MENU

VinterBold U8 Piger 3 (13) 5v5 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Rødovre Stadion Kunst Bane 1 Elstedvej 40 2610 Rødovre
779400 Kl. 10:00 Sundby Bk. Nørrebro United Bane 1
779401 Kl. 10:00 Orient GI BK Union Bane 1
780009 Kl. 10:20 Sundby Bk. Orient GI Bane 1
780026 Kl. 10:20 Nørrebro United BK Union Bane 1
780042 Kl. 10:40 Nørrebro United Orient GI Bane 1
780043 Kl. 10:40 BK Union Sundby Bk. Bane 1
Arrangør:
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd Hovedgade 86 2880 Bagsværd
780046 Kl. 10:00 Bagsværd BK Brøndbyernes IF
780047 Kl. 10:00 IF Bytoften Albertslund IF
780048 Kl. 10:20 Bagsværd BK IF Bytoften
780101 Kl. 10:20 Brøndbyernes IF Albertslund IF
780114 Kl. 10:40 Brøndbyernes IF IF Bytoften
780116 Kl. 10:40 Albertslund IF Bagsværd BK Bane 1
Arrangør:
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
780117 Kl. 10:00 Nørrebro United Sundby Bk.
780118 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF
!
NB: Brøndbyernes IF er taberdømt
Bagsværd BK Bane 1
780119 Kl. 10:20 Nørrebro United Bagsværd BK
780120 Kl. 10:20 Sundby Bk. Brøndbyernes IF
!
NB: Brøndbyernes IF er taberdømt
Bane 1
780121 Kl. 10:40 Sundby Bk. Bagsværd BK Bane 1
780122 Kl. 10:40 Nørrebro United Brøndbyernes IF
!
NB: Brøndbyernes IF er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Gladsaxe skole Ræveholmen 1 2860 Søborg
780123 Kl. 11:15 BK Union Orient GI
780124 Kl. 11:15 Albertslund IF IF Bytoften
780125 Kl. 11:35 Orient GI IF Bytoften
780126 Kl. 11:35 BK Union Albertslund IF
780127 Kl. 11:55 BK Union IF Bytoften
780128 Kl. 11:55 Albertslund IF Orient GI
Arrangør:
lørdag den. 05-12 2020
Spillested:
Bagsværd Stadion Kunstgræs Bane 1 Bagsværd Hovedgade 86 2880 Bagsværd
780129 Kl. 10:00 Sundby Bk. BK Union Bane 1
780130 Kl. 10:00 Bagsværd BK Albertslund IF Bane 1
780131 Kl. 10:20 Bagsværd BK Sundby Bk. Bane 1
780132 Kl. 10:20 Albertslund IF BK Union Bane 1
780133 Kl. 10:40 BK Union Bagsværd BK Bane 1
780135 Kl. 10:40 Sundby Bk. Albertslund IF Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Brøndby Stadion Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
780136 Kl. 10:00 Orient GI Nørrebro United
780137 Kl. 10:00 IF Bytoften Brøndbyernes IF
780138 Kl. 10:20 Brøndbyernes IF Nørrebro United
780139 Kl. 10:20 IF Bytoften Orient GI
780140 Kl. 10:40 Orient GI Brøndbyernes IF
780141 Kl. 10:40 Nørrebro United IF Bytoften
Arrangør:
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Rødovre Stadion Kunst Elstedvej 40 2610 Rødovre
780142 Kl. 10:00 Orient GI Sundby Bk.
780143 Kl. 10:00 IF Bytoften Bagsværd BK
780144 Kl. 10:20 Orient GI IF Bytoften
780145 Kl. 10:20 Sundby Bk. Bagsværd BK Bane 1
780146 Kl. 10:40 IF Bytoften Sundby Bk.
780147 Kl. 10:40 Bagsværd BK Orient GI
Arrangør:
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Brøndby Stadion Bane 1 Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
780148 Kl. 10:00 BK Union Nørrebro United Bane 1
780149 Kl. 10:00 Albertslund IF Brøndbyernes IF Bane 1
780150 Kl. 10:20 BK Union Albertslund IF Bane 1
780151 Kl. 10:20 Nørrebro United Brøndbyernes IF
780152 Kl. 10:40 Albertslund IF Nørrebro United Bane 1
780153 Kl. 10:40 Brøndbyernes IF BK Union
Arrangør:
lørdag den. 06-02 2021
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Bane 1 Nordbanegade 18 2200 København N
780155 Kl. 10:00 Sundby Bk. IF Bytoften Bane 1
780156 Kl. 10:00 Nørrebro United Albertslund IF
780157 Kl. 10:20 Albertslund IF Sundby Bk. Bane 1
780158 Kl. 10:20 IF Bytoften Nørrebro United
780159 Kl. 10:40 Sundby Bk. Nørrebro United Bane 1
780160 Kl. 10:40 IF Bytoften Albertslund IF
Arrangør:
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd Hovedgade 86 2880 Bagsværd
780161 Kl. 10:00 Orient GI Bagsværd BK
780162 Kl. 10:00 BK Union Brøndbyernes IF Bane 1
780163 Kl. 10:20 Orient GI BK Union
780164 Kl. 10:20 Bagsværd BK Brøndbyernes IF
780165 Kl. 10:40 Brøndbyernes IF Orient GI
780166 Kl. 10:40 Bagsværd BK BK Union
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Rødovre Stadion Kunst Elstedvej 40 2610 Rødovre
780167 Kl. 10:00 Orient GI Albertslund IF
780168 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF Sundby Bk.
780169 Kl. 10:20 Sundby Bk. Orient GI Bane 1
780170 Kl. 10:20 Brøndbyernes IF Albertslund IF
780171 Kl. 10:40 Sundby Bk. Albertslund IF Bane 1
780172 Kl. 10:40 Orient GI Brøndbyernes IF
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Gladsaxe skole Ræveholmen 1 2860 Søborg
780173 Kl. 10:00 Bagsværd BK Nørrebro United
780174 Kl. 10:00 IF Bytoften BK Union
780177 Kl. 10:20 Nørrebro United BK Union
780178 Kl. 10:20 Bagsværd BK IF Bytoften
780179 Kl. 10:40 BK Union Bagsværd BK
780180 Kl. 10:40 Nørrebro United IF Bytoften
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind