MENU

M+32 C / 11M - Efterår 2020 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
723531 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
Aars IK Nibe B Sondrup Park (Aars)
2 - 1
723532
ma
10-08 2020
Kl. 19:00
Aalborg Chang Storvorde/Sejlflod B Chang's Baner
1 - 2
723533 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
Haverslev IF St. Restrup IF Haverslev Stadion
UHT

Udehold taberdømt

723534
ma
10-08 2020
Kl. 19:00
B52/Aalborg Gug B Klubhuset B.52/AFC
0 - 5
723535
ma
17-08 2020
Kl. 19:00
B52/Aalborg Aars IK Klubhuset B.52/AFC
2 - 4
723536
ma
17-08 2020
Kl. 19:00
St. Restrup IF Aalborg Chang Frejlev Stadion
2 - 1
723537
ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Storvorde/Sejlflod B Haverslev IF Storvorde Sejlflod Stadion
1 - 1
723538 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Nibe B Gug B Nibe Stadion
0 - 5
723539
ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Aars IK Storvorde/Sejlflod B Sondrup Park (Aars)
0 - 5
723540
ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Aalborg Chang B52/Aalborg Chang's Baner
0 - 4
723541 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Haverslev IF Nibe B Haverslev Stadion
1 - 2
723542 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
St. Restrup IF Gug B Frejlev Stadion
1 - 0
723545 to
27-08 2020
Kl. 19:00
Haverslev IF B52/Aalborg Haverslev Stadion
UHT

Udehold taberdømt

723546
to
27-08 2020
Kl. 19:00
Storvorde/Sejlflod B Gug B Storvorde Sejlflod Stadion
1 - 4
723547
ma
31-08 2020
Kl. 19:00
Aars IK Aalborg Chang Sondrup Park (Aars)
1 - 0
723558 ma
31-08 2020
Kl. 19:00
Nibe B Storvorde/Sejlflod B Nibe Stadion
3 - 3
723559 ma
31-08 2020
Kl. 19:00
Haverslev IF Gug B Haverslev Stadion
1 - 2
723560
ma
31-08 2020
Kl. 19:00
St. Restrup IF B52/Aalborg Frejlev Stadion
4 - 2
723561
ma
07-09 2020
Kl. 18:45
Aalborg Chang Haverslev IF Chang's Baner
2 - 0
723564
ma
07-09 2020
Kl. 18:45
B52/Aalborg Nibe B Klubhuset B.52/AFC
4 - 1
723562
ma
07-09 2020
Kl. 19:00
St. Restrup IF Storvorde/Sejlflod B Frejlev Stadion
1 - 1
723563
ma
07-09 2020
Kl. 19:00
Gug B Aars IK Gug Stadion
0 - 4
723565
ma
14-09 2020
Kl. 18:30
Haverslev IF Aars IK Haverslev Stadion
0 - 4
723566 ma
14-09 2020
Kl. 18:30
St. Restrup IF Nibe B Frejlev Stadion
5 - 3
723567 ma
14-09 2020
Kl. 18:30
Gug B Aalborg Chang Gug Stadion
4 - 0
723691
ma
14-09 2020
Kl. 18:30
B52/Aalborg Storvorde/Sejlflod B Klubhuset B.52/AFC
1 - 1
723571 to
17-09 2020
Kl. 18:30
St. Restrup IF Haverslev IF Frejlev Stadion
4 - 1
723586 to
17-09 2020
Kl. 18:30
Gug B B52/Aalborg Gug Stadion
UHT

Udehold taberdømt

723569 to
17-09 2020
Kl. 19:00
Nibe B Aars IK Nibe B Kunstgræs
2 - 4
723590 ma
21-09 2020
Kl. 18:15
Gug B Nibe B Gug Stadion
UHT

Udehold taberdømt

723587
ma
21-09 2020
Kl. 19:00
Aars IK B52/Aalborg Sondrup Park Kunstgræs (Aars)
1 - 0
723589
ma
21-09 2020
Kl. 19:00
Haverslev IF Storvorde/Sejlflod B Haverslev Stadion
1 - 2
723666
ma
28-09 2020
Kl. 18:00
B52/Aalborg Aalborg Chang Klubhuset B.52/AFC
2 - 4
723674 ma
28-09 2020
Kl. 19:00
Nibe B Haverslev IF Nibe B Kunstgræs
0 - 4
723591
ma
28-09 2020
Kl. 19:00
Storvorde/Sejlflod B Aars IK Storvorde Sejlflod Stadion
1 - 1
723675 ma
28-09 2020
Kl. 20:00
Gug B St. Restrup IF Kunstgræsbane Gug Boldklub
1 - 6
723678
ma
05-10 2020
Kl. 17:30
B52/Aalborg Haverslev IF Klubhuset B.52/AFC
2 - 2
723543 ma
05-10 2020
Kl. 18:30
St. Restrup IF Aars IK Frejlev Stadion
3 - 1
723679
ma
05-10 2020
Kl. 20:15
Gug B Storvorde/Sejlflod B Kunstgræsbane Gug Boldklub
3 - 1
723677
to
08-10 2020
Kl. 20:15
Aalborg Chang Nibe B Chang's Baner (Kunstgræs)
4 - 1
723683 ma
19-10 2020
Kl. 17:00
B52/Aalborg St. Restrup IF Klubhuset B.52/AFC
0 - 2
723681
ma
19-10 2020
Kl. 19:00
Storvorde/Sejlflod B Nibe B Storvorde Sejlflod Stadion
2 - 1
723682 ma
19-10 2020
Kl. 20:15
Gug B Haverslev IF Kunstgræsbane Gug Boldklub
2 - 5
723680
to
22-10 2020
Kl. 20:15
Aalborg Chang Aars IK Chang's Baner (Kunstgræs)
4 - 5
723684 ma
26-10 2020
Kl. 19:00
Haverslev IF Aalborg Chang Haverslev Stadion
UDS
723685 ma
26-10 2020
Kl. 19:00
Storvorde/Sejlflod B St. Restrup IF Storvorde Sejlflod Stadion
UDS
723686 ma
26-10 2020
Kl. 19:00
Aars IK Gug B Sondrup Park Kunstgræs (Aars)
UDS
723687 ma
26-10 2020
Kl. 19:30
Nibe B B52/Aalborg Nibe B Kunstgræs
UDS
723544 to
29-10 2020
Kl. 20:15
Nibe B Aalborg Chang Nibe B Kunstgræs
UDS
723568 ma
02-11 2020
Kl. 19:00
Storvorde/Sejlflod B B52/Aalborg Storvorde Sejlflod Stadion
UDS
723688 ma
02-11 2020
Kl. 19:00
Aars IK Haverslev IF Sondrup Park (Aars)
UDS
723689 ma
02-11 2020
Kl. 19:30
Nibe B St. Restrup IF Nibe B Kunstgræs
UDS
723690 to
05-11 2020
Kl. 20:15
Aalborg Chang Gug B Chang's Baner (Kunstgræs)
UDS
723570 ma
09-11 2020
Kl. 19:00
Storvorde/Sejlflod B Aalborg Chang Storvorde Sejlflod Stadion
UDS
723676 ma
09-11 2020
Kl. 19:00
Aars IK St. Restrup IF Sondrup Park Kunstgræs (Aars)
UDS
723588 ma
16-11 2020
Kl. 20:00
Aalborg Chang St. Restrup IF Chang's Baner
UDS
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910

Log ind