MENU

VinterBold U9 Drenge 1 (12) 5v5, Pulje 1 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Greve Idræts Center Kunstgræs Bane 1 Lillevangsvej 88 2670 Greve
479927 Kl. 10:15 Taastrup FC 1 Greve Fodbold 1 Bane 1
479928 Kl. 10:15 FK Sydsjælland 05 1 Oversidder Bane 1
479929 Kl. 10:35 Taastrup FC 1 FK Sydsjælland 05 1 Bane 1
479930 Kl. 10:35 Greve Fodbold 1 Oversidder Bane 1
479931 Kl. 10:55 Greve Fodbold 1 FK Sydsjælland 05 1 Bane 1
479932 Kl. 10:55 Oversidder Taastrup FC 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Ved Stadion 6 4600 Køge
479921 Kl. 11:00 Køge BK 1 Himmelev-Veddelev BK 1
479922 Kl. 11:00 RB 1906 1 Ringsted IF 1
479923 Kl. 11:20 Køge BK 1 RB 1906 1
479924 Kl. 11:20 Himmelev-Veddelev BK 1 Ringsted IF 1
479925 Kl. 11:40 Himmelev-Veddelev BK 1 RB 1906 1
479926 Kl. 11:40 Ringsted IF 1 Køge BK 1
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Himmelev Idrætspark Bane 1 Herregårdsvej 46 4000 Roskilde
480541 Kl. 08:45 Himmelev-Veddelev BK 1 Køge BK 1 Bane 1
480542 Kl. 08:45 Greve Fodbold 1 Taastrup FC 1 Bane 1
480543 Kl. 09:05 Himmelev-Veddelev BK 1 Taastrup FC 1 Bane 1
480544 Kl. 09:05 Køge BK 1 Greve Fodbold 1 Bane 1
480545 Kl. 09:25 Køge BK 1 Taastrup FC 1 Bane 1
480546 Kl. 09:25 Himmelev-Veddelev BK 1 Greve Fodbold 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Ringsted Stadion Anlægsvej 15 4100 Ringsted
480547 Kl. 10:00 Ringsted IF 1 RB 1906 1
480548 Kl. 10:00 Oversidder FK Sydsjælland 05 1 Bane 1
480549 Kl. 10:20 RB 1906 1 FK Sydsjælland 05 1
480550 Kl. 10:20 Ringsted IF 1 Oversidder
480551 Kl. 10:40 Ringsted IF 1 FK Sydsjælland 05 1
480552 Kl. 10:40 Oversidder RB 1906 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Roskilde Idrætspark Rådmandshaven 10 4000 Roskilde
480568 Kl. 10:00 RB 1906 1 Himmelev-Veddelev BK 1
480569 Kl. 10:00 FK Sydsjælland 05 1 Greve Fodbold 1
480570 Kl. 10:20 Greve Fodbold 1 Himmelev-Veddelev BK 1
480571 Kl. 10:20 FK Sydsjælland 05 1 RB 1906 1
480572 Kl. 10:40 RB 1906 1 Greve Fodbold 1
480573 Kl. 10:40 Himmelev-Veddelev BK 1 FK Sydsjælland 05 1
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
NyBolig Park - Kunstgræs Bane 1 Sydskellet 1 2630 Taastrup
480553 Kl. 11:00 Køge BK 1 Ringsted IF 1 Bane 1
480554 Kl. 11:00 Taastrup FC 1 Oversidder
480555 Kl. 11:20 Taastrup FC 1 Køge BK 1
480556 Kl. 11:20 Oversidder Ringsted IF 1 Bane 1
480557 Kl. 11:40 Ringsted IF 1 Taastrup FC 1 Bane 1
480567 Kl. 11:40 Køge BK 1 Oversidder Bane 1
Arrangør:
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Ringsted Stadion Anlægsvej 15 4100 Ringsted
480721 Kl. 10:00 Ringsted IF 1 Himmelev-Veddelev BK 1
480725 Kl. 10:00 Oversidder Greve Fodbold 1 Bane 1
480726 Kl. 10:20 Ringsted IF 1 Oversidder
480727 Kl. 10:20 Himmelev-Veddelev BK 1 Greve Fodbold 1
480728 Kl. 10:40 Oversidder Himmelev-Veddelev BK 1 Bane 1
480729 Kl. 10:40 Greve Fodbold 1 Ringsted IF 1
Arrangør:
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Fladsåhallen Bane 1 Mogenstrup Parkvej 10A 4700 Næstved
480574 Kl. 10:00 RB 1906 1 Køge BK 1 Bane 1
480575 Kl. 10:00 FK Sydsjælland 05 1 Taastrup FC 1 Bane 1
480576 Kl. 10:20 RB 1906 1 FK Sydsjælland 05 1 Bane 1
480577 Kl. 10:20 Køge BK 1 Taastrup FC 1 Bane 1
480578 Kl. 10:40 FK Sydsjælland 05 1 Køge BK 1 Bane 1
480718 Kl. 10:40 Taastrup FC 1 RB 1906 1 Bane 1
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Himmelev Idrætspark Herregårdsvej 46 4000 Roskilde
480730 Kl. 10:00 Køge BK 1 FK Sydsjælland 05 1
480731 Kl. 10:00 Himmelev-Veddelev BK 1 Oversidder
480732 Kl. 10:20 Oversidder Køge BK 1 Bane 1
480733 Kl. 10:20 FK Sydsjælland 05 1 Himmelev-Veddelev BK 1
480734 Kl. 10:40 Køge BK 1 Himmelev-Veddelev BK 1
480735 Kl. 10:40 FK Sydsjælland 05 1 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Roskilde Idrætspark Rådmandshaven 10 4000 Roskilde
480736 Kl. 12:00 RB 1906 1 Taastrup FC 1
480929 Kl. 12:00 Ringsted IF 1 Greve Fodbold 1
480987 Kl. 12:20 RB 1906 1 Ringsted IF 1
480988 Kl. 12:20 Taastrup FC 1 Greve Fodbold 1
480989 Kl. 12:40 Greve Fodbold 1 RB 1906 1
480990 Kl. 12:40 Taastrup FC 1 Ringsted IF 1
Arrangør:
lørdag den. 06-03 2021
Spillested:
NyBolig Park - Kunstgræs Sydskellet 1 2630 Taastrup
480997 Kl. 09:00 Taastrup FC 1 Himmelev-Veddelev BK 1
480998 Kl. 09:00 FK Sydsjælland 05 1 Ringsted IF 1 Bane 1
480999 Kl. 09:20 Himmelev-Veddelev BK 1 Ringsted IF 1 Bane 1
481000 Kl. 09:20 Taastrup FC 1 FK Sydsjælland 05 1
481022 Kl. 09:40 Ringsted IF 1 Taastrup FC 1 Bane 1
481023 Kl. 09:40 Himmelev-Veddelev BK 1 FK Sydsjælland 05 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Greve Idræts Center Kunstgræs Bane 1 Lillevangsvej 88 2670 Greve
480991 Kl. 09:00 RB 1906 1 Oversidder Bane 1
480992 Kl. 09:00 Greve Fodbold 1 Køge BK 1 Bane 1
480993 Kl. 09:20 Køge BK 1 RB 1906 1 Bane 1
480994 Kl. 09:20 Greve Fodbold 1 Oversidder Bane 1
480995 Kl. 09:40 Køge BK 1 Oversidder Bane 1
480996 Kl. 09:40 RB 1906 1 Greve Fodbold 1 Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind