MENU
D
T
M
S

VinterBOLD U-14 piger 1-2, Pulje 2 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
772755
14-11 2020
Kl. 12:30
Virum-Sorgenfri BK Hvidovre IF Virumgård kunstgræsbane
2 - 3
772753
14-11 2020
Kl. 15:00
FIF/Ålholm U14 Piger Vestia Hillerød Stadion Kunstgræs
4 - 3
772752
14-11 2020
Kl. 15:30
FC Damsø Snekkersten IF Vanløse I P
5 - 0
772756
15-11 2020
Kl. 13:15
Herstedøster IC Bk. Hekla Albertslund Stadion Kunstgræs
4 - 2
772760
21-11 2020
Kl. 10:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold FIF/Ålholm U14 Piger Birkerød Stadion
1 - 5
772761
28-11 2020
Kl. 09:00
Bk. Hekla FC Bella Kunst, Hekla park
772759
28-11 2020
Kl. 12:00
Vestia FC Damsø Kunst, Bavnehøj IA
2 - 0
772757
28-11 2020
Kl. 12:30
Hvidovre IF Herstedøster IC Avedøre Stadion Kunstgræs
7 - 1
772758
29-11 2020
Kl. 10:45
Snekkersten IF Virum-Sorgenfri BK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
1 - 4
772791
30-01 2021
Kl. 09:45
Herstedøster IC FIF/Ålholm U14 Piger Albertslund Stadion Kunstgræs
ANN
772788
30-01 2021
Kl. 13:00
FC Damsø FC Bella Vanløse I P
ANN
772789
31-01 2021
Kl. 10:45
Snekkersten IF Vestia Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
ANN
772790
31-01 2021
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK Bk. Hekla Virum Stadion
ANN
772787
31-01 2021
Kl. 14:00
Hvidovre IF IF "Skjold" Birkerød Fodbold Avedøre Stadion Kunstgræs
ANN
772781 on
17-02 2021
Kl. 23:59
Snekkersten IF Herstedøster IC Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
ANN
772786 on
17-02 2021
Kl. 23:59
Bk. Hekla FC Damsø Kunst, Hekla park
ANN
772784 on
17-02 2021
Kl. 23:59
FC Bella FIF/Ålholm U14 Piger Gladsaxe stadion Kunstgræs
ANN
772785 to
18-02 2021
Kl. 23:59
IF "Skjold" Birkerød Fodbold Virum-Sorgenfri BK Birkerød Stadion
ANN
772783
20-02 2021
Kl. 12:00
Vestia Hvidovre IF Kunst, Bavnehøj IA
ANN
773076
21-02 2021
Kl. 10:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold Bk. Hekla Birkerød Stadion
ANN
773059
27-02 2021
Kl. 10:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold Snekkersten IF Birkerød Stadion
ANN
772792
06-03 2021
Kl. 12:00
FIF/Ålholm U14 Piger FC Damsø Hillerød Stadion Kunstgræs
ANN
773053
06-03 2021
Kl. 14:00
Vestia Herstedøster IC Kunst, Bavnehøj IA
ANN
773058
07-03 2021
Kl. 12:30
FC Bella Virum-Sorgenfri BK Gladsaxe stadion Kunstgræs
ANN
773060
07-03 2021
Kl. 15:00
Bk. Hekla Hvidovre IF Kunst, Hekla park
ANN
773063
13-03 2021
Kl. 12:00
Vestia IF "Skjold" Birkerød Fodbold Kunst, Bavnehøj IA
ANN
773065
13-03 2021
Kl. 13:45
Herstedøster IC FC Damsø Albertslund Stadion Kunstgræs
ANN
773062
14-03 2021
Kl. 10:45
Snekkersten IF Bk. Hekla Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
ANN
773064
14-03 2021
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK FIF/Ålholm U14 Piger Virum Stadion
ANN
773061
14-03 2021
Kl. 14:00
Hvidovre IF FC Bella Avedøre Stadion Kunstgræs
ANN
773070
20-03 2021
Kl. 10:55
Herstedøster IC IF "Skjold" Birkerød Fodbold Albertslund Stadion Kunstgræs
ANN
773068
20-03 2021
Kl. 12:00
FIF/Ålholm U14 Piger Hvidovre IF Hillerød Stadion Kunstgræs
ANN
773066
20-03 2021
Kl. 13:00
FC Damsø Virum-Sorgenfri BK Vanløse I P
ANN
773069
21-03 2021
Kl. 12:30
FC Bella Snekkersten IF Gladsaxe stadion Kunstgræs
ANN
773071
21-03 2021
Kl. 15:00
Bk. Hekla Vestia Kunst, Hekla park
ANN
773074
27-03 2021
Kl. 14:00
Vestia FC Bella Kunst, Bavnehøj IA
ANN
773073
28-03 2021
Kl. 10:45
Snekkersten IF FIF/Ålholm U14 Piger Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
ANN
773072
28-03 2021
Kl. 11:15
Hvidovre IF FC Damsø Avedøre Stadion Kunstgræs
ANN
773075
28-03 2021
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK Herstedøster IC Virumgård kunstgræsbane
ANN
772765 on
31-03 2021
Kl. 23:59
Virum-Sorgenfri BK Vestia Virumgård kunstgræsbane
ANN
772754 on
31-03 2021
Kl. 23:59
FC Bella IF "Skjold" Birkerød Fodbold Gladsaxe stadion Kunstgræs
ANN
772762 on
31-03 2021
Kl. 23:59
Hvidovre IF Snekkersten IF Avedøre Stadion Kunstgræs
ANN
772763 on
31-03 2021
Kl. 23:59
FC Damsø IF "Skjold" Birkerød Fodbold Vanløse I P
ANN
772764 on
31-03 2021
Kl. 23:59
FIF/Ålholm U14 Piger Bk. Hekla Hillerød Stadion Kunstgræs
ANN
772766
04-04 2021
Kl. 09:45
Herstedøster IC FC Bella Albertslund Stadion Kunstgræs
ANN
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind