MENU

U14 Drenge 2 (07) Efterår, P2 A //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
640875
15-08 2020
Kl. 10:00
Fremad Valby Dragør 3 Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 1
640878
16-08 2020
Kl. 12:00
Union Vanløse 2 Kunst, Genforeningspladsen
3 - 4
640879
16-08 2020
Kl. 12:00
Oversidder Valby
640895
30-08 2020
Kl. 10:00
Hvidovre IF 2 KB 4 Avedøre Stadion Kunstgræs
5 - 0
643001
30-08 2020
Kl. 12:00
Valby FA 2000 2 Valby IP, tribunen
1 - 4
640882
30-08 2020
Kl. 12:00
GVI 4 Fremad Valby GVI. Nymosen
0 - 1
640880
30-08 2020
Kl. 14:00
Vanløse 2 Oversidder Kunst, Vanløse I P
640881
30-08 2020
Kl. 14:00
Dragør 3 Union Dragør Bk
4 - 3
643004 on
02-09 2020
Kl. 17:30
KB 4 Valby Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 1
643104 on
02-09 2020
Kl. 18:00
Oversidder FA 2000 2
643002 on
02-09 2020
Kl. 18:00
Vanløse 2 Dragør 3 Kunst, Vanløse I P
5 - 8
643003
on
02-09 2020
Kl. 18:00
Fremad Valby Hvidovre IF 2 Valby IP, tribunen
2 - 2
643005 on
02-09 2020
Kl. 18:15
Union GVI 4 Kunst, Genforeningspladsen
2 - 0
640876
05-09 2020
Kl. 10:00
KB 4 GVI 4 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 2
643108
12-09 2020
Kl. 10:00
Hvidovre IF 2 Union Avedøre Stadion
12 - 0
643109
12-09 2020
Kl. 10:00
Valby Fremad Valby Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 6
643105
12-09 2020
Kl. 12:00
Dragør 3 Oversidder Dragør Bk
643106
12-09 2020
Kl. 12:00
GVI 4 Vanløse 2 GVI. Nymosen
HHT

Hjemmehold taberdømt

643107
12-09 2020
Kl. 12:00
FA 2000 2 KB 4 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 1
643111
19-09 2020
Kl. 10:00
Fremad Valby FA 2000 2 Valby IP, tribunen
1 - 3
643112
20-09 2020
Kl. 12:00
Dragør 3 GVI 4 Dragør Bk
1 - 5
643114
20-09 2020
Kl. 12:00
Oversidder KB 4
643113
20-09 2020
Kl. 14:00
Union Valby Kunst, Genforeningspladsen
3 - 1
643110
20-09 2020
Kl. 14:00
Vanløse 2 Hvidovre IF 2 Kunst, Vanløse I P
4 - 7
643155
26-09 2020
Kl. 12:00
Valby Vanløse 2 Kunst, Valby IP, tribunen
6 - 2
643154
27-09 2020
Kl. 10:00
Hvidovre IF 2 Dragør 3 Avedøre Stadion Kunstgræs
9 - 1
643115
27-09 2020
Kl. 12:00
KB 4 Fremad Valby Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 2
643116
27-09 2020
Kl. 12:00
GVI 4 Oversidder GVI. Nymosen
643117
27-09 2020
Kl. 12:00
FA 2000 2 Union Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 2
643157
ti
29-09 2020
Kl. 18:00
Dragør 3 Valby Kunst, Dragør Bk.
4 - 5
643156 on
30-09 2020
Kl. 18:00
Vanløse 2 FA 2000 2 Kunst, Vanløse I P
3 - 2
643160 on
30-09 2020
Kl. 18:00
Oversidder Fremad Valby
643159
on
30-09 2020
Kl. 18:15
Union KB 4 Kunst, Genforeningspladsen
2 - 5
643158 to
01-10 2020
Kl. 18:00
GVI 4 Hvidovre IF 2 GVI. Nymosen
0 - 5
640877
04-10 2020
Kl. 16:00
FA 2000 2 Hvidovre IF 2 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 1
669014
10-10 2020
Kl. 10:00
Fremad Valby Union Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 2
669015
11-10 2020
Kl. 10:00
KB 4 Vanløse 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
7 - 2
669113
11-10 2020
Kl. 10:00
Valby GVI 4 Kunst, Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

669112
11-10 2020
Kl. 12:00
Oversidder Hvidovre IF 2
669016 on
21-10 2020
Kl. 18:30
Dragør 3 FA 2000 2 Dragør Bk
1 - 5
669116
25-10 2020
Kl. 10:00
GVI 4 FA 2000 2 GVI. Nymosen
669118
25-10 2020
Kl. 10:00
Hvidovre IF 2 Valby Avedøre Stadion Kunstgræs
669117
25-10 2020
Kl. 12:00
Union Oversidder Kunst, Genforeningspladsen
669114
25-10 2020
Kl. 12:00
Vanløse 2 Fremad Valby Kunst, Vanløse I P
669115
25-10 2020
Kl. 12:00
Dragør 3 KB 4 Dragør Bk
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind