MENU

VinterBold U9 Drenge 3 (12) 5v5, Pulje 3 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Albertslund Stadion Kunstgræs Skallerne 14 2620 Albertslund
485039 Kl. 10:00 BK Avarta 2 Herstedøster IC 2
485040 Kl. 10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Virum-Sorgenfri BK 3
485041 Kl. 10:20 BK Avarta 2 Fløng-Hedehusene Fodbold 2
485042 Kl. 10:20 Herstedøster IC 2 Virum-Sorgenfri BK 3
485043 Kl. 10:40 Herstedøster IC 2 Fløng-Hedehusene Fodbold 2
485044 Kl. 10:40 Virum-Sorgenfri BK 3 BK Avarta 2
Arrangør:
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
NyBolig Park - Kunstgræs Sydskellet 1 2630 Taastrup
485033 Kl. 10:00 Taastrup FC 3 Hareskov IF 3
485034 Kl. 10:00 Holbæk B&I 3 B. 1973, Herlev 3 Bane 1
485035 Kl. 10:20 Taastrup FC 3 Holbæk B&I 3
485036 Kl. 10:20 Hareskov IF 3 B. 1973, Herlev 3 Bane 1
485037 Kl. 10:40 Hareskov IF 3 Holbæk B&I 3 Bane 1
485038 Kl. 10:40 B. 1973, Herlev 3 Taastrup FC 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Værløse Stadion Kunstgræs Stiager 6 3500 Værløse
485045 Kl. 09:30 Hareskov IF 3 Taastrup FC 3
485046 Kl. 09:30 Herstedøster IC 2 BK Avarta 2
485047 Kl. 09:50 Hareskov IF 3 BK Avarta 2
485048 Kl. 09:50 Taastrup FC 3 Herstedøster IC 2
485049 Kl. 10:10 Taastrup FC 3 BK Avarta 2
485050 Kl. 10:10 Hareskov IF 3 Herstedøster IC 2
Arrangør:
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Elverroad Kunstgræs Elverhøjen 64 2730 Herlev
485436 Kl. 09:30 B. 1973, Herlev 3 Holbæk B&I 3
485437 Kl. 09:30 Virum-Sorgenfri BK 3
!
NB: Virum-Sorgenfri BK 3 er taberdømt
Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Bane 1
485438 Kl. 09:50 Holbæk B&I 3 Fløng-Hedehusene Fodbold 2
485605 Kl. 09:50 B. 1973, Herlev 3 Virum-Sorgenfri BK 3
!
NB: Virum-Sorgenfri BK 3 er taberdømt
Bane 1
485606 Kl. 10:10 B. 1973, Herlev 3 Fløng-Hedehusene Fodbold 2
485607 Kl. 10:10 Virum-Sorgenfri BK 3
!
NB: Virum-Sorgenfri BK 3 er taberdømt
Holbæk B&I 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Holbæk Sportsby - Kunstgræs Sports Allé 1 4300 Holbæk
486033 Kl. 11:00 Holbæk B&I 3 Hareskov IF 3
486034 Kl. 11:00 Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Herstedøster IC 2 Bane 1
486035 Kl. 11:20 Herstedøster IC 2 Hareskov IF 3 Bane 1
486036 Kl. 11:20 Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Holbæk B&I 3 Bane 1
486037 Kl. 11:40 Holbæk B&I 3 Herstedøster IC 2
486038 Kl. 11:40 Hareskov IF 3 Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Espelunden Kunstgræs Bane 1 Korsdalsvej 100 2610 Rødovre
485608 Kl. 10:00 Taastrup FC 3 B. 1973, Herlev 3 Bane 1
485609 Kl. 10:00 BK Avarta 2 Virum-Sorgenfri BK 3
485610 Kl. 10:20 BK Avarta 2 Taastrup FC 3
485611 Kl. 10:20 Virum-Sorgenfri BK 3 B. 1973, Herlev 3
485612 Kl. 10:40 B. 1973, Herlev 3 BK Avarta 2 Bane 1
485613 Kl. 10:40 Taastrup FC 3 Virum-Sorgenfri BK 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Værløse Stadion Kunstgræs Bane 1 Stiager 6 3500 Værløse
486188 Kl. 10:15 BK Avarta 2 Hareskov IF 3 Bane 1
ANN

Kampen annulleret

486189 Kl. 10:15 Fløng-Hedehusene Fodbold 2 B. 1973, Herlev 3 Bane 1
ANN

Kampen annulleret

486190 Kl. 10:35 Hareskov IF 3 B. 1973, Herlev 3 Bane 1
ANN

Kampen annulleret

486191 Kl. 10:35 BK Avarta 2 Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Bane 1
ANN

Kampen annulleret

486192 Kl. 10:55 B. 1973, Herlev 3 BK Avarta 2 Bane 1
ANN

Kampen annulleret

486193 Kl. 10:55 Hareskov IF 3 Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Bane 1
ANN

Kampen annulleret

Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Holbæk Sportsby - Kunstgræs Bane 1 Sports Allé 1 4300 Holbæk
486182 Kl. 10:00 Holbæk B&I 3 Virum-Sorgenfri BK 3 Bane 1
ANN

Kampen annulleret

486183 Kl. 10:00 Herstedøster IC 2 Taastrup FC 3 Bane 1
ANN

Kampen annulleret

486184 Kl. 10:20 Taastrup FC 3 Holbæk B&I 3 Bane 1
ANN

Kampen annulleret

486185 Kl. 10:20 Herstedøster IC 2 Virum-Sorgenfri BK 3 Bane 1
ANN

Kampen annulleret

486186 Kl. 10:40 Taastrup FC 3 Virum-Sorgenfri BK 3 Bane 1
ANN

Kampen annulleret

486187 Kl. 10:40 Holbæk B&I 3 Herstedøster IC 2 Bane 1
ANN

Kampen annulleret

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind