MENU

VinterBOLD U-15 drenge 1-2, Pulje 4 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
729090
07-11 2020
Kl. 13:00
IS Skævinge Måløv BK Brødeskov Stadion Kunst
2 - 0
729089
08-11 2020
Kl. 14:00
Frederiksværk Fodbold Klub Slangerup & Omegn IF Frederiksværk Stadion
13 - 0
729091
14-11 2020
Kl. 11:30
LSF Ølstykke FC Smørum Idrætscenter
0 - 3
729181
14-11 2020
Kl. 11:30
Allerød Fodbold Klub Frederikssund FB Lyngehallen Kunstgræs
2 - 3
729182
14-11 2020
Kl. 13:30
Farum BK Jyllinge FC Stavnsholt
1 - 4
729183
28-11 2020
Kl. 13:00
Farum BK Frederikssund FB Stavnsholt
1 - 4
729185
29-11 2020
Kl. 12:45
Måløv BK Slangerup & Omegn IF Måløv Idrætspark, Kunstgræs
HHT

Hjemmehold taberdømt

729187
29-11 2020
Kl. 14:00
Jyllinge FC LSF Spraglehøj Idrætsanlæg
1 - 0
729184
05-12 2020
Kl. 10:00
Frederiksværk Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub Frederiksværk Stadion
2 - 4
729196
06-12 2020
Kl. 13:00
IS Skævinge Jyllinge FC Brødeskov Stadion Kunst
UHT

Udehold taberdømt

729218
30-01 2021
Kl. 11:30
Frederiksværk Fodbold Klub Måløv BK Frederiksværk Stadion
ANN
729204
30-01 2021
Kl. 11:45
Frederikssund FB Ølstykke FC Frederikssund Stadion Kunstgræs
ANN
729220
30-01 2021
Kl. 13:30
Farum BK IS Skævinge Stavnsholt
ANN
729219
30-01 2021
Kl. 14:00
Allerød Fodbold Klub Jyllinge FC Allerød Idrætspark Kunstgræs
ANN
729205
31-01 2021
Kl. 12:00
Slangerup & Omegn IF LSF Slangerup Stadion
ANN
729201 ti
16-02 2021
Kl. 23:59
LSF IS Skævinge Smørum Idrætscenter
ANN
729199 on
17-02 2021
Kl. 23:59
Frederiksværk Fodbold Klub Farum BK Frederiksværk Stadion
ANN
729200 on
17-02 2021
Kl. 23:59
Måløv BK Frederikssund FB Måløv Idrætspark, Kunstgræs
ANN
729202 on
17-02 2021
Kl. 23:59
Ølstykke FC Allerød Fodbold Klub Ølstykke Stadion Kunstgræs
ANN
729203 on
17-02 2021
Kl. 23:59
Jyllinge FC Slangerup & Omegn IF Spraglehøj Idrætsanlæg
ANN
729223
06-03 2021
Kl. 10:00
LSF Allerød Fodbold Klub Smørum Idrætscenter
ANN
729225
06-03 2021
Kl. 10:00
Jyllinge FC Frederikssund FB Spraglehøj Idrætsanlæg
ANN
729224
07-03 2021
Kl. 11:30
Ølstykke FC Frederiksværk Fodbold Klub Ølstykke Stadion Kunstgræs
ANN
729221
07-03 2021
Kl. 12:00
IS Skævinge Slangerup & Omegn IF Brødeskov Stadion Kunst
ANN
729222
07-03 2021
Kl. 16:15
Måløv BK Farum BK Måløv Idrætspark, Kunstgræs
ANN
729229
13-03 2021
Kl. 11:30
Allerød Fodbold Klub IS Skævinge Allerød Idrætspark Kunstgræs
ANN
729226
13-03 2021
Kl. 11:45
Frederikssund FB LSF Frederikssund Stadion Kunstgræs
ANN
729230
13-03 2021
Kl. 13:00
Farum BK Slangerup & Omegn IF Stavnsholt
ANN
729227
14-03 2021
Kl. 11:30
Frederiksværk Fodbold Klub Jyllinge FC Frederiksværk Stadion
ANN
729228
14-03 2021
Kl. 12:45
Måløv BK Ølstykke FC Måløv Idrætspark, Kunstgræs
ANN
729280
20-03 2021
Kl. 10:00
Jyllinge FC Måløv BK Spraglehøj Idrætsanlæg
ANN
729278
20-03 2021
Kl. 11:00
LSF Frederiksværk Fodbold Klub Smørum Idrætscenter
ANN
729275
20-03 2021
Kl. 12:00
Slangerup & Omegn IF Allerød Fodbold Klub Slangerup Stadion
ANN
729279
20-03 2021
Kl. 13:00
Farum BK Ølstykke FC Stavnsholt
ANN
729276
21-03 2021
Kl. 14:00
IS Skævinge Frederikssund FB Brødeskov Stadion Kunst
ANN
729281
27-03 2021
Kl. 11:45
Frederikssund FB Slangerup & Omegn IF Frederikssund Stadion Kunstgræs
ANN
729284
27-03 2021
Kl. 15:30
Allerød Fodbold Klub Farum BK Allerød Idrætspark Kunstgræs
ANN
729282
28-03 2021
Kl. 10:00
Frederiksværk Fodbold Klub IS Skævinge Frederiksværk Stadion
ANN
729285
28-03 2021
Kl. 12:00
Ølstykke FC Jyllinge FC Ølstykke Stadion Kunstgræs
ANN
729283
28-03 2021
Kl. 12:45
Måløv BK LSF Måløv Idrætspark, Kunstgræs
ANN
729186 on
31-03 2021
Kl. 23:59
Ølstykke FC IS Skævinge Ølstykke Stadion Kunstgræs
ANN
729188 on
31-03 2021
Kl. 23:59
Frederiksværk Fodbold Klub Frederikssund FB Frederiksværk Stadion
ANN
729189 on
31-03 2021
Kl. 23:59
Ølstykke FC Slangerup & Omegn IF Ølstykke Stadion Kunstgræs
ANN
729197 on
31-03 2021
Kl. 23:59
Allerød Fodbold Klub Måløv BK Allerød Idrætspark Kunstgræs
ANN
729198 on
31-03 2021
Kl. 23:59
Farum BK LSF Stavnsholt
ANN
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind