MENU

VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3, Pulje 3 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
807537 ma
09-11 2020
Kl. 17:45
BK Hellas Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
807534
14-11 2020
Kl. 09:45
BK Friheden Oversidder Avedøre Stadion Kunstgræs
807536
14-11 2020
Kl. 11:45
Østerbro IF (2) Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
807533
15-11 2020
Kl. 10:00
Dragør Bk. B. 1973, Herlev Dragør Bk
1 - 6
807535
21-11 2020
Kl. 13:30
Bk. Frem Greve Fodbold (1) Frem, Valby IP
13 - 1
807539
28-11 2020
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev Østerbro IF (2) Elverroad Kunstgræs
8 - 4
807538
28-11 2020
Kl. 11:30
Oversidder BK Hellas
807540
29-11 2020
Kl. 10:00
Oversidder Dragør Bk.
807542
29-11 2020
Kl. 10:15
Oversidder Greve Fodbold (1)
808037
30-01 2021
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev BK Hellas Elverroad Kunstgræs
ANN
808041
30-01 2021
Kl. 10:15
Oversidder Dragør Bk.
808038
30-01 2021
Kl. 13:00
Oversidder Oversidder
808040
31-01 2021
Kl. 10:15
Bk. Frem Østerbro IF (2) Frem, Valby IP
ANN
808039
31-01 2021
Kl. 15:45
Greve Fodbold (1) BK Friheden Greve Idræts Center
ANN
808044
06-02 2021
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev Oversidder Elverroad Kunstgræs
808042
06-02 2021
Kl. 10:00
Oversidder Bk. Frem
808043
06-02 2021
Kl. 11:00
Dragør Bk. Greve Fodbold (1) Dragør Bk
ANN
808045
07-02 2021
Kl. 16:00
Østerbro IF (2) Oversidder Kunst, Fælledparken
808046 ma
08-02 2021
Kl. 17:30
BK Hellas BK Friheden Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
808047
13-02 2021
Kl. 09:45
BK Friheden Dragør Bk. Avedøre Stadion Kunstgræs
ANN
808050
13-02 2021
Kl. 10:15
Bk. Frem B. 1973, Herlev Frem, Valby IP
ANN
808048
14-02 2021
Kl. 10:00
Oversidder BK Hellas
808049
14-02 2021
Kl. 10:15
Greve Fodbold (1) Østerbro IF (2) Greve Idræts Center
ANN
808051
14-02 2021
Kl. 10:15
Oversidder Oversidder
808055 fr
05-03 2021
Kl. 16:45
Østerbro IF (2) BK Friheden Ryparken Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

808056
06-03 2021
Kl. 10:00
BK Hellas Dragør Bk. Kunst, Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

808054
06-03 2021
Kl. 10:00
Oversidder Bk. Frem
808052
06-03 2021
Kl. 10:00
Oversidder Greve Fodbold (1)
808053
06-03 2021
Kl. 15:00
B. 1973, Herlev Oversidder Elverroad Kunstgræs
808123
13-03 2021
Kl. 09:45
BK Friheden Oversidder Avedøre Stadion Kunstgræs
808125
13-03 2021
Kl. 10:00
BK Hellas Bk. Frem Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 7
808126
13-03 2021
Kl. 10:15
Oversidder Oversidder
808057
14-03 2021
Kl. 11:30
Dragør Bk. Østerbro IF (2) Dragør Bk
1 - 5
808129 on
17-03 2021
Kl. 23:59
Oversidder Greve Fodbold (1)
808128
20-03 2021
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev BK Friheden Elverroad Kunstgræs
1 - 1
808130
20-03 2021
Kl. 10:00
Østerbro IF (2) BK Hellas Ryparken Idrætsanlæg
1 - 1
808127
20-03 2021
Kl. 10:00
Oversidder Dragør Bk.
808131
20-03 2021
Kl. 12:00
Bk. Frem Oversidder Frem, Valby IP
808036
27-03 2021
Kl. 10:00
BK Hellas Greve Fodbold (1) Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 2
807541
27-03 2021
Kl. 10:00
Bk. Frem BK Friheden Frem, Valby IP
ANN
808124
28-03 2021
Kl. 10:15
Greve Fodbold (1) B. 1973, Herlev Greve Idræts Center
2 - 5
807582 on
31-03 2021
Kl. 23:59
Østerbro IF (2) Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
807543 on
31-03 2021
Kl. 23:59
Oversidder B. 1973, Herlev
807580 on
31-03 2021
Kl. 23:59
Dragør Bk. Bk. Frem Dragør Bk
UDS
807581
03-04 2021
Kl. 09:30
BK Friheden Oversidder Avedøre Stadion Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind