MENU

VinterBold U10 Drenge 1 (11) 5v5, Pulje 4 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Roskilde Idrætspark Rådmandshaven 10 4000 Roskilde
993168 Kl. 10:00 RB 1906 1 BSF 1
993169 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub Lynge-Uggeløse IF 1 Bane 1
993170 Kl. 10:20 RB 1906 1 Allerød Fodbold Klub
993171 Kl. 10:20 BSF 1 Lynge-Uggeløse IF 1
993172 Kl. 10:40 BSF 1 Allerød Fodbold Klub
993173 Kl. 10:40 Lynge-Uggeløse IF 1 RB 1906 1
Arrangør:
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Ølstykke Stadion Bane 1 Tranekærvej 1 3650 Ølstykke
993174 Kl. 10:00 Ølstykke FC 1 Lyngby Boldklub 1921 2 Bane 1
993175 Kl. 10:00 Værløse BK 1 Allerød Fodbold Klub 2 Bane 1
993176 Kl. 10:20 Ølstykke FC 1 Værløse BK 1 Bane 1
993177 Kl. 10:20 Lyngby Boldklub 1921 2 Allerød Fodbold Klub 2 Bane 1
993178 Kl. 10:40 Lyngby Boldklub 1921 2 Værløse BK 1 Bane 1
993179 Kl. 10:40 Allerød Fodbold Klub 2 Ølstykke FC 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Lyngehallen Idrætsvej 14 3540 Lynge
993186 Kl. 10:00 Lynge-Uggeløse IF 1 Allerød Fodbold Klub
993187 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub 2 Værløse BK 1 Bane 1
993188 Kl. 10:20 Allerød Fodbold Klub Værløse BK 1 Bane 1
993189 Kl. 10:20 Lynge-Uggeløse IF 1 Allerød Fodbold Klub 2
993190 Kl. 10:40 Lynge-Uggeløse IF 1 Værløse BK 1
993191 Kl. 10:40 Allerød Fodbold Klub 2 Allerød Fodbold Klub Bane 1
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Ballerup Idrætspark Marbækvej 12 2750 Ballerup
993180 Kl. 10:00 BSF 1 RB 1906 1
993181 Kl. 10:00 Lyngby Boldklub 1921 2 Ølstykke FC 1 Bane 1
993182 Kl. 10:20 BSF 1 Ølstykke FC 1
993183 Kl. 10:20 RB 1906 1 Lyngby Boldklub 1921 2
993184 Kl. 10:40 RB 1906 1 Ølstykke FC 1
993185 Kl. 10:40 BSF 1 Lyngby Boldklub 1921 2
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Lyngehallen Kunstgræs Idrætsvej 14 3540 Lynge
993198 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub BSF 1
993199 Kl. 10:00 Værløse BK 1 Lyngby Boldklub 1921 2 Bane 1
993200 Kl. 10:20 Lyngby Boldklub 1921 2 BSF 1 Bane 1
993201 Kl. 10:20 Værløse BK 1 Allerød Fodbold Klub Bane 1
993202 Kl. 10:40 Allerød Fodbold Klub Lyngby Boldklub 1921 2
993203 Kl. 10:40 BSF 1 Værløse BK 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Ølstykke Stadion Tranekærvej 1 3650 Ølstykke
993192 Kl. 10:00 RB 1906 1 Lynge-Uggeløse IF 1
993193 Kl. 10:00 Ølstykke FC 1 Allerød Fodbold Klub 2
993194 Kl. 10:20 Ølstykke FC 1 RB 1906 1
993195 Kl. 10:20 Allerød Fodbold Klub 2 Lynge-Uggeløse IF 1
993196 Kl. 10:40 Lynge-Uggeløse IF 1 Ølstykke FC 1
993197 Kl. 10:40 RB 1906 1 Allerød Fodbold Klub 2
Arrangør:
lørdag den. 30-01 2021
Spillested:
Værløse Stadion Kunstgræs Stiager 6 3500 Værløse
993204 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub RB 1906 1
993205 Kl. 10:00 Værløse BK 1 Ølstykke FC 1
993302 Kl. 10:20 Allerød Fodbold Klub Værløse BK 1
993303 Kl. 10:20 RB 1906 1 Ølstykke FC 1
993304 Kl. 10:40 Værløse BK 1 RB 1906 1
993305 Kl. 10:40 Ølstykke FC 1 Allerød Fodbold Klub
Arrangør:
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Stavnsholt Stavnsholtvej 35A 3520 Farum
993306 Kl. 10:00 Lynge-Uggeløse IF 1 BSF 1
993307 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub 2 Lyngby Boldklub 1921 2
993308 Kl. 10:20 Lynge-Uggeløse IF 1 Allerød Fodbold Klub 2
993309 Kl. 10:20 BSF 1 Lyngby Boldklub 1921 2
993310 Kl. 10:40 Allerød Fodbold Klub 2 BSF 1
993311 Kl. 10:40 Lyngby Boldklub 1921 2 Lynge-Uggeløse IF 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Roskilde Idrætspark Rådmandshaven 10 4000 Roskilde
993312 Kl. 10:00 RB 1906 1 Værløse BK 1
993313 Kl. 10:00 BSF 1 Allerød Fodbold Klub 2
993314 Kl. 10:20 Allerød Fodbold Klub 2 RB 1906 1
993315 Kl. 10:20 Værløse BK 1 BSF 1
993316 Kl. 10:40 RB 1906 1 BSF 1
993317 Kl. 10:40 Værløse BK 1 Allerød Fodbold Klub 2
Arrangør:
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Ølstykke Stadion Tranekærvej 1 3650 Ølstykke
993318 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub Ølstykke FC 1
993319 Kl. 10:00 Lynge-Uggeløse IF 1 Lyngby Boldklub 1921 2 Bane 1
993320 Kl. 10:20 Allerød Fodbold Klub Lynge-Uggeløse IF 1
993321 Kl. 10:20 Ølstykke FC 1 Lyngby Boldklub 1921 2 Bane 1
993322 Kl. 10:40 Lyngby Boldklub 1921 2 Allerød Fodbold Klub Bane 1
993323 Kl. 10:40 Ølstykke FC 1 Lynge-Uggeløse IF 1 Bane 1
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Lyngehallen Kunstgræs Idrætsvej 14 3540 Lynge
993324 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub 2
993325 Kl. 10:00 Lyngby Boldklub 1921 2 RB 1906 1 Bane 1
993326 Kl. 10:20 RB 1906 1 Allerød Fodbold Klub Bane 1
993327 Kl. 10:20 Lyngby Boldklub 1921 2 Allerød Fodbold Klub 2 Bane 1
993328 Kl. 10:40 RB 1906 1 Allerød Fodbold Klub 2 Bane 1
993329 Kl. 10:40 Allerød Fodbold Klub Lyngby Boldklub 1921 2
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Ballerup Idrætspark Marbækvej 12 2750 Ballerup
993330 Kl. 10:00 Ølstykke FC 1 BSF 1
993331 Kl. 10:00 Værløse BK 1 Lynge-Uggeløse IF 1
993332 Kl. 10:20 BSF 1 Lynge-Uggeløse IF 1
993333 Kl. 10:20 Ølstykke FC 1 Værløse BK 1
993334 Kl. 10:40 Lynge-Uggeløse IF 1 Ølstykke FC 1
993335 Kl. 10:40 BSF 1 Værløse BK 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind