPROGRAM!

Klubberne har nu til og med søndag 5. juli til at ændre spilletidspunkter for hjemmekampe - ændringer skal foretages via Kluboffice under "Kampflytning" - "Stævner Quick".

Det endelige kampprogram udsendes mandag 6. juli.

Eventuelle spørgsmål kan foretages på e-mail til info@dbujylland.dk eller på tlf. 8939 9999.

Med venlig hilsen
DBU Jylland
Aktuelle links:
Spilleregler 5:5
Tilmeld dit hold til Indefodbold 2020/2021
Tilmeld dit hold til Futsal 2020/2021

Der skal IKKE udfyldes holdkort i denne række!

Resultat af kampene indtastes via DBU's Fodbold APP eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk af arrangørklubben.

Log ind