MENU

VinterBold U10 Drenge 2 (11) 5v5, Pulje 8 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 07-11 2020
Spillested:
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs Agnetevej 1 3070 Snekkersten
465649 Kl. 10:45 Bagsværd BK 1 Snekkersten IF 2
465650 Kl. 10:45 Lyngby Boldklub 1921 3 FC Rudersdal 2
465651 Kl. 11:05 Bagsværd BK 1 Lyngby Boldklub 1921 3
465652 Kl. 11:05 Snekkersten IF 2 FC Rudersdal 2
465653 Kl. 11:25 Snekkersten IF 2 Lyngby Boldklub 1921 3
465654 Kl. 11:25 FC Rudersdal 2 Bagsværd BK 1
Arrangør:
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs Gymnasievej 5 3060 Espergærde
465638 Kl. 12:00 Espergærde IF 1 IF Bytoften 2
465644 Kl. 12:00 Virum-Sorgenfri BK 1 IF Skjold Birkerød 1
465645 Kl. 12:20 Espergærde IF 1 Virum-Sorgenfri BK 1
465646 Kl. 12:20 IF Bytoften 2 IF Skjold Birkerød 1
465647 Kl. 12:40 IF Bytoften 2 Virum-Sorgenfri BK 1
465648 Kl. 12:40 IF Skjold Birkerød 1 Espergærde IF 1
Arrangør:
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Birkerød Stadion Bistrupvej 1 3460 Birkerød
465661 Kl. 10:00 IF Skjold Birkerød 1 Virum-Sorgenfri BK 1
465662 Kl. 10:00 FC Rudersdal 2 Lyngby Boldklub 1921 3
465663 Kl. 10:20 Virum-Sorgenfri BK 1 Lyngby Boldklub 1921 3
465664 Kl. 10:20 IF Skjold Birkerød 1 FC Rudersdal 2
465665 Kl. 10:40 IF Skjold Birkerød 1 Lyngby Boldklub 1921 3
465666 Kl. 10:40 FC Rudersdal 2 Virum-Sorgenfri BK 1
Arrangør:
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Gladsaxe skole Ræveholmen 1 2860 Søborg
465655 Kl. 13:00 IF Bytoften 2 Espergærde IF 1
465656 Kl. 13:00 Snekkersten IF 2 Bagsværd BK 1
465657 Kl. 13:20 IF Bytoften 2 Bagsværd BK 1
465658 Kl. 13:20 Espergærde IF 1 Snekkersten IF 2
465659 Kl. 13:40 Espergærde IF 1 Bagsværd BK 1
465660 Kl. 13:40 IF Bytoften 2 Snekkersten IF 2
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Virum Stadion Kaplevej 46B 2830 Virum
465673 Kl. 12:30 Virum-Sorgenfri BK 1 IF Bytoften 2
465674 Kl. 12:30 Lyngby Boldklub 1921 3 Snekkersten IF 2
465675 Kl. 12:50 Snekkersten IF 2 IF Bytoften 2
465676 Kl. 12:50 Lyngby Boldklub 1921 3 Virum-Sorgenfri BK 1
465677 Kl. 13:10 Virum-Sorgenfri BK 1 Snekkersten IF 2
465678 Kl. 13:10 IF Bytoften 2 Lyngby Boldklub 1921 3
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd Hovedgade 86 2880 Bagsværd
465667 Kl. 10:00 Espergærde IF 1 IF Skjold Birkerød 1
465668 Kl. 10:00 Bagsværd BK 1 FC Rudersdal 2
465669 Kl. 10:20 Bagsværd BK 1 Espergærde IF 1
465670 Kl. 10:20 FC Rudersdal 2 IF Skjold Birkerød 1
465671 Kl. 10:40 IF Skjold Birkerød 1 Bagsværd BK 1
465672 Kl. 10:40 Espergærde IF 1 FC Rudersdal 2
Arrangør:
lørdag den. 30-01 2021
Spillested:
Rundforbi Stadion Egebækvej 118 2850 Nærum
465685 Kl. 10:00 IF Skjold Birkerød 1 IF Bytoften 2
465686 Kl. 10:00 FC Rudersdal 2 Snekkersten IF 2
465687 Kl. 10:20 IF Skjold Birkerød 1 FC Rudersdal 2
465688 Kl. 10:20 IF Bytoften 2 Snekkersten IF 2
465689 Kl. 10:40 FC Rudersdal 2 IF Bytoften 2
465690 Kl. 10:40 Snekkersten IF 2 IF Skjold Birkerød 1
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Lyngby Stadion Lundtoftevej 61 2800 Kgs.Lyngby
465679 Kl. 11:30 Virum-Sorgenfri BK 1 Espergærde IF 1
465680 Kl. 11:30 Lyngby Boldklub 1921 3 Bagsværd BK 1
465681 Kl. 11:50 Virum-Sorgenfri BK 1 Lyngby Boldklub 1921 3
465682 Kl. 11:50 Espergærde IF 1 Bagsværd BK 1
465683 Kl. 12:10 Lyngby Boldklub 1921 3 Espergærde IF 1
465684 Kl. 12:10 Bagsværd BK 1 Virum-Sorgenfri BK 1
Arrangør:
lørdag den. 06-02 2021
Spillested:
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs Agnetevej 1 3070 Snekkersten
465697 Kl. 10:45 Virum-Sorgenfri BK 1 Bagsværd BK 1
465698 Kl. 10:45 IF Skjold Birkerød 1 Snekkersten IF 2
465955 Kl. 11:05 Virum-Sorgenfri BK 1 IF Skjold Birkerød 1
465956 Kl. 11:05 Bagsværd BK 1 Snekkersten IF 2
465957 Kl. 11:25 Snekkersten IF 2 Virum-Sorgenfri BK 1
465958 Kl. 11:25 Bagsværd BK 1 IF Skjold Birkerød 1
Arrangør:
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs Gymnasievej 5 3060 Espergærde
465691 Kl. 12:00 Espergærde IF 1 Lyngby Boldklub 1921 3
465692 Kl. 12:00 IF Bytoften 2 FC Rudersdal 2
465693 Kl. 12:20 FC Rudersdal 2 Espergærde IF 1
465694 Kl. 12:20 Lyngby Boldklub 1921 3 IF Bytoften 2
465695 Kl. 12:40 Espergærde IF 1 IF Bytoften 2
465696 Kl. 12:40 Lyngby Boldklub 1921 3 FC Rudersdal 2
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Virum Stadion Kaplevej 46B 2830 Virum
465959 Kl. 10:00 Virum-Sorgenfri BK 1 FC Rudersdal 2
465960 Kl. 10:00 Snekkersten IF 2 Espergærde IF 1
465961 Kl. 10:20 Espergærde IF 1 Virum-Sorgenfri BK 1
465962 Kl. 10:20 Snekkersten IF 2 FC Rudersdal 2
465963 Kl. 10:40 Espergærde IF 1 FC Rudersdal 2
465964 Kl. 10:40 Virum-Sorgenfri BK 1 Snekkersten IF 2
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd Hovedgade 86 2880 Bagsværd
465965 Kl. 10:00 Bagsværd BK 1 IF Bytoften 2
465966 Kl. 10:00 Lyngby Boldklub 1921 3 IF Skjold Birkerød 1
465967 Kl. 10:20 IF Bytoften 2 IF Skjold Birkerød 1
465968 Kl. 10:20 Bagsværd BK 1 Lyngby Boldklub 1921 3
465969 Kl. 10:40 IF Skjold Birkerød 1 Bagsværd BK 1
465970 Kl. 10:40 IF Bytoften 2 Lyngby Boldklub 1921 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind