MENU

VinterBold U9 Drenge 1 (12) 5v5, Pulje 2 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Byvej 72 2650 Hvidovre
481031 Kl. 11:30 Vallensbæk IF 1 Hvidovre IF 1
481032 Kl. 11:30 Lyngby Boldklub 1921 2 Nykøbing FC 1
481033 Kl. 11:50 Vallensbæk IF 1 Lyngby Boldklub 1921 2
481034 Kl. 11:50 Hvidovre IF 1 Nykøbing FC 1
481035 Kl. 12:10 Hvidovre IF 1 Lyngby Boldklub 1921 2
481036 Kl. 12:10 Nykøbing FC 1 Vallensbæk IF 1
Arrangør:
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Ishøj Idrætscenter Vejledalen 17 2635 Ishøj
481024 Kl. 10:00 Ishøj IF 1 BK Avarta 1
481025 Kl. 10:00 BSF 1 Lyngby Boldklub 1921 1
481026 Kl. 10:20 Ishøj IF 1 BSF 1
481027 Kl. 10:20 BK Avarta 1 Lyngby Boldklub 1921 1
481028 Kl. 10:40 BK Avarta 1 BSF 1
481030 Kl. 10:40 Lyngby Boldklub 1921 1 Ishøj IF 1
lørdag den. 21-11 2020
Spillested:
Lyngby Stadion Lundtoftevej 61 2800 Kgs.Lyngby
481043 Kl. 11:30 Lyngby Boldklub 1921 1 BSF 1
481044 Kl. 11:30 Nykøbing FC 1 Lyngby Boldklub 1921 2 Bane 1
481045 Kl. 11:50 BSF 1 Lyngby Boldklub 1921 2
481046 Kl. 11:50 Lyngby Boldklub 1921 1 Nykøbing FC 1
481047 Kl. 12:10 Lyngby Boldklub 1921 1 Lyngby Boldklub 1921 2
481048 Kl. 12:10 Nykøbing FC 1 BSF 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Espelunden Kunstgræs Korsdalsvej 100 2610 Rødovre
481037 Kl. 10:00 BK Avarta 1 Ishøj IF 1
481038 Kl. 10:00 Hvidovre IF 1 Vallensbæk IF 1 Bane 1
481039 Kl. 10:20 BK Avarta 1 Vallensbæk IF 1
481040 Kl. 10:20 Ishøj IF 1 Hvidovre IF 1
481041 Kl. 10:40 Ishøj IF 1 Vallensbæk IF 1 Bane 1
481042 Kl. 10:40 BK Avarta 1 Hvidovre IF 1
Arrangør:
lørdag den. 05-12 2020
Spillested:
Vallensbæk Idrætscenter Idræts Allé 2 2625 Vallensbæk
481049 Kl. 09:00 Ishøj IF 1 Lyngby Boldklub 1921 1
481050 Kl. 09:00 Vallensbæk IF 1 Nykøbing FC 1
481051 Kl. 09:20 Vallensbæk IF 1 Ishøj IF 1
481052 Kl. 09:20 Nykøbing FC 1 Lyngby Boldklub 1921 1
481053 Kl. 09:40 Lyngby Boldklub 1921 1 Vallensbæk IF 1
481054 Kl. 09:40 Ishøj IF 1 Nykøbing FC 1
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Ballerup Idrætspark Marbækvej 12 2750 Ballerup
481055 Kl. 10:00 BSF 1 BK Avarta 1
481056 Kl. 10:00 Lyngby Boldklub 1921 2 Hvidovre IF 1
481057 Kl. 10:20 Hvidovre IF 1 BK Avarta 1
481058 Kl. 10:20 Lyngby Boldklub 1921 2 BSF 1
481059 Kl. 10:40 BSF 1 Hvidovre IF 1
481060 Kl. 10:40 BK Avarta 1 Lyngby Boldklub 1921 2
lørdag den. 30-01 2021
Spillested:
Lyngby Stadion Lundtoftevej 61 2800 Kgs.Lyngby
481061 Kl. 11:30 BSF 1 Ishøj IF 1
481062 Kl. 11:30 Lyngby Boldklub 1921 2 Vallensbæk IF 1
481063 Kl. 11:50 BSF 1 Lyngby Boldklub 1921 2
481064 Kl. 11:50 Ishøj IF 1 Vallensbæk IF 1
481065 Kl. 12:10 Lyngby Boldklub 1921 2 Ishøj IF 1
481066 Kl. 12:10 Vallensbæk IF 1 BSF 1
481085 Kl. 13:00 Lyngby Boldklub 1921 1 BK Avarta 1
481086 Kl. 13:00 Nykøbing FC 1 Hvidovre IF 1
481087 Kl. 13:20 Lyngby Boldklub 1921 1 Nykøbing FC 1
481088 Kl. 13:20 BK Avarta 1 Hvidovre IF 1
481089 Kl. 13:40 Nykøbing FC 1 BK Avarta 1
481090 Kl. 13:40 Hvidovre IF 1 Lyngby Boldklub 1921 1
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Byvej 72 2650 Hvidovre
481097 Kl. 10:00 BSF 1 Vallensbæk IF 1
481098 Kl. 10:00 Lyngby Boldklub 1921 1 Hvidovre IF 1
481099 Kl. 10:20 BSF 1 Lyngby Boldklub 1921 1
481100 Kl. 10:20 Vallensbæk IF 1 Hvidovre IF 1
481101 Kl. 10:40 Hvidovre IF 1 BSF 1
481102 Kl. 10:40 Vallensbæk IF 1 Lyngby Boldklub 1921 1
Arrangør:
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Ishøj Idrætscenter Vejledalen 17 2635 Ishøj
481091 Kl. 10:00 Ishøj IF 1 Lyngby Boldklub 1921 2
481092 Kl. 10:00 BK Avarta 1 Nykøbing FC 1
481093 Kl. 10:20 Nykøbing FC 1 Ishøj IF 1 Bane 1
481094 Kl. 10:20 Lyngby Boldklub 1921 2 BK Avarta 1
481095 Kl. 10:40 Ishøj IF 1 BK Avarta 1
481096 Kl. 10:40 Lyngby Boldklub 1921 2 Nykøbing FC 1
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Ballerup Idrætspark Marbækvej 12 2750 Ballerup
481103 Kl. 10:00 BSF 1 Nykøbing FC 1
481104 Kl. 10:00 Hvidovre IF 1 Ishøj IF 1
481105 Kl. 10:20 Ishøj IF 1 BSF 1
481106 Kl. 10:20 Hvidovre IF 1 Nykøbing FC 1
481107 Kl. 10:40 Ishøj IF 1 Nykøbing FC 1
481108 Kl. 10:40 BSF 1 Hvidovre IF 1
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Espelunden Kunstgræs Korsdalsvej 100 2610 Rødovre
481109 Kl. 10:00 Vallensbæk IF 1 BK Avarta 1
481110 Kl. 10:00 Lyngby Boldklub 1921 2 Lyngby Boldklub 1921 1 Bane 1
481111 Kl. 10:20 BK Avarta 1 Lyngby Boldklub 1921 1 Bane 1
481112 Kl. 10:20 Vallensbæk IF 1 Lyngby Boldklub 1921 2
481113 Kl. 10:40 Lyngby Boldklub 1921 1 Vallensbæk IF 1 Bane 1
481114 Kl. 10:40 BK Avarta 1 Lyngby Boldklub 1921 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind