MENU

U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår, Pulje 4 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
333682
16-08 2020
Kl. 10:00
Aakanden GF IF Skjold Birkerød Gentofte Sportspark, kunst 2
11 - 3
333681 on
19-08 2020
Kl. 18:30
BSF Brønshøj BK Ballerup Idrætspark
3 - 2
333685
22-08 2020
Kl. 11:00
Lyngby Boldklub (2) BSF Lyngby Stadion
1 - 1
333683
22-08 2020
Kl. 13:00
IF Skjold Birkerød B 1903 Birkerød Stadion
1 - 4
333684
22-08 2020
Kl. 14:00
Brønshøj BK Aakanden GF Tingbjerg I P
5 - 1
333687 on
26-08 2020
Kl. 18:00
BSF IF Skjold Birkerød Ballerup Idrætspark
4 - 1
333688
29-08 2020
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub (2) Brønshøj BK Lyngby Stadion
6 - 4
333686
29-08 2020
Kl. 12:00
B 1903 Aakanden GF B1903
0 - 9
333689
05-09 2020
Kl. 11:00
B 1903 Brønshøj BK B1903
1 - 1
333690
05-09 2020
Kl. 13:00
IF Skjold Birkerød Lyngby Boldklub (2) Birkerød Stadion
3 - 4
333691
06-09 2020
Kl. 10:00
Aakanden GF BSF Gentofte Sportspark, kunst 2
4 - 2
333694
12-09 2020
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub (2) Aakanden GF Lyngby Stadion
2 - 8
333693
12-09 2020
Kl. 14:00
Brønshøj BK IF Skjold Birkerød Tingbjerg I P
2 - 4
333692
13-09 2020
Kl. 11:00
BSF B 1903 Ballerup Idrætspark
4 - 0
333697
26-09 2020
Kl. 11:00
Lyngby Boldklub (2) B 1903 Lyngby Stadion
1 - 3
333695
26-09 2020
Kl. 13:00
IF Skjold Birkerød Aakanden GF Birkerød Stadion
6 - 4
333696
26-09 2020
Kl. 14:00
Brønshøj BK BSF Kunst, Tingbjerg IP
0 - 3
333698
03-10 2020
Kl. 11:00
B 1903 IF Skjold Birkerød B1903
4 - 1
333699
03-10 2020
Kl. 11:00
BSF Lyngby Boldklub (2) Ballerup Idrætspark
6 - 1
333700
04-10 2020
Kl. 10:00
Aakanden GF Brønshøj BK Gentofte Sportspark, kunst 2
3 - 3
333702
10-10 2020
Kl. 14:00
Brønshøj BK Lyngby Boldklub (2) Tingbjerg I P
3 - 0
333701 on
21-10 2020
Kl. 18:00
BSF IF Skjold Birkerød Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
2 - 1
333680 on
21-10 2020
Kl. 18:45
B 1903 Lyngby Boldklub (2) B1903
3 - 2
333704
24-10 2020
Kl. 11:00
BSF Aakanden GF Ballerup Idrætspark
333706
24-10 2020
Kl. 11:00
Lyngby Boldklub (2) IF Skjold Birkerød Lyngby Stadion
333705
24-10 2020
Kl. 14:00
Brønshøj BK B 1903 Tingbjerg I P
333703 ti
27-10 2020
Kl. 18:30
Aakanden GF B 1903 Gentofte Sportspark, kunst 2
333707
31-10 2020
Kl. 14:00
B 1903 BSF B1903
333708
31-10 2020
Kl. 14:00
IF Skjold Birkerød Brønshøj BK Birkerød Stadion
333709
31-10 2020
Kl. 14:00
Aakanden GF Lyngby Boldklub (2) Gentofte Sportspark, kunst 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind