MENU

U12 Drenge C (2009) 5M - Efterår 2020, Pulje 498 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 22-08 2020
Spillested:
Brabrand IF's Idrætsanlæg Engdalsvej 86-88 8220 Brabrand
217142 Kl. 10:00 Brabrand IF AIA/Tranbjerg
217144 Kl. 10:00 VSK Aarhus ASA, Aarhus
217145 Kl. 10:40 Brabrand IF ASA, Aarhus
217146 Kl. 10:40 VSK Aarhus AIA/Tranbjerg
Arrangør:
tirsdag den. 25-08 2020
Spillested:
Ellekærskolen Bane 1 Jernaldervej 5 8210 Aarhus V
217138 Kl. 18:00 Hasle B Stjær B Bane 1
217139 Kl. 18:00 SIF Assentoft Odder IGF Bane 1
217140 Kl. 18:40 Hasle B Odder IGF Bane 1
217141 Kl. 18:40 SIF Assentoft Stjær B Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 29-08 2020
Spillested:
Grønløkke Stadion Grønløkke Alle 7A 8310 Tranbjerg J
217147 Kl. 12:00 AIA/Tranbjerg Hasle B
217148 Kl. 12:00 ASA, Aarhus SIF Assentoft
217149 Kl. 12:40 ASA, Aarhus Hasle B
217150 Kl. 12:40 SIF Assentoft AIA/Tranbjerg
Arrangør:
lørdag den. 29-08 2020
Spillested:
Vesterbro Stadion Vesterbro 32 8464 Galten
217151 Kl. 10:00 Brabrand IF Stjær B
217152 Kl. 10:00 VSK Aarhus Odder IGF
217153 Kl. 10:40 Brabrand IF Odder IGF
217154 Kl. 10:40 VSK Aarhus Stjær B
Arrangør:
lørdag den. 05-09 2020
Spillested:
Assentoft Stadion Bane 1 Stadionvej 41 8960 Randers SØ
217159 Kl. 10:00 Hasle B Brabrand IF Bane 1
217160 Kl. 10:00 SIF Assentoft VSK Aarhus
217161 Kl. 10:40 Hasle B VSK Aarhus Bane 1
217166 Kl. 10:40 SIF Assentoft Brabrand IF
Arrangør:
søndag den. 06-09 2020
Spillested:
Kunstgræsbanen Spektrum Odder Parkvej 5 8300 Odder
217155 Kl. 12:00 Stjær B AIA/Tranbjerg
217156 Kl. 12:00 Odder IGF ASA, Aarhus
217157 Kl. 12:40 Stjær B ASA, Aarhus
217158 Kl. 12:40 Odder IGF AIA/Tranbjerg
lørdag den. 26-09 2020
Spillested:
VSK Aarhus Hvidkildevej 17 8240 Risskov
217171 Kl. 10:00 Brabrand IF VSK Aarhus
217335 Kl. 10:00 AIA/Tranbjerg ASA, Aarhus
217336 Kl. 10:40 ASA, Aarhus Brabrand IF
217337 Kl. 10:40 AIA/Tranbjerg VSK Aarhus
Arrangør:
lørdag den. 26-09 2020
Spillested:
Ellekærskolen Bane 1 Jernaldervej 5 8210 Aarhus V
217167 Kl. 12:00 Hasle B SIF Assentoft Bane 1
217168 Kl. 12:00 Stjær B Odder IGF Bane 1
217169 Kl. 12:40 Odder IGF Hasle B Bane 1
217170 Kl. 12:40 Stjær B SIF Assentoft Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 03-10 2020
Spillested:
Robotize Park F. Vestergaardsgade 3 8000 Aarhus C
217338 Kl. 10:00 AIA/Tranbjerg Hasle B
217339 Kl. 10:00 ASA, Aarhus SIF Assentoft
217340 Kl. 10:40 ASA, Aarhus Hasle B
217341 Kl. 10:40 AIA/Tranbjerg SIF Assentoft
Arrangør:
lørdag den. 03-10 2020
Spillested:
Vesterbro Stadion Vesterbro 32 8464 Galten
217342 Kl. 10:00 Stjær B Brabrand IF
217343 Kl. 10:00 Odder IGF VSK Aarhus
217344 Kl. 10:40 Odder IGF Brabrand IF
217345 Kl. 10:40 VSK Aarhus Stjær B
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 påmail eller på tlf: 8939 9930

Log ind