MENU

U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår, Pulje 4 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
112935
15-08 2020
Kl. 10:00
Stefan Vanløse Rådvadsvej
112936
22-08 2020
Kl. 10:00
Nørrebro United 3 Fremad Amager 2 Kunst, Mimersparken
112934
22-08 2020
Kl. 10:00
Hellas KB 7 (1) Engdraget
112933
22-08 2020
Kl. 15:00
B 93 7 FB 3 Kunst, B93
112943 on
26-08 2020
Kl. 17:30
Stefan FB 3 Rådvadsvej
112937 fr
28-08 2020
Kl. 17:00
FB 3 Nørrebro United 3 Kunst, Jens Jessens Vej
112939
29-08 2020
Kl. 10:00
Vanløse Hellas Kunst, Vanløse I P
112940
30-08 2020
Kl. 10:00
Fremad Amager 2 B 93 7 Sundby Idrætspark
112938
30-08 2020
Kl. 12:00
KB 7 (1) Stefan Kunst, KB, P. Bangs Vej
112944
05-09 2020
Kl. 10:00
Nørrebro United 3 Vanløse Kunst, Mimersparken
112942
05-09 2020
Kl. 10:00
Hellas Fremad Amager 2 Engdraget
112941
05-09 2020
Kl. 15:00
B 93 7 KB 7 (1) Kunst, B93
112948
12-09 2020
Kl. 10:00
Fremad Amager 2 Stefan Sundby Idrætspark
112945
12-09 2020
Kl. 10:00
FB 3 Hellas Kunst, Jens Jessens Vej
112946
12-09 2020
Kl. 13:30
KB 7 (1) Nørrebro United 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
112947
13-09 2020
Kl. 10:00
Vanløse B 93 7 Kunst, Vanløse I P
112951 on
16-09 2020
Kl. 17:30
Stefan Nørrebro United 3 Rådvadsvej
112950
19-09 2020
Kl. 10:00
FB 3 KB 7 (1) Kunst, Jens Jessens Vej
112952
19-09 2020
Kl. 11:15
Vanløse Fremad Amager 2 Kunst, Vanløse I P
112949
19-09 2020
Kl. 14:30
B 93 7 Hellas Kunst, B93
112955 fr
25-09 2020
Kl. 17:00
Nørrebro United 3 B 93 7 Kunst, Mimersparken
112953
26-09 2020
Kl. 10:00
Hellas Stefan Engdraget
112954
26-09 2020
Kl. 10:00
KB 7 (1) Vanløse Kunst, KB, P. Bangs Vej
112956
27-09 2020
Kl. 10:00
Fremad Amager 2 FB 3 Sundby Idrætspark
112958 on
30-09 2020
Kl. 17:30
Stefan B 93 7 Rådvadsvej
112959
03-10 2020
Kl. 11:15
Vanløse FB 3 Kunst, Vanløse I P
112960
04-10 2020
Kl. 12:00
Nørrebro United 3 Hellas Kunst, Mimersparken
112957
04-10 2020
Kl. 14:00
KB 7 (1) Fremad Amager 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind