MENU

VinterBold U10 Drenge 3 (11) 5v5, Pulje 7 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Stavnsholt Bane 1 Stavnsholtvej 35A 3520 Farum
977447 Kl. 10:00 Helsinge Fodbold 3
!
NB: Helsinge Fodbold 3 er taberdømt
Kr. Værløse IF Bane 1
977448 Kl. 10:00 Slagslunde-Ganløse IF Værløse BK 2 Bane 1
977449 Kl. 10:20 Helsinge Fodbold 3
!
NB: Helsinge Fodbold 3 er taberdømt
Slagslunde-Ganløse IF Bane 1
977450 Kl. 10:20 Kr. Værløse IF Værløse BK 2
977451 Kl. 10:40 Kr. Værløse IF Slagslunde-Ganløse IF
977452 Kl. 10:40 Værløse BK 2 Helsinge Fodbold 3
!
NB: Helsinge Fodbold 3 er taberdømt
Bane 1
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Frederiksværk Stadion Sportsvej 7 3300 Frederiksværk
977441 Kl. 10:00 Frederiksværk Fodbold Klub 2 Lynge-Uggeløse IF 2
977442 Kl. 10:00 Måløv BK 2 Hundested IK
977443 Kl. 10:20 Frederiksværk Fodbold Klub 2 Måløv BK 2
977444 Kl. 10:20 Lynge-Uggeløse IF 2 Hundested IK
977445 Kl. 10:40 Lynge-Uggeløse IF 2 Måløv BK 2
977446 Kl. 10:40 Hundested IK Frederiksværk Fodbold Klub 2
Arrangør:
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Hundested Stadion Stadionvej 40 3390 Hundested
977459 Kl. 10:00 Hundested IK Måløv BK 2
977460 Kl. 10:00 Værløse BK 2 Slagslunde-Ganløse IF
977461 Kl. 10:20 Måløv BK 2 Slagslunde-Ganløse IF
977462 Kl. 10:20 Hundested IK Værløse BK 2
977463 Kl. 10:40 Hundested IK Slagslunde-Ganløse IF
977464 Kl. 10:40 Værløse BK 2 Måløv BK 2
Arrangør:
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Lyngehallen Bane 1 Idrætsvej 14 3540 Lynge
977453 Kl. 10:00 Lynge-Uggeløse IF 2 Frederiksværk Fodbold Klub 2
!
NB: Frederiksværk Fodbold Klub 2 er taberdømt
Bane 1
977454 Kl. 10:00 Kr. Værløse IF Helsinge Fodbold 3
!
NB: Helsinge Fodbold 3 er taberdømt
Bane 1
977455 Kl. 10:20 Lynge-Uggeløse IF 2 Helsinge Fodbold 3
!
NB: Helsinge Fodbold 3 er taberdømt
Bane 1
977456 Kl. 10:20 Frederiksværk Fodbold Klub 2
!
NB: Frederiksværk Fodbold Klub 2 er taberdømt
Kr. Værløse IF Bane 1
977457 Kl. 10:40 Frederiksværk Fodbold Klub 2 Helsinge Fodbold 3
!
NB: Helsinge Fodbold 3 er taberdømt
Bane 1
977458 Kl. 10:40 Lynge-Uggeløse IF 2 Kr. Værløse IF
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Helsinge Stadion Idrætsvej 21 3200 Helsinge
977465 Kl. 10:00 Frederiksværk Fodbold Klub 2 Hundested IK
977466 Kl. 10:00 Helsinge Fodbold 3 Værløse BK 2
977467 Kl. 10:20 Helsinge Fodbold 3 Frederiksværk Fodbold Klub 2
977468 Kl. 10:20 Værløse BK 2 Hundested IK
977469 Kl. 10:40 Hundested IK Helsinge Fodbold 3
977470 Kl. 10:40 Frederiksværk Fodbold Klub 2 Værløse BK 2
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Måløv Idrætspark, Kunstgræs Måløv Hovedgade 48 2760 Måløv
977471 Kl. 11:30 Måløv BK 2 Lynge-Uggeløse IF 2
977472 Kl. 11:30 Slagslunde-Ganløse IF Kr. Værløse IF
977473 Kl. 11:50 Kr. Værløse IF Lynge-Uggeløse IF 2
977474 Kl. 11:50 Slagslunde-Ganløse IF Måløv BK 2
977475 Kl. 12:10 Måløv BK 2 Kr. Værløse IF
977476 Kl. 12:10 Lynge-Uggeløse IF 2 Slagslunde-Ganløse IF
Arrangør:
lørdag den. 30-01 2021
Spillested:
Værløse Stadion Kunstgræs Stiager 6 3500 Værløse
977483 Kl. 10:00 Hundested IK Lynge-Uggeløse IF 2
977484 Kl. 10:00 Værløse BK 2 Kr. Værløse IF
977485 Kl. 10:20 Hundested IK Værløse BK 2
977486 Kl. 10:20 Lynge-Uggeløse IF 2 Kr. Værløse IF
977487 Kl. 10:40 Værløse BK 2 Lynge-Uggeløse IF 2
977488 Kl. 10:40 Kr. Værløse IF Hundested IK
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Gryden Vestergade 5 3660 Stenløse
977477 Kl. 10:00 Måløv BK 2 Frederiksværk Fodbold Klub 2
977478 Kl. 10:00 Slagslunde-Ganløse IF Helsinge Fodbold 3
977479 Kl. 10:20 Måløv BK 2 Slagslunde-Ganløse IF
977480 Kl. 10:20 Frederiksværk Fodbold Klub 2 Helsinge Fodbold 3
977481 Kl. 10:40 Slagslunde-Ganløse IF Frederiksværk Fodbold Klub 2
977482 Kl. 10:40 Helsinge Fodbold 3 Måløv BK 2
Arrangør:
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Stavnsholt Bane 1 Stavnsholtvej 35A 3520 Farum
977495 Kl. 10:00 Måløv BK 2 Helsinge Fodbold 3 Bane 1
977496 Kl. 10:00 Hundested IK Kr. Værløse IF Bane 1
977497 Kl. 10:20 Måløv BK 2 Hundested IK Bane 1
977498 Kl. 10:20 Helsinge Fodbold 3 Kr. Værløse IF
977499 Kl. 10:40 Kr. Værløse IF Måløv BK 2
977500 Kl. 10:40 Helsinge Fodbold 3 Hundested IK
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Frederiksværk Stadion Sportsvej 7 3300 Frederiksværk
977489 Kl. 10:00 Frederiksværk Fodbold Klub 2 Slagslunde-Ganløse IF
977490 Kl. 10:00 Lynge-Uggeløse IF 2 Værløse BK 2
977491 Kl. 10:20 Værløse BK 2 Frederiksværk Fodbold Klub 2
977492 Kl. 10:20 Slagslunde-Ganløse IF Lynge-Uggeløse IF 2
977493 Kl. 10:40 Frederiksværk Fodbold Klub 2 Lynge-Uggeløse IF 2
977494 Kl. 10:40 Slagslunde-Ganløse IF Værløse BK 2
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Lyngehallen Idrætsvej 14 3540 Lynge
977507 Kl. 10:00 Helsinge Fodbold 3 Lynge-Uggeløse IF 2
977508 Kl. 10:00 Slagslunde-Ganløse IF Hundested IK
977509 Kl. 10:20 Lynge-Uggeløse IF 2 Hundested IK
977510 Kl. 10:20 Helsinge Fodbold 3 Slagslunde-Ganløse IF
977511 Kl. 10:40 Hundested IK Helsinge Fodbold 3
977512 Kl. 10:40 Lynge-Uggeløse IF 2 Slagslunde-Ganløse IF
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Måløv Idrætspark, Kunstgræs Måløv Hovedgade 48 2760 Måløv
977501 Kl. 11:30 Måløv BK 2 Værløse BK 2
977502 Kl. 11:30 Kr. Værløse IF Frederiksværk Fodbold Klub 2
977503 Kl. 11:50 Frederiksværk Fodbold Klub 2 Måløv BK 2
977504 Kl. 11:50 Kr. Værløse IF Værløse BK 2
977505 Kl. 12:10 Frederiksværk Fodbold Klub 2 Værløse BK 2
977506 Kl. 12:10 Måløv BK 2 Kr. Værløse IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind