MENU

VinterBold U10 Drenge 2 (11) 5v5, Pulje 7 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 07-11 2020
Spillested:
Hedehusene idrætspark Kunstgræs Stenbuen 34 2640 Hedehusene
936288 Kl. 09:00 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Glostrup 1
936289 Kl. 09:00 Tune IF 1 Måløv BK 1
944809 Kl. 09:20 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Tune IF 1
944810 Kl. 09:20 Glostrup 1 Måløv BK 1
944811 Kl. 09:40 Glostrup 1 Tune IF 1
944812 Kl. 09:40 Måløv BK 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
Arrangør:
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
NyBolig Park - Kunstgræs Sydskellet 1 2630 Taastrup
944813 Kl. 11:00 Taastrup FC 2 BK Union 1
944814 Kl. 11:00 Orient GI
!
NB: Orient GI er taberdømt
AB Tårnby 2 Bane 1
944815 Kl. 11:20 Taastrup FC 2 Orient GI
!
NB: Orient GI er taberdømt
Bane 1
944817 Kl. 11:20 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
Orient GI Bane 1
944818 Kl. 11:40 AB Tårnby 2 Taastrup FC 2 Bane 1
944816 Kl. 11:40 BK Union 1 AB Tårnby 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Måløv Idrætspark, Kunstgræs Måløv Hovedgade 48 2760 Måløv
944854 Kl. 11:30 Måløv BK 1 Tune IF 1
944855 Kl. 11:30 AB Tårnby 2 Orient GI Bane 1
944856 Kl. 11:50 Tune IF 1 Orient GI
944857 Kl. 11:50 Måløv BK 1 AB Tårnby 2
944881 Kl. 12:10 Måløv BK 1 Orient GI
944882 Kl. 12:10 AB Tårnby 2 Tune IF 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Glostrup Idrætspark Kunstgræs Stadionvej 80 2600 Glostrup
944819 Kl. 10:00 Glostrup 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
944820 Kl. 10:00 BK Union 1 Taastrup FC 2 Bane 1
944821 Kl. 10:20 Glostrup 1 Taastrup FC 2
944822 Kl. 10:20 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 BK Union 1
944824 Kl. 10:40 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Taastrup FC 2
944825 Kl. 10:40 Glostrup 1 BK Union 1
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Tune Stadion Kunstgræs Bane 1 Tunehøj 7 4030 Tune
955454 Kl. 10:00 Tune IF 1 Glostrup 1 Bane 1
955455 Kl. 10:00 Orient GI BK Union 1 Bane 1
955456 Kl. 10:20 BK Union 1 Glostrup 1 Bane 1
955457 Kl. 10:20 Orient GI Tune IF 1 Bane 1
955458 Kl. 10:40 Tune IF 1 BK Union 1 Bane 1
955459 Kl. 10:40 Glostrup 1 Orient GI
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
NyBolig Park - Kunstgræs Sydskellet 1 2630 Taastrup
955448 Kl. 12:00 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Måløv BK 1
955449 Kl. 12:00 Taastrup FC 2 AB Tårnby 2
955450 Kl. 12:20 Taastrup FC 2 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
955451 Kl. 12:20 AB Tårnby 2 Måløv BK 1 Bane 1
955452 Kl. 12:40 Måløv BK 1 Taastrup FC 2 Bane 1
955453 Kl. 12:40 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 AB Tårnby 2
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Hedehusene idrætspark Kunstgræs Stenbuen 34 2640 Hedehusene
955460 Kl. 10:00 Tune IF 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
955461 Kl. 10:00 Orient GI Taastrup FC 2 Bane 1
955462 Kl. 10:20 Tune IF 1 Orient GI
955463 Kl. 10:20 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Taastrup FC 2
955464 Kl. 10:40 Orient GI Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Bane 1
955465 Kl. 10:40 Taastrup FC 2 Tune IF 1
Arrangør:
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Måløv Idrætspark, Kunstgræs Måløv Hovedgade 48 2760 Måløv
955466 Kl. 11:30 Måløv BK 1 Glostrup 1
955467 Kl. 11:30 AB Tårnby 2 BK Union 1 Bane 1
955468 Kl. 11:50 Måløv BK 1 AB Tårnby 2
955469 Kl. 11:50 Glostrup 1 BK Union 1
955470 Kl. 12:10 AB Tårnby 2 Glostrup 1 Bane 1
955471 Kl. 12:10 BK Union 1 Måløv BK 1
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Hedehusene idrætspark Kunstgræs Stenbuen 34 2640 Hedehusene
955472 Kl. 10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Orient GI
465559 Kl. 10:00 Glostrup 1 AB Tårnby 2
465560 Kl. 10:20 AB Tårnby 2 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Bane 1
465561 Kl. 10:20 Orient GI Glostrup 1 Bane 1
465562 Kl. 10:40 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Glostrup 1
465563 Kl. 10:40 Orient GI AB Tårnby 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Tune Stadion Kunstgræs Bane 1 Tunehøj 7 4030 Tune
465564 Kl. 10:00 Tune IF 1 Taastrup FC 2 Bane 1
465565 Kl. 10:00 Måløv BK 1 BK Union 1 Bane 1
465566 Kl. 10:20 Tune IF 1 Måløv BK 1 Bane 1
465567 Kl. 10:20 Taastrup FC 2 BK Union 1 Bane 1
465568 Kl. 10:40 BK Union 1 Tune IF 1 Bane 1
465569 Kl. 10:40 Taastrup FC 2 Måløv BK 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Måløv Idrætspark, Kunstgræs Måløv Hovedgade 48 2760 Måløv
465576 Kl. 11:30 Taastrup FC 2 Glostrup 1
465633 Kl. 11:30 Orient GI Måløv BK 1
465634 Kl. 11:50 Glostrup 1 Måløv BK 1
465635 Kl. 11:50 Taastrup FC 2 Orient GI
465636 Kl. 12:10 Måløv BK 1 Taastrup FC 2
465637 Kl. 12:10 Glostrup 1 Orient GI
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Glostrup Idrætspark Kunstgræs Stadionvej 80 2600 Glostrup
465570 Kl. 10:00 Tune IF 1 AB Tårnby 2
465571 Kl. 10:00 BK Union 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Bane 1
465572 Kl. 10:20 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Tune IF 1
465573 Kl. 10:20 BK Union 1 AB Tårnby 2 Bane 1
465574 Kl. 10:40 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 AB Tårnby 2
465575 Kl. 10:40 Tune IF 1 BK Union 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind