MENU

VinterBold U10 Piger 3 (11) 5v5, Pulje 2 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 07-11 2020
Spillested:
Virumgård kunstgræsbane Bane 1 Virumgårdsvej 22 2830 Virum
895709 Kl. 09:00 Virum-Sorgenfri BK 3 BSF 4 Bane 1
895710 Kl. 09:00 BSF 3 Espergærde IF Bane 1
902602 Kl. 09:20 Virum-Sorgenfri BK 3 BSF 3 Bane 1
902603 Kl. 09:20 BSF 4 Espergærde IF Bane 1
902604 Kl. 09:40 BSF 4 BSF 3 Bane 1
902605 Kl. 09:40 Espergærde IF Virum-Sorgenfri BK 3 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 07-11 2020
Spillested:
NyBolig Park - Kunstgræs Sydskellet 1 2630 Taastrup
895703 Kl. 11:30 Taastrup FC Bagsværd BK 3
895704 Kl. 11:30 Rosenhøj BK 2 Lyngby Boldklub 1921 Bane 1
895705 Kl. 11:50 Taastrup FC Rosenhøj BK 2
895706 Kl. 11:50 Bagsværd BK 3 Lyngby Boldklub 1921 Bane 1
895707 Kl. 12:10 Lyngby Boldklub 1921 Taastrup FC Bane 1
895708 Kl. 12:10 Bagsværd BK 3 Rosenhøj BK 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Stavnsholt Stavnsholtvej 35A 3520 Farum
902606 Kl. 10:00 Farum BK Herlev IF
902607 Kl. 10:00 Fremad Valby Oversidder Bane 1
902608 Kl. 10:20 Farum BK Fremad Valby
902609 Kl. 10:20 Herlev IF Oversidder Bane 1
902610 Kl. 10:40 Herlev IF Fremad Valby Bane 1
902611 Kl. 10:40 Oversidder Farum BK
Arrangør:
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs Bane 1 Gymnasievej 5 3060 Espergærde
926618 Kl. 12:00 Oversidder Fremad Valby Bane 1
926619 Kl. 12:00 Rosenhøj BK 2 Espergærde IF Bane 1
926620 Kl. 12:20 Rosenhøj BK 2 Fremad Valby Bane 1
926621 Kl. 12:20 Espergærde IF Oversidder Bane 1
926622 Kl. 12:40 Oversidder Rosenhøj BK 2 Bane 1
926623 Kl. 12:40 Espergærde IF Fremad Valby Bane 1
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Top Danmark Hallen, kunstgræs Bane 1 Ballerup Idrætsby 36 2750 Ballerup
902652 Kl. 09:00 Taastrup FC Virum-Sorgenfri BK 3 Bane 1
902653 Kl. 09:00 BSF 4 Farum BK Bane 1
902658 Kl. 09:00 Lyngby Boldklub 1921 Bagsværd BK 3 Bane 1
902659 Kl. 09:00 BSF 3 Herlev IF
!
NB: Herlev IF er taberdømt
Bane 1
902660 Kl. 09:20 Bagsværd BK 3 BSF 3 Bane 1
902661 Kl. 09:20 Herlev IF
!
NB: Herlev IF er taberdømt
Lyngby Boldklub 1921 Bane 1
902654 Kl. 09:20 Taastrup FC BSF 4 Bane 1
902655 Kl. 09:20 Virum-Sorgenfri BK 3 Farum BK Bane 1
902656 Kl. 09:40 BSF 4 Virum-Sorgenfri BK 3 Bane 1
902657 Kl. 09:40 Farum BK Taastrup FC Bane 1
926614 Kl. 09:40 Lyngby Boldklub 1921 BSF 3 Bane 1
926617 Kl. 09:40 Herlev IF
!
NB: Herlev IF er taberdømt
Bagsværd BK 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Byvej 72 2650 Hvidovre
926721 Kl. 10:00 Rosenhøj BK 2 BSF 4
926722 Kl. 10:00 Herlev IF Farum BK Bane 1
926723 Kl. 10:20 Rosenhøj BK 2 Farum BK
926724 Kl. 10:20 BSF 4 Herlev IF
926725 Kl. 10:40 BSF 4 Farum BK
926726 Kl. 10:40 Herlev IF Rosenhøj BK 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Virum Stadion Kaplevej 46B 2830 Virum
926715 Kl. 10:00 Bagsværd BK 3 Virum-Sorgenfri BK 3
926716 Kl. 10:00 Oversidder Espergærde IF
926717 Kl. 10:20 Bagsværd BK 3 Oversidder
926718 Kl. 10:20 Virum-Sorgenfri BK 3 Espergærde IF
926719 Kl. 10:40 Virum-Sorgenfri BK 3 Oversidder
926720 Kl. 10:40 Espergærde IF Bagsværd BK 3
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
NyBolig Park - Kunstgræs Sydskellet 1 2630 Taastrup
926624 Kl. 10:00 Taastrup FC Lyngby Boldklub 1921
926625 Kl. 10:00 Fremad Valby BSF 3 Bane 1
926626 Kl. 10:20 Taastrup FC Fremad Valby
926627 Kl. 10:20 Lyngby Boldklub 1921 BSF 3 Bane 1
926628 Kl. 10:40 Fremad Valby Lyngby Boldklub 1921 Bane 1
926714 Kl. 10:40 BSF 3 Taastrup FC Bane 1
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Lyngby Stadion Lundtoftevej 61 2800 Kgs.Lyngby
926849 Kl. 13:00 Virum-Sorgenfri BK 3 Herlev IF
926851 Kl. 13:00 BSF 3 Lyngby Boldklub 1921
926853 Kl. 13:20 BSF 3 Virum-Sorgenfri BK 3
926857 Kl. 13:20 Lyngby Boldklub 1921 Herlev IF
926862 Kl. 13:40 Herlev IF BSF 3
926863 Kl. 13:40 Lyngby Boldklub 1921 Virum-Sorgenfri BK 3
Arrangør:
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
NyBolig Park - Kunstgræs Bane 1 Sydskellet 1 2630 Taastrup
926738 Kl. 11:00 Rosenhøj BK 2 Taastrup FC Bane 1
926739 Kl. 11:00 Farum BK Oversidder Bane 1
926740 Kl. 11:20 Taastrup FC Farum BK
926846 Kl. 11:20 Rosenhøj BK 2 Oversidder Bane 1
926847 Kl. 11:40 Farum BK Rosenhøj BK 2 Bane 1
926848 Kl. 11:40 Oversidder Taastrup FC Bane 1
Arrangør:
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Bagsværd Stadion Kunstgræs Bane 1 Bagsværd Hovedgade 86 2880 Bagsværd
926864 Kl. 10:00 Fremad Valby Bagsværd BK 3 Bane 1
926866 Kl. 10:00 Espergærde IF BSF 4
926868 Kl. 10:20 Bagsværd BK 3 BSF 4
926869 Kl. 10:20 Fremad Valby Espergærde IF Bane 1
926870 Kl. 10:40 BSF 4 Fremad Valby
926871 Kl. 10:40 Bagsværd BK 3 Espergærde IF
Arrangør:
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
926914 Kl. 10:40 Fremad Valby Herlev IF Bane 1
926873 Kl. 10:40 Fremad Valby Espergærde IF Bane 1
926906 Kl. 10:40 Fremad Valby Taastrup FC Bane 1
Arrangør:
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs Bane 1 Gymnasievej 5 3060 Espergærde
926872 Kl. 13:00 Taastrup FC Herlev IF Bane 1
926911 Kl. 13:20 Herlev IF Espergærde IF Bane 1
926912 Kl. 13:40 Taastrup FC Espergærde IF Bane 1
Arrangør:
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Virum Stadion Kaplevej 46B 2830 Virum
926915 Kl. 10:00 Oversidder BSF 4
926929 Kl. 10:00 Virum-Sorgenfri BK 3 Lyngby Boldklub 1921
926930 Kl. 10:20 BSF 4 Virum-Sorgenfri BK 3
926931 Kl. 10:20 Lyngby Boldklub 1921 Oversidder
926932 Kl. 10:40 Oversidder Virum-Sorgenfri BK 3
926933 Kl. 10:40 Lyngby Boldklub 1921 BSF 4
Arrangør:
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd Hovedgade 86 2880 Bagsværd
926934 Kl. 10:00 Rosenhøj BK 2 Bagsværd BK 3
926935 Kl. 10:00 BSF 3 Farum BK
926936 Kl. 10:20 Farum BK Rosenhøj BK 2
926937 Kl. 10:20 BSF 3 Bagsværd BK 3
926938 Kl. 10:40 Farum BK Bagsværd BK 3
926939 Kl. 10:40 BSF 3 Rosenhøj BK 2
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Lyngby Stadion Lundtoftevej 61 2800 Kgs.Lyngby
926952 Kl. 11:30 Lyngby Boldklub 1921 Bagsværd BK 3
926953 Kl. 11:30 Espergærde IF Farum BK
926954 Kl. 11:50 Espergærde IF Bagsværd BK 3
926955 Kl. 11:50 Farum BK Lyngby Boldklub 1921
926956 Kl. 12:10 Espergærde IF Lyngby Boldklub 1921
926957 Kl. 12:10 Bagsværd BK 3 Farum BK
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
926946 Kl. 10:40 Fremad Valby Herlev IF
926951 Kl. 10:40 Fremad Valby Rosenhøj BK 2
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Byvej 72 2650 Hvidovre
926947 Kl. 10:00 Virum-Sorgenfri BK 3 Rosenhøj BK 2
926948 Kl. 10:20 Virum-Sorgenfri BK 3 Fremad Valby
926949 Kl. 10:20 Rosenhøj BK 2 Herlev IF
926950 Kl. 10:40 Herlev IF Virum-Sorgenfri BK 3 Bane 1
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Ballerup Idrætspark Marbækvej 12 2750 Ballerup
926940 Kl. 10:00 Taastrup FC BSF 3
926941 Kl. 10:00 BSF 4 Oversidder
926942 Kl. 10:20 BSF 4 Taastrup FC
926943 Kl. 10:20 BSF 3 Oversidder
926944 Kl. 10:40 BSF 3 BSF 4
926945 Kl. 10:40 Taastrup FC Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind