MENU

VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3, Pulje 4 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
807426
14-11 2020
Kl. 09:30
Valby Østerbro IF (1) Kunst, Valby IP, tribunen
7 - 6
807425
14-11 2020
Kl. 11:15
AB Tårnby BSF Kunst, Tårnby Stadion
2 - 7
807424
14-11 2020
Kl. 12:45
Bagsværd BK Nørrebro United Bagsværd Stadion Kunstgræs
3 - 7
807422
15-11 2020
Kl. 10:55
Herstedøster IC B.93 Albertslund Stadion Kunstgræs
5 - 5
807430
28-11 2020
Kl. 10:00
Nørrebro United B 1903 Kunst, Mimersparken
7 - 5
807429
28-11 2020
Kl. 11:00
Stefan Herstedøster IC Kunst, Grøndal Centret
1 - 5
807427
28-11 2020
Kl. 11:30
BSF Valby Top Danmark Hallen, kunstgræs
3 - 1
807431
29-11 2020
Kl. 16:00
Østerbro IF (1) Bagsværd BK Kunst, Fælledparken
8 - 1
807439
23-01 2021
Kl. 11:30
Bagsværd BK B 1903 Bagsværd Stadion Kunstgræs
ANN
807441
30-01 2021
Kl. 10:00
Østerbro IF (1) Herstedøster IC Kunst, Ryparken
ANN
807438
30-01 2021
Kl. 11:00
Stefan BSF Kunst, Grøndal Centret
ANN
807440
30-01 2021
Kl. 14:00
Nørrebro United AB Tårnby Kunst, Mimersparken
ANN
807437
31-01 2021
Kl. 10:00
B.93 Valby Kunst, B93
ANN
807446
06-02 2021
Kl. 09:30
Valby B 1903 Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
807442
06-02 2021
Kl. 10:15
BSF Nørrebro United Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
ANN
807445
06-02 2021
Kl. 11:00
AB Tårnby Østerbro IF (1) Kunst, Tårnby Stadion
ANN
807443
06-02 2021
Kl. 13:30
Herstedøster IC Bagsværd BK Albertslund Stadion Kunstgræs
ANN
807444
07-02 2021
Kl. 10:00
B.93 Stefan Kunst, B93
ANN
807447 on
10-02 2021
Kl. 18:45
B 1903 Herstedøster IC B1903
807450
13-02 2021
Kl. 10:00
Nørrebro United B.93 Kunst, Mimersparken
807448
13-02 2021
Kl. 11:00
Stefan Valby Kunst, Grøndal Centret
807451
13-02 2021
Kl. 11:30
Østerbro IF (1) BSF Kunst, Ryparken
807449
14-02 2021
Kl. 11:30
Bagsværd BK AB Tårnby Bagsværd Stadion Kunstgræs
807428
14-02 2021
Kl. 11:30
B.93 AB Tårnby Kunst, B93
807423 ti
16-02 2021
Kl. 23:59
Stefan B 1903 Kunst, Grøndal Centret
UDS
807456
27-02 2021
Kl. 10:45
Valby Herstedøster IC Kunst, Valby IP, tribunen
807453
06-03 2021
Kl. 10:00
B.93 Østerbro IF (1) Kunst, B93
807454
06-03 2021
Kl. 11:00
Stefan Nørrebro United Kunst, Grøndal Centret
807455
06-03 2021
Kl. 11:00
AB Tårnby B 1903 Kunst, Tårnby Stadion
807452
07-03 2021
Kl. 11:30
BSF Bagsværd BK Top Danmark Hallen, kunstgræs
807460
13-03 2021
Kl. 09:30
Valby Nørrebro United Kunst, Valby IP, tribunen
807461
13-03 2021
Kl. 11:30
Østerbro IF (1) Stefan Kunst, Ryparken
807458
14-03 2021
Kl. 10:00
B 1903 BSF B1903
807457
14-03 2021
Kl. 10:55
Herstedøster IC AB Tårnby Albertslund Stadion Kunstgræs
807459
14-03 2021
Kl. 11:30
Bagsværd BK B.93 Bagsværd Stadion Kunstgræs
807464
20-03 2021
Kl. 11:00
Stefan Bagsværd BK Kunst, Grøndal Centret
807465
20-03 2021
Kl. 11:00
AB Tårnby Valby Kunst, Tårnby Stadion
807462
20-03 2021
Kl. 11:30
BSF Herstedøster IC Top Danmark Hallen, kunstgræs
807463
20-03 2021
Kl. 11:30
B.93 B 1903 Kunst, B93
807466
21-03 2021
Kl. 12:00
Nørrebro United Østerbro IF (1) Kunst, Mimersparken
807432 on
31-03 2021
Kl. 23:59
BSF B.93 Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
807434 on
31-03 2021
Kl. 23:59
B 1903 Østerbro IF (1) B1903
UDS
807435 on
31-03 2021
Kl. 23:59
AB Tårnby Stefan Kunst, Tårnby Stadion
UDS
807436 on
31-03 2021
Kl. 23:59
Valby Bagsværd BK Kunst, Valby IP, tribunen
UDS
807433
03-04 2021
Kl. 09:45
Herstedøster IC Nørrebro United Albertslund Stadion Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind