MENU

VinterBold U9 Drenge 2 (12) 5v5, Pulje 2 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 07-11 2020
Spillested:
Himmelev Idrætspark Herregårdsvej 46 4000 Roskilde
584389 Kl. 10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Himmelev-Veddelev BK 2
584399 Kl. 10:00 RB 1906 2 Jyllinge FC 1
584400 Kl. 10:20 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 RB 1906 2
584401 Kl. 10:20 Himmelev-Veddelev BK 2 Jyllinge FC 1
584402 Kl. 10:40 Himmelev-Veddelev BK 2 RB 1906 2
584403 Kl. 10:40 Jyllinge FC 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
Arrangør:
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Lillevang Idrætscenter kunst Bane 1 Snebærvej 16 4000 Roskilde
584383 Kl. 12:30 KFUM BK, Roskilde 1 Holbæk B&I 1 Bane 1
584384 Kl. 12:30 Gadstrup IF 1 Tune IF 1 Bane 1
584385 Kl. 12:50 KFUM BK, Roskilde 1 Gadstrup IF 1 Bane 1
584386 Kl. 12:50 Holbæk B&I 1 Tune IF 1 Bane 1
584387 Kl. 13:10 Holbæk B&I 1 Gadstrup IF 1 Bane 1
584388 Kl. 13:10 Tune IF 1 KFUM BK, Roskilde 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Holbæk Sportsby - Kunstgræs Sports Allé 1 4300 Holbæk
584404 Kl. 11:00 Holbæk B&I 1 KFUM BK, Roskilde 1
584405 Kl. 11:00 Himmelev-Veddelev BK 2 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Bane 1
584406 Kl. 11:20 Holbæk B&I 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
584410 Kl. 11:20 KFUM BK, Roskilde 1 Himmelev-Veddelev BK 2 Bane 1
584411 Kl. 11:40 KFUM BK, Roskilde 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Bane 1
584412 Kl. 11:40 Holbæk B&I 1 Himmelev-Veddelev BK 2
Arrangør:
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Tune Stadion Kunstgræs Bane 1 Tunehøj 7 4030 Tune
584413 Kl. 10:00 Tune IF 1 Gadstrup IF 1 Bane 1
584414 Kl. 10:00 Jyllinge FC 1 RB 1906 2 Bane 1
584415 Kl. 10:20 Gadstrup IF 1 RB 1906 2 Bane 1
584416 Kl. 10:20 Tune IF 1 Jyllinge FC 1 Bane 1
584417 Kl. 10:40 Tune IF 1 RB 1906 2 Bane 1
584418 Kl. 10:40 Jyllinge FC 1 Gadstrup IF 1 Bane 1
lørdag den. 05-12 2020
Spillested:
Hedehusene idrætspark Kunstgræs Stenbuen 34 2640 Hedehusene
584419 Kl. 09:00 KFUM BK, Roskilde 1 Tune IF 1
584420 Kl. 09:00 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Jyllinge FC 1
584421 Kl. 09:20 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 KFUM BK, Roskilde 1
584422 Kl. 09:20 Jyllinge FC 1 Tune IF 1
584423 Kl. 09:40 Tune IF 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
585371 Kl. 09:40 KFUM BK, Roskilde 1 Jyllinge FC 1
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Viby Idrætsanlæg Kunstgræs Bane 1 Lindevej 32 4130 Viby Sjælland
585372 Kl. 10:00 Gadstrup IF 1 Holbæk B&I 1 Bane 1
585373 Kl. 10:00 RB 1906 2 Himmelev-Veddelev BK 2 Bane 1
585374 Kl. 10:20 Himmelev-Veddelev BK 2 Holbæk B&I 1 Bane 1
585387 Kl. 10:20 RB 1906 2 Gadstrup IF 1 Bane 1
585388 Kl. 10:40 Gadstrup IF 1 Himmelev-Veddelev BK 2 Bane 1
585389 Kl. 10:40 Holbæk B&I 1 RB 1906 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Spraglehøj Idrætsanlæg Baunegårdsvej 80 4040 Jyllinge
585733 Kl. 10:00 Tune IF 1 Holbæk B&I 1
585735 Kl. 10:00 Jyllinge FC 1 Himmelev-Veddelev BK 2
585737 Kl. 10:20 Tune IF 1 Jyllinge FC 1
585739 Kl. 10:20 Holbæk B&I 1 Himmelev-Veddelev BK 2
585740 Kl. 10:40 Jyllinge FC 1 Holbæk B&I 1
585741 Kl. 10:40 Himmelev-Veddelev BK 2 Tune IF 1
Arrangør:
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Roskilde Idrætspark Rådmandshaven 10 4000 Roskilde
585727 Kl. 10:00 Gadstrup IF 1 KFUM BK, Roskilde 1
585728 Kl. 10:00 RB 1906 2 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
585729 Kl. 10:20 Gadstrup IF 1 RB 1906 2
585730 Kl. 10:20 KFUM BK, Roskilde 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
585731 Kl. 10:40 RB 1906 2 KFUM BK, Roskilde 1
585732 Kl. 10:40 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Gadstrup IF 1
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Himmelev Idrætspark Herregårdsvej 46 4000 Roskilde
585748 Kl. 10:00 Gadstrup IF 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
585749 Kl. 10:00 Tune IF 1 Himmelev-Veddelev BK 2
585750 Kl. 10:20 Gadstrup IF 1 Tune IF 1
586497 Kl. 10:20 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Himmelev-Veddelev BK 2
586498 Kl. 10:40 Himmelev-Veddelev BK 2 Gadstrup IF 1
588421 Kl. 10:40 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Tune IF 1
Arrangør:
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Lillevang Idrætscenter kunst Bane 1 Snebærvej 16 4000 Roskilde
585742 Kl. 14:30 KFUM BK, Roskilde 1 RB 1906 2 Bane 1
585743 Kl. 14:30 Holbæk B&I 1 Jyllinge FC 1 Bane 1
585744 Kl. 14:50 Jyllinge FC 1 KFUM BK, Roskilde 1 Bane 1
585745 Kl. 14:50 RB 1906 2 Holbæk B&I 1 Bane 1
585746 Kl. 15:10 KFUM BK, Roskilde 1 Holbæk B&I 1 Bane 1
585747 Kl. 15:10 RB 1906 2 Jyllinge FC 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Viby Idrætsanlæg Kunstgræs Bane 1 Lindevej 32 4130 Viby Sjælland
588422 Kl. 10:00 Gadstrup IF 1 Jyllinge FC 1 Bane 1
588423 Kl. 10:00 Himmelev-Veddelev BK 2 KFUM BK, Roskilde 1 Bane 1
588424 Kl. 10:20 KFUM BK, Roskilde 1 Gadstrup IF 1 Bane 1
588425 Kl. 10:20 Himmelev-Veddelev BK 2 Jyllinge FC 1 Bane 1
588426 Kl. 10:40 KFUM BK, Roskilde 1 Jyllinge FC 1 Bane 1
588427 Kl. 10:40 Gadstrup IF 1 Himmelev-Veddelev BK 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Holbæk Sportsby - Kunstgræs Bane 1 Sports Allé 1 4300 Holbæk
588428 Kl. 10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Holbæk B&I 1 Bane 1
588429 Kl. 10:00 RB 1906 2 Tune IF 1 Bane 1
588430 Kl. 10:20 Holbæk B&I 1 Tune IF 1
589236 Kl. 10:20 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 RB 1906 2 Bane 1
589237 Kl. 10:40 Tune IF 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Bane 1
589244 Kl. 10:40 Holbæk B&I 1 RB 1906 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind