MENU

Serie 5, P17 20/21 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
881161 to
13-08 2020
Kl. 19:00
RPIF B2020 Kløvermarken
881163
15-08 2020
Kl. 10:00
FC Siv MU FC Kunst, Valby IP, tribunen
10 - 3
881158
15-08 2020
Kl. 12:00
Sundby KFUM Amandas Sønner Kløvermarken
1 - 4
881160
15-08 2020
Kl. 12:00
Argon FK Slægtens Bk Kunst, Ryparken
881164
16-08 2020
Kl. 10:00
NV FK Herman Panteras C.F. Rådvadsvej
881162
16-08 2020
Kl. 12:00
Sporting 43 Nørrebro BK Kløvermarken
3 - 3
881159
16-08 2020
Kl. 14:00
Copenhagen Celtic Hajduk SPuL Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 2
881166 ti
18-08 2020
Kl. 19:00
MU FC NV FK Herman Kløvermarken
0 - 10
881168 on
19-08 2020
Kl. 19:00
B2020 Sporting 43 Kunst, Ryparken
881169 on
19-08 2020
Kl. 19:00
Slægtens Bk RPIF Kunst, Ryparken
881171 on
19-08 2020
Kl. 19:00
Panteras C.F. Sundby KFUM Kunst, Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

881170 on
19-08 2020
Kl. 19:30
Hajduk SPuL Argon FK Kunst, Ryparken
5 - 1
881165
on
19-08 2020
Kl. 20:15
Amandas Sønner Copenhagen Celtic Kunstbane 2, Kløvermarken
2 - 2
881176
22-08 2020
Kl. 10:00
FC Siv B2020 Kunst, Valby IP, tribunen
881173
22-08 2020
Kl. 12:00
Argon FK Amandas Sønner Kunst, Ryparken
1 - 3
881177
23-08 2020
Kl. 10:00
NV FK Herman Nørrebro BK Rådvadsvej
1 - 3
881175
23-08 2020
Kl. 12:00
Sporting 43 Slægtens Bk Kløvermarken
881172
23-08 2020
Kl. 14:00
Copenhagen Celtic Sundby KFUM Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 1
881174
23-08 2020
Kl. 14:00
RPIF Hajduk SPuL Kløvermarken
HHT

Hjemmehold taberdømt

881178
23-08 2020
Kl. 18:00
MU FC Panteras C.F. Kunstbane 1, Kløvermarken
HHT

Hjemmehold taberdømt

881184 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
Hajduk SPuL Sporting 43 Kunst, Ryparken
0 - 5
881185 fr
28-08 2020
Kl. 20:00
Panteras C.F. Copenhagen Celtic Kunst, Valby IP, tribunen
881180
29-08 2020
Kl. 12:00
Sundby KFUM Argon FK Kløvermarken
2 - 1
881182
29-08 2020
Kl. 12:00
B2020 NV FK Herman Kunst, Ryparken
881183
29-08 2020
Kl. 12:00
Slægtens Bk FC Siv Kunst, Ryparken
881181
29-08 2020
Kl. 14:00
Nørrebro BK MU FC Kunst, Ryparken
16 - 0
887782
30-08 2020
Kl. 10:00
NV FK Herman FC Siv Rådvadsvej
4 - 1
881187 to
03-09 2020
Kl. 18:00
RPIF Sundby KFUM Kløvermarken
2 - 1
881189
05-09 2020
Kl. 10:00
FC Siv Hajduk SPuL Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 4
881186
05-09 2020
Kl. 12:00
Argon FK Copenhagen Celtic Kunst, Ryparken
1 - 3
881192
05-09 2020
Kl. 14:00
Nørrebro BK Panteras C.F. Kunst, Ryparken
881190
06-09 2020
Kl. 10:00
NV FK Herman Slægtens Bk Rådvadsvej
881191
06-09 2020
Kl. 18:00
MU FC B2020 Kunstbane 1, Kløvermarken
HHT

Hjemmehold taberdømt

881188
06-09 2020
Kl. 18:00
Sporting 43 Amandas Sønner Kunstbane 1, Kløvermarken
1 - 1
881179 ti
08-09 2020
Kl. 18:00
Amandas Sønner RPIF Kløvermarken
0 - 1
887682 fr
11-09 2020
Kl. 20:00
Hajduk SPuL NV FK Herman Kunst, Ryparken
1 - 1
887683 fr
11-09 2020
Kl. 20:00
Panteras C.F. Argon FK Kunst, Valby IP, tribunen
881194
12-09 2020
Kl. 12:00
Sundby KFUM Sporting 43 Kløvermarken
0 - 2
881196
12-09 2020
Kl. 12:00
B2020 Nørrebro BK Kunst, Ryparken
887681
12-09 2020
Kl. 12:00
Slægtens Bk MU FC Kunst, Ryparken
UHT

Udehold taberdømt

881193
12-09 2020
Kl. 14:00
Amandas Sønner FC Siv Kunstbane 2, Kløvermarken
4 - 1
881195
13-09 2020
Kl. 14:00
Copenhagen Celtic RPIF Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 0
887684 to
17-09 2020
Kl. 17:45
RPIF Argon FK Kløvermarken
6 - 1
887686
19-09 2020
Kl. 12:00
FC Siv Sundby KFUM Valby IP, tribunen
1 - 1
887690
19-09 2020
Kl. 12:00
B2020 Panteras C.F. Kunst, Ryparken
887689
19-09 2020
Kl. 14:00
Nørrebro BK Slægtens Bk Kunst, Ryparken
887687
20-09 2020
Kl. 10:00
NV FK Herman Amandas Sønner Rådvadsvej
4 - 1
887688
20-09 2020
Kl. 18:00
MU FC Hajduk SPuL Kunstbane 1, Kløvermarken
0 - 1
887685
20-09 2020
Kl. 18:00
Sporting 43 Copenhagen Celtic Kunstbane 2, Kløvermarken
2 - 0
887697 fr
25-09 2020
Kl. 20:00
Panteras C.F. RPIF Kunst, Valby IP, tribunen
887692
26-09 2020
Kl. 12:00
Sundby KFUM NV FK Herman Sundby Idrætspark
1 - 2
887694
26-09 2020
Kl. 12:00
Argon FK Sporting 43 Kunst, Ryparken
0 - 3
887695
26-09 2020
Kl. 12:00
Slægtens Bk B2020 Kunst, Ryparken
887693
26-09 2020
Kl. 14:00
Copenhagen Celtic FC Siv Sundby Idrætspark
2 - 1
887691
26-09 2020
Kl. 16:00
Amandas Sønner MU FC Kunstbane 1, Kløvermarken
7 - 0
887703
03-10 2020
Kl. 12:00
B2020 Hajduk SPuL Kunst, Ryparken
887704
03-10 2020
Kl. 12:00
Slægtens Bk Panteras C.F. Kunst, Ryparken
887702
03-10 2020
Kl. 14:00
Nørrebro BK Amandas Sønner Kunst, Ryparken
3 - 2
887699
03-10 2020
Kl. 16:00
FC Siv Argon FK Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 0
887700
04-10 2020
Kl. 10:00
NV FK Herman Copenhagen Celtic Rådvadsvej
2 - 3
887701
04-10 2020
Kl. 18:00
MU FC Sundby KFUM Kunstbane 1, Kløvermarken
887698
04-10 2020
Kl. 18:00
Sporting 43 RPIF Kunstbane 2, Kløvermarken
4 - 1
887709 ti
06-10 2020
Kl. 21:00
RPIF FC Siv Kunst, Ryparken
2 - 3
887696 on
07-10 2020
Kl. 20:00
Hajduk SPuL Nørrebro BK Kunst, Ryparken
2 - 2
887710 fr
09-10 2020
Kl. 18:00
Hajduk SPuL Slægtens Bk Kunst, Ryparken
887711 fr
09-10 2020
Kl. 20:00
Panteras C.F. Sporting 43 Kunst, Valby IP, tribunen
887708
10-10 2020
Kl. 10:00
Argon FK NV FK Herman Kunst, Ryparken
3 - 2
887705
10-10 2020
Kl. 10:00
Amandas Sønner B2020 Kunstbane 2, Kløvermarken
887706
10-10 2020
Kl. 16:00
Sundby KFUM Nørrebro BK Kunstbane 2, Kløvermarken
1 - 4
887707
11-10 2020
Kl. 12:00
Copenhagen Celtic MU FC Kunst, Valby IP, tribunen
10 - 0
887774 fr
16-10 2020
Kl. 18:00
Hajduk SPuL Panteras C.F. Kunst, Ryparken
887712
17-10 2020
Kl. 10:00
FC Siv Sporting 43 Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 5
887775
17-10 2020
Kl. 12:00
Amandas Sønner Hajduk SPuL Kløvermarken
4 - 2
887772
17-10 2020
Kl. 12:00
B2020 Sundby KFUM Kunst, Ryparken
UHT

Udehold taberdømt

887773
17-10 2020
Kl. 12:00
Slægtens Bk Amandas Sønner Kunst, Ryparken
887771
17-10 2020
Kl. 14:00
Nørrebro BK Copenhagen Celtic Kunst, Ryparken
2 - 2
887713
18-10 2020
Kl. 10:00
NV FK Herman RPIF Rådvadsvej
UMH
887714
18-10 2020
Kl. 12:00
MU FC Argon FK Kunst, Ryparken
0 - 6
887781
24-10 2020
Kl. 10:00
FC Siv Panteras C.F. Kunst, Valby IP, tribunen
887776
24-10 2020
Kl. 12:00
Sundby KFUM Slægtens Bk Kløvermarken
HHT

Hjemmehold taberdømt

887778
24-10 2020
Kl. 16:00
Argon FK Nørrebro BK Kunst, Ryparken
2 - 2
887777
25-10 2020
Kl. 14:00
Copenhagen Celtic B2020 Kunst, Valby IP, tribunen
887780
25-10 2020
Kl. 18:00
Sporting 43 NV FK Herman Kunstbane 1, Kløvermarken
2 - 0
887788 fr
06-11 2020
Kl. 20:00
Panteras C.F. Amandas Sønner Kunst, Valby IP, tribunen
887785
07-11 2020
Kl. 12:00
B2020 Argon FK Kunst, Ryparken
887786
07-11 2020
Kl. 12:00
Slægtens Bk Copenhagen Celtic Kunst, Ryparken
887779 ma
05-04 2021
Kl. 10:00
RPIF MU FC Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 0
881167 ma
05-04 2021
Kl. 10:00
Nørrebro BK FC Siv Kunst, Ryparken
4 - 1
887784
10-04 2021
Kl. 10:00
Nørrebro BK RPIF Kunst, Ryparken
4 - 2
887783
10-04 2021
Kl. 16:00
MU FC Sporting 43 Kunst, Valby IP, tribunen
HHT

Hjemmehold taberdømt

887812
to
15-04 2021
Kl. 19:30
RPIF Amandas Sønner Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 2
887811
17-04 2021
Kl. 10:00
Argon FK Sundby KFUM Kunst, Ryparken
3 - 0
887813
17-04 2021
Kl. 16:00
Sporting 43 Hajduk SPuL Kunst, Valby IP, tribunen
HMH
887814
17-04 2021
Kl. 16:00
FC Siv Slægtens Bk Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 9
887815
18-04 2021
Kl. 10:00
NV FK Herman B2020 Rådvadsvej
4 - 0
887816
18-04 2021
Kl. 10:00
MU FC Nørrebro BK Kunst, Valby IP, tribunen
HHT

Hjemmehold taberdømt

887810
18-04 2021
Kl. 16:00
Copenhagen Celtic Panteras C.F. Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 1
887820
24-04 2021
Kl. 10:00
B2020 MU FC Kunst, Ryparken
3 - 0
887817
24-04 2021
Kl. 10:00
Amandas Sønner Sporting 43 Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 5
887818
24-04 2021
Kl. 10:00
Sundby KFUM RPIF Kløvermarken
0 - 3
893695
24-04 2021
Kl. 16:00
Panteras C.F. Nørrebro BK Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 4
887819
25-04 2021
Kl. 12:00
Copenhagen Celtic Argon FK Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 0
893693
25-04 2021
Kl. 13:00
Slægtens Bk NV FK Herman Vanløse I P
3 - 3
893697 on
28-04 2021
Kl. 20:30
RPIF Copenhagen Celtic Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 5
897244
01-05 2021
Kl. 10:00
FC Siv Amandas Sønner Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 5
893696
01-05 2021
Kl. 12:00
Argon FK Panteras C.F. Kunst, Ryparken
5 - 3
897246
01-05 2021
Kl. 16:00
MU FC Slægtens Bk Kunst, Valby IP, tribunen
HHT

Hjemmehold taberdømt

897247
02-05 2021
Kl. 10:00
Nørrebro BK B2020 Kunst, Ryparken
7 - 1
897245
02-05 2021
Kl. 10:00
NV FK Herman Hajduk SPuL Rådvadsvej
5 - 1
893698
02-05 2021
Kl. 12:00
Sporting 43 Sundby KFUM Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 0
897253 fr
07-05 2021
Kl. 18:00
Hajduk SPuL MU FC Kunst, Ryparken
UHT

Udehold taberdømt

897251
08-05 2021
Kl. 10:00
Argon FK RPIF Kunst, Ryparken
1 - 3
897248
08-05 2021
Kl. 10:00
Amandas Sønner NV FK Herman Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 6
897249
08-05 2021
Kl. 16:00
Sundby KFUM FC Siv Kunstbane 2, Kløvermarken
HHT

Hjemmehold taberdømt

897254
08-05 2021
Kl. 16:00
Panteras C.F. B2020 Kunst, Ryparken
6 - 1
897250
09-05 2021
Kl. 10:00
Copenhagen Celtic Sporting 43 Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 4
897252
09-05 2021
Kl. 13:00
Slægtens Bk Nørrebro BK Vanløse I P
1 - 4
897255 to
13-05 2021
Kl. 18:00
RPIF Panteras C.F. Kunst, Valby IP, tribunen
9 - 1
897256 fr
14-05 2021
Kl. 20:00
Sporting 43 Argon FK Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 1
897257
15-05 2021
Kl. 10:00
FC Siv Copenhagen Celtic Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 2
897260
15-05 2021
Kl. 12:00
Nørrebro BK Hajduk SPuL Kunst, Ryparken
UHT

Udehold taberdømt

897259
15-05 2021
Kl. 14:00
MU FC Amandas Sønner Kunst, Valby IP, tribunen
HHT

Hjemmehold taberdømt

897261
15-05 2021
Kl. 16:00
B2020 Slægtens Bk Kunst, Ryparken
2 - 9
897258
16-05 2021
Kl. 10:00
NV FK Herman Sundby KFUM Rådvadsvej
UHT

Udehold taberdømt

910175 on
19-05 2021
Kl. 19:15
RPIF Sporting 43 Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 4
910176
fr
21-05 2021
Kl. 20:00
Hajduk SPuL B2020 Kunst, Ryparken
0 - 1
910177 fr
21-05 2021
Kl. 20:00
Panteras C.F. Slægtens Bk Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 6
910174
22-05 2021
Kl. 10:00
Argon FK FC Siv Kunst, Ryparken
5 - 1
897262
22-05 2021
Kl. 14:00
Amandas Sønner Nørrebro BK Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 3
910172
22-05 2021
Kl. 16:00
Sundby KFUM MU FC Kunstbane 2, Kløvermarken
910173
23-05 2021
Kl. 14:00
Copenhagen Celtic NV FK Herman Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 1
910180 ma
24-05 2021
Kl. 12:00
FC Siv RPIF Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 5
910184
ti
25-05 2021
Kl. 21:00
B2020 Amandas Sønner Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 4
910185
on
26-05 2021
Kl. 19:00
Slægtens Bk Hajduk SPuL Vanløse I P
2 - 1
910182 on
26-05 2021
Kl. 19:15
MU FC Copenhagen Celtic Kunst, Valby IP, tribunen
HHT

Hjemmehold taberdømt

910179 to
27-05 2021
Kl. 20:00
Sporting 43 Panteras C.F. Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 4
910181
29-05 2021
Kl. 10:00
NV FK Herman Argon FK Rådvadsvej
5 - 0
910183
29-05 2021
Kl. 10:00
Nørrebro BK Sundby KFUM Kunst, Ryparken
3 - 0
893694 ti
01-06 2021
Kl. 19:30
Hajduk SPuL FC Siv Kunst, Ryparken
5 - 3
887803 ti
01-06 2021
Kl. 21:00
Amandas Sønner Argon FK Kunst, Ryparken
1 - 1
910190 to
03-06 2021
Kl. 20:00
RPIF NV FK Herman Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 0
910192 fr
04-06 2021
Kl. 20:00
Panteras C.F. Hajduk SPuL Kunst, Valby IP, tribunen
8 - 2
910189
05-06 2021
Kl. 10:00
Argon FK MU FC Kunst, Ryparken
3 - 0
910186
05-06 2021
Kl. 10:00
Amandas Sønner Slægtens Bk Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 2
910187
05-06 2021
Kl. 14:00
Sundby KFUM B2020 Kunstbane 1, Kløvermarken
0 - 3
910188
05-06 2021
Kl. 16:00
Copenhagen Celtic Nørrebro BK Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 2
910191
05-06 2021
Kl. 16:00
Sporting 43 FC Siv Kunst, Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

887805 ti
08-06 2021
Kl. 21:00
Nørrebro BK NV FK Herman Kunst, Ryparken
6 - 3
887804 on
09-06 2021
Kl. 17:30
Sundby KFUM Copenhagen Celtic Kløvermarken
HHT

Hjemmehold taberdømt

887807 on
09-06 2021
Kl. 19:00
Slægtens Bk Sporting 43 Vanløse I P
HMH
910214 to
10-06 2021
Kl. 20:30
Panteras C.F. FC Siv Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 1
910212
12-06 2021
Kl. 10:00
Slægtens Bk Sundby KFUM Kunst, Ryparken
3 - 0
910213
12-06 2021
Kl. 10:00
Hajduk SPuL Amandas Sønner Kunst, Ryparken
0 - 8
910210
12-06 2021
Kl. 12:00
Nørrebro BK Argon FK Kunst, Ryparken
2 - 1
910211
12-06 2021
Kl. 12:00
B2020 Copenhagen Celtic Valby IP, tribunen
0 - 8
910209
13-06 2021
Kl. 12:00
MU FC RPIF Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 3
887806
ti
15-06 2021
Kl. 20:00
B2020 FC Siv Valby IP, tribunen
1 - 9
910193 on
16-06 2021
Kl. 19:00
NV FK Herman Sporting 43 Rådvadsvej
3 - 3
887808 on
16-06 2021
Kl. 20:00
Hajduk SPuL RPIF Kunst, Ryparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

887809 on
16-06 2021
Kl. 21:00
Panteras C.F. MU FC Kunst, Ryparken
UHT

Udehold taberdømt

910241
19-06 2021
Kl. 10:00
RPIF Nørrebro BK Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 7
910216
19-06 2021
Kl. 10:00
Amandas Sønner Panteras C.F. Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 0
910217
20-06 2021
Kl. 10:00
Sundby KFUM Hajduk SPuL Kløvermarken
HHT

Hjemmehold taberdømt

910218
20-06 2021
Kl. 10:00
Copenhagen Celtic Slægtens Bk Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 1
910242
20-06 2021
Kl. 10:00
Sporting 43 MU FC Kunst, Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

910243
20-06 2021
Kl. 10:00
FC Siv NV FK Herman Kunst, Valby IP, tribunen
HHT

Hjemmehold taberdømt

910240
20-06 2021
Kl. 12:00
Argon FK B2020 Kunst, Ryparken
7 - 1
887802 on
23-06 2021
Kl. 18:00
NV FK Herman MU FC Rådvadsvej
UHT

Udehold taberdømt

887799 on
23-06 2021
Kl. 20:00
RPIF Slægtens Bk Kunst, Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

887800
on
23-06 2021
Kl. 20:00
Sporting 43 B2020 Kunst, Valby IP, tribunen
10 - 0
887796 to
24-06 2021
Kl. 17:30
Sundby KFUM Panteras C.F. Kløvermarken
HHT

Hjemmehold taberdømt

887797 to
24-06 2021
Kl. 18:00
Copenhagen Celtic Amandas Sønner Valby IP, Gl. Afdeling
2 - 2
887801 to
24-06 2021
Kl. 20:00
FC Siv Nørrebro BK Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 10
887798 to
24-06 2021
Kl. 21:00
Argon FK Hajduk SPuL Kunst, Ryparken
2 - 3
887795
26-06 2021
Kl. 10:00
Panteras C.F. NV FK Herman Kunstbane 2, Kløvermarken
0 - 2
887791
26-06 2021
Kl. 10:00
Nørrebro BK Sporting 43 Kunst, Ryparken
5 - 1
887789
26-06 2021
Kl. 14:00
Amandas Sønner Sundby KFUM Valby IP, tribunen
3 - 0
887790
26-06 2021
Kl. 16:00
MU FC FC Siv Kunstbane 1, Kløvermarken
0 - 3
887792
26-06 2021
Kl. 16:00
B2020 RPIF Valby IP, tribunen
HHT

Hjemmehold taberdømt

887793
26-06 2021
Kl. 16:00
Slægtens Bk Argon FK Kunst, Valby IP, tribunen
HHT

Hjemmehold taberdømt

887794
26-06 2021
Kl. 16:00
Hajduk SPuL Copenhagen Celtic Kunst, Ryparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind