MENU

VinterBold U10 Piger 2 (11) 5v5, Pulje 2 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
882739 Kl. 12:00 FB HIK
882740 Kl. 12:00 BSF 2 FC Bella
882741 Kl. 12:20 FB BSF 2
882742 Kl. 12:20 HIK FC Bella
882743 Kl. 12:40 FC Bella FB Bane 1
882744 Kl. 12:40 HIK BSF 2
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
882751 Kl. 11:00 Fremad Valby Dragør BK
883660 Kl. 11:00 GVI Bagsværd BK 1
883661 Kl. 11:20 Fremad Valby GVI
883716 Kl. 11:20 Dragør BK Bagsværd BK 1
883717 Kl. 11:40 Dragør BK GVI
883718 Kl. 11:40 Bagsværd BK 1 Fremad Valby
Arrangør:
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd Hovedgade 86 2880 Bagsværd
882745 Kl. 10:00 Bagsværd BK 2 Hareskov IF (2)
882746 Kl. 10:00 Roskilde Pigefodbold Rosenhøj BK 1
882747 Kl. 10:20 Bagsværd BK 2 Roskilde Pigefodbold
882748 Kl. 10:20 Hareskov IF (2) Rosenhøj BK 1
882749 Kl. 10:40 Hareskov IF (2) Roskilde Pigefodbold
882750 Kl. 10:40 Rosenhøj BK 1 Bagsværd BK 2
Arrangør:
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Værløse Stadion Kunstgræs Bane 1 Stiager 6 3500 Værløse
883719 Kl. 10:45 FB Bagsværd BK 2 Bane 1
883720 Kl. 10:45 Hareskov IF (2) Fremad Valby
883721 Kl. 11:05 FB Hareskov IF (2) Bane 1
883722 Kl. 11:05 Bagsværd BK 2 Fremad Valby Bane 1
883723 Kl. 11:25 Hareskov IF (2) Bagsværd BK 2
883724 Kl. 11:25 Fremad Valby FB Bane 1
Arrangør:
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Byvej 72 2650 Hvidovre
884053 Kl. 10:00 Bagsværd BK 1 GVI
884054 Kl. 10:00 BSF 2 Rosenhøj BK 1
884055 Kl. 10:20 BSF 2 GVI
884056 Kl. 10:20 Rosenhøj BK 1 Bagsværd BK 1
884057 Kl. 10:40 Bagsværd BK 1 BSF 2
884058 Kl. 10:40 Rosenhøj BK 1 GVI
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Himmelev Idrætspark Bane 1 Herregårdsvej 46 4000 Roskilde
883725 Kl. 11:45 FC Bella HIK Bane 1
883726 Kl. 11:45 Roskilde Pigefodbold Dragør BK
884025 Kl. 12:05 HIK Roskilde Pigefodbold
884026 Kl. 12:05 Dragør BK FC Bella
884051 Kl. 12:25 FC Bella Roskilde Pigefodbold Bane 1
884052 Kl. 12:25 Dragør BK HIK
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
884059 Kl. 12:00 FB FC Bella
884106 Kl. 12:00 GVI Roskilde Pigefodbold
884107 Kl. 12:20 FB GVI
884108 Kl. 12:20 FC Bella Roskilde Pigefodbold Bane 1
884109 Kl. 12:40 GVI FC Bella
884110 Kl. 12:40 Roskilde Pigefodbold FB
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Ballerup Idrætspark Marbækvej 12 2750 Ballerup
884117 Kl. 10:00 BSF 2 Hareskov IF (2)
884118 Kl. 10:00 Dragør BK Fremad Valby
884119 Kl. 10:20 BSF 2 Fremad Valby
884120 Kl. 10:20 Hareskov IF (2) Dragør BK
884121 Kl. 10:40 Hareskov IF (2) Fremad Valby
884122 Kl. 10:40 Dragør BK BSF 2
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd Hovedgade 86 2880 Bagsværd
884111 Kl. 10:00 HIK Bagsværd BK 2
884112 Kl. 10:00 Bagsværd BK 1 Rosenhøj BK 1
884113 Kl. 10:20 HIK Bagsværd BK 1
884114 Kl. 10:20 Bagsværd BK 2 Rosenhøj BK 1
884115 Kl. 10:40 Bagsværd BK 2 Bagsværd BK 1
884116 Kl. 10:40 Rosenhøj BK 1 HIK
søndag den. 24-01 2021
Spillested:
Himmelev Kunstgræsbane Bane 1 Herregårdsvej 46 4000 Roskilde
886776 Kl. 13:10 Bagsværd BK 2 Dragør BK Bane 1
886777 Kl. 13:10 Roskilde Pigefodbold FC Bella Bane 1
886778 Kl. 13:30 Roskilde Pigefodbold Bagsværd BK 2 Bane 1
886779 Kl. 13:30 FC Bella Dragør BK Bane 1
886780 Kl. 13:50 Dragør BK Roskilde Pigefodbold Bane 1
887536 Kl. 13:50 FC Bella Bagsværd BK 2 Bane 1
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
884123 Kl. 10:00 BSF 2 FB
884124 Kl. 10:00 Fremad Valby Bagsværd BK 1
884125 Kl. 10:20 FB Fremad Valby
884126 Kl. 10:20 BSF 2 Bagsværd BK 1
884127 Kl. 10:40 Fremad Valby BSF 2
884128 Kl. 10:40 Bagsværd BK 1 FB
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Kunst, HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
887537 Kl. 11:00 GVI HIK
887538 Kl. 11:00 Rosenhøj BK 1 Hareskov IF (2)
887539 Kl. 11:20 HIK Hareskov IF (2)
887540 Kl. 11:20 GVI Rosenhøj BK 1
887541 Kl. 11:40 Hareskov IF (2) GVI
887542 Kl. 11:40 HIK Rosenhøj BK 1
Arrangør:
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Kunst, Dragør Bk. Bane 1 Halvejen 5 2791 Dragør
887543 Kl. 14:30 FB Dragør BK Bane 1
887544 Kl. 14:30 GVI Rosenhøj BK 1 Bane 1
887555 Kl. 14:50 GVI FB Bane 1
887556 Kl. 14:50 Dragør BK Rosenhøj BK 1 Bane 1
887557 Kl. 15:10 FB Rosenhøj BK 1 Bane 1
887558 Kl. 15:10 GVI Dragør BK Bane 1
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Kunst, HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
887565 Kl. 10:00 BSF 2 HIK
889342 Kl. 10:00 Roskilde Pigefodbold Fremad Valby
889343 Kl. 10:20 Fremad Valby BSF 2
889344 Kl. 10:20 Roskilde Pigefodbold HIK
889356 Kl. 10:40 Fremad Valby HIK
889357 Kl. 10:40 Roskilde Pigefodbold BSF 2
Arrangør:
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd Hovedgade 86 2880 Bagsværd
887559 Kl. 10:00 Bagsværd BK 1 Hareskov IF (2)
887560 Kl. 10:00 Bagsværd BK 2 FC Bella
887561 Kl. 10:20 Hareskov IF (2) Bagsværd BK 2
887562 Kl. 10:20 FC Bella Bagsværd BK 1 Bane 1
887563 Kl. 10:40 Bagsværd BK 1 Bagsværd BK 2
887564 Kl. 10:40 FC Bella Hareskov IF (2) Bane 1
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
895697 Kl. 10:00 FC Bella HIK Bane 1
895698 Kl. 10:00 Rosenhøj BK 1 Fremad Valby Bane 1
895699 Kl. 10:20 Rosenhøj BK 1 HIK Bane 1
895700 Kl. 10:20 Fremad Valby FC Bella Bane 1
895701 Kl. 10:40 Rosenhøj BK 1 FC Bella Bane 1
895702 Kl. 10:40 HIK Fremad Valby Bane 1
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Værløse Stadion Kunstgræs Bane 1 Stiager 6 3500 Værløse
889358 Kl. 09:00 FB Roskilde Pigefodbold Bane 1
889359 Kl. 09:00 Hareskov IF (2) Bagsværd BK 1
889361 Kl. 09:20 Hareskov IF (2) FB
889364 Kl. 09:20 Roskilde Pigefodbold Bagsværd BK 1 Bane 1
889365 Kl. 09:40 Roskilde Pigefodbold Hareskov IF (2) Bane 1
889367 Kl. 09:40 FB Bagsværd BK 1 Bane 1
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Ballerup Idrætspark Marbækvej 12 2750 Ballerup
890315 Kl. 10:00 GVI Dragør BK
890316 Kl. 10:00 Bagsværd BK 2 BSF 2
890317 Kl. 10:20 Bagsværd BK 2 GVI
890318 Kl. 10:20 BSF 2 Dragør BK
890319 Kl. 10:40 Dragør BK Bagsværd BK 2
890320 Kl. 10:40 GVI BSF 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind